Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Rel
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2020, 10:59
Ja kupiłem komputer za 4k żeby grać w robloxa. Hejtujcie ile chcecie to świetna gra.
Odpisz
9 maja 2020, 15:16
@anteknico: Zależy też jakie gry. Moja ulubiona to entry point - coś w rodzaju Splinter Cella i Hitmana
Odpisz
8 maja 2020, 14:49
ku*wa szczególnie w GTA5 ledwo sie wyświetla podpowiedz o social club a już gra się załadowałą
Odpisz
3 maja 2020, 01:58
911 operator pod tym względem jest fajne bo po zakończeniu ekranu ładowania podpowiedzi są dalej wyświetlane
Odpisz
3 maja 2020, 11:50
@Rollecoster0: Po godzinie max zgłoszenia się powtarzają i gra się robi monotonna
Odpisz
4 maja 2020, 00:08
@WHEEY: no tak, w sumie racja ale czasami są jakieś eventy i one coś tam dodają do gry
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:38
Zmartwienia ludzi posiadających SSDki
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 23:39
@Antonio331: a ja mogę czytać ekran ładowania 2137 razy
Odpisz
3 maja 2020, 12:55
@ideym: A ja szybko czytam
Odpisz
3 maja 2020, 14:20
@ideym: hehe papiesz
Odpisz
3 maja 2020, 22:45
@gerwazysramdowazy: za jakiś czas nie będę czytał 2137 razy tylko 10 no mam mieć ssddyska i nową kartę graficzną
Odpisz
2 maja 2020, 20:08
Wyobraźcie sobie.
Mieć bardzo drogi komputer, a grać na nim tylko w gry na pegasusa na emulatorze.
Odpisz
3 maja 2020, 00:27
@MajnkraftAlusiek: mój kolega kupił kompa za 3k by grać tylko w metina oraz lola...
Odpisz
3 maja 2020, 02:48
@Marubir: to nie jest jeszcze drogi komputer
Odpisz
3 maja 2020, 07:45
@MajnkraftAlusiek: Kupiłem sobie fajny MSI za prawie 10k złotych. Pograłem kilka gier ale po parunastu minutach w każdej uznałem że jednak dużo lepiej na Playstation. Teraz na moim komputerze gram tylko w Settlers 4 z 2001 roku i Skyrima z 64 GB modów.
Odpisz
3 maja 2020, 00:23
na szczęście mam laptop który ma problem nawet z włączeniem przeglądarki
Odpisz
2 maja 2020, 21:58
Ja tak mam
Odpisz
30 kwietnia 2020, 00:46
Tiaaa chciałbym mieć takie problemy
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:41
Całe szczęście że mam dziesięcioletniego kompa i wszystkie wiadomości mogę przeczytać spokojnie ze dwa razy
A wy co lamusy, choćby linijki nie zdążycie przeczytać? Nawet mi was nie żal
Odpisz