Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar anteknico

3 maja 2020, 10:59

Ja kupiłem komputer za 4k żeby grać w robloxa. Hejtujcie ile chcecie to świetna gra.

Avatar axis551

9 maja 2020, 15:16

@anteknico: Zależy też jakie gry. Moja ulubiona to entry point - coś w rodzaju Splinter Cella i Hitmana

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2020, 14:49

ku*wa szczególnie w GTA5 ledwo sie wyświetla podpowiedz o social club a już gra się załadowałą

Avatar Rollecoster0

3 maja 2020, 01:58

911 operator pod tym względem jest fajne bo po zakończeniu ekranu ładowania podpowiedzi są dalej wyświetlane

Avatar WHEEY

3 maja 2020, 11:50

@Rollecoster0: Po godzinie max zgłoszenia się powtarzają i gra się robi monotonna

Avatar Rollecoster0

4 maja 2020, 00:08

@WHEEY: no tak, w sumie racja ale czasami są jakieś eventy i one coś tam dodają do gry

Avatar Antonio331

29 kwietnia 2020, 23:38

Zmartwienia ludzi posiadających SSDki

Avatar ideym

Edytowano - 29 kwietnia 2020, 23:39

@Antonio331: a ja mogę czytać ekran ładowania 2137 razy

Avatar Legolas9988

3 maja 2020, 12:55

@ideym: A ja szybko czytam

Avatar gerwazysramdowazy

3 maja 2020, 14:20

@ideym: hehe papiesz

Avatar ideym

3 maja 2020, 22:45

@gerwazysramdowazy: za jakiś czas nie będę czytał 2137 razy tylko 10 no mam mieć ssddyska i nową kartę graficzną

Avatar MajnkraftAlusiek

2 maja 2020, 20:08

Wyobraźcie sobie.
Mieć bardzo drogi komputer, a grać na nim tylko w gry na pegasusa na emulatorze.

Avatar Marubir

3 maja 2020, 00:27

@MajnkraftAlusiek: mój kolega kupił kompa za 3k by grać tylko w metina oraz lola...

Avatar SynMarnotrawny

3 maja 2020, 02:48

@Marubir: to nie jest jeszcze drogi komputer

Avatar Vinetue

3 maja 2020, 07:45

@MajnkraftAlusiek: Kupiłem sobie fajny MSI za prawie 10k złotych. Pograłem kilka gier ale po parunastu minutach w każdej uznałem że jednak dużo lepiej na Playstation. Teraz na moim komputerze gram tylko w Settlers 4 z 2001 roku i Skyrima z 64 GB modów.

Avatar Nefral

3 maja 2020, 00:23

na szczęście mam laptop który ma problem nawet z włączeniem przeglądarki

Avatar LOKO30

2 maja 2020, 21:58

Ja tak mam

Avatar
Kazzy

30 kwietnia 2020, 00:46

Tiaaa chciałbym mieć takie problemy

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2020, 23:41

Całe szczęście że mam dziesięcioletniego kompa i wszystkie wiadomości mogę przeczytać spokojnie ze dwa razy
A wy co lamusy, choćby linijki nie zdążycie przeczytać? Nawet mi was nie żal

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Równi i równiejsi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ładne rzeczy

To będzie bolało

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka