Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Zdeklasowani znowu
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2020, 10:34
Odpisz
30 kwietnia 2020, 11:09
@Gekonnen: z czego ten komiks?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 11:10
z Biblii
Całkiem spoko fantasy
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2020, 11:15
@Gekonnen: Pytałem o konkrety
Odpisz
30 kwietnia 2020, 12:02
@Gekonnen: Ale zdajesz sobie sprawę,że historycy są jednego zdania,że część wydarzeń z Bibli faktycznie się wydarzyła.
A nazywając książke ważną dla Chrześcijan "Fantasy" poniekąd obrażasz jakieś 30% populacji Ziemii.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 12:10
it's a joke calm down bro
Odpisz
5 maja 2020, 23:04
miliony much nie mogą się mylić, więc jedzmy gówno.
Odpisz
6 maja 2020, 00:57
@splashradek: nikt ci niczego nie narzuca
Odpisz
6 maja 2020, 09:28
w jakim ty kraju żyjesz? Wszystko jest narzucane. Zwłaszcza katolskie święta.
Odpisz
6 maja 2020, 10:29
@splashradek: a to racja
Odpisz
6 maja 2020, 11:43
@splashradek: Możesz powiedzieć dokładniej o jakie święta chodzi ?
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 20:04
zaczynamy od początku roku: Epifania, Wielkanoc, Boże Ciało, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie. To takie, które ingerują w funkcjonowanie kraju przez tworzenie dnia wolnego.
Odpisz
7 maja 2020, 20:09
@splashradek: Ale wiesz,że Wielkanoc i Boże Narodzenie się już przyjęło do kultury europejskiej ?
Odpisz
7 maja 2020, 21:40
co nie zmienia faktu, że są to święta kościelne.
Tak czy owak, nie chcę się kłócić i robić gównoburzy. Mój post był prowokacyjny.
Każdy ma prawo wierzyć w kogokolwiek czy cokolwiek o ile nie zabiera poprzez to wolności drugiemu człowiekowi.
Jednakże osoby wierzące powinny uszanować wolność osób niewierzących.
.
Zresztą co ja tam mogę wiedzieć, jestem tylko po czterdziestce i nie dorównuję "inteligencją" dużej części tej społeczności.
.
Komentarz dla "gówniarzy": dziesięciolatek nie ma jeszcze ukształtowanego systemu wartości, kieruje się emocjami, nie potrafi chłodno kalkulować, nie ma doświadczenia życiowego.
Te cechy nabywa się z wiekiem, a i tak wielu ludzi nigdy ich nie nabędzie.
Pierwsza wewnętrzna walka przychodzi u nastolatków w tzw. buncie młodzieńczym, gdzie młody człowiek czasami przewartościowuje swoje postrzeganie świata o 180st.
.
Na koniec: inteligencją i mądrość to dwie różne sprawy. Inteligentnym się jest od urodzenia, mądrym człowiek się staje.
.
Tak jestem boomerem.
Odpisz
6 września 2022, 20:44
@Gekonnen: złoto
Odpisz
7 maja 2020, 21:56
Do wszystkich, którzy piszą "jakie to prawdziwe".
Szkoła ma wam przekazać podstawową wiedzę, tj. czytanie (najlepiej ze zrozumieniem), liczenie (żebyście mogli liczyć w życiu na siebie), wiedzę o otaczającym świecie (żebyście potrafili chociażby nazwać drzewo zamiast mówić "toto tam"), umiejętność odróżniania rzeczywistości od fikcji (żebyście nie skakali z okna po założeniu pelerynki) itd.
System edukacji nie jest doskonały. Ba! Nawet zły w obecnym kształcie, ale jakoś tę wiedzę wam przekazuje bo potraficie chociażby napisać cokolwiek na jeja.
Odpisz
8 maja 2020, 20:37
@splashradek: Fajnie, że tę podstawową i przydatną wiedzę dałoby się upchnąć w 4 klasach, a tak musisz uczyć się dodatkowo 4 lata nie przydatnej wiedzy, plus jeszcze szkoła średnia(chodź to akurat rozumiem, lekarz musi przecież mieć lekcje biologii, a informatyk informatyki).
Odpisz
7 maja 2020, 12:29
Prawdziwe
Odpisz
3 maja 2020, 17:25
Ja nie wiem dlaczego ludzie uważają że 10 latki to jacyś gówniarze czy coś wiek to wiek każdy miał 10 lat i najprawdopodobniej 30% ( albo i więcej) osób na jeja to 10 latki ale nikt tego niezauwarza. \__/ <--- pudło na hejty
Odpisz
4 maja 2020, 01:31
tu chodzi o to że on wypowiada się na temat szkoły w której spędził dopiero jakieś 2 lata
To tak jakbyś oceniał film tylko po początku
Odpisz
30 kwietnia 2020, 12:10
I?
I co z tego, że ma 10 lat?
Niektórzy młodzi ludzie są inteligentniejsi od starszych albo po prostu starsi to debile
To, że ma 10 lat oznacza, że nie może myśleć o przyszłości, życiu, pożyteczności niektórych rzeczy?
Może dokuczają mu w szkole i dlatego jest mu w niej źle?
Oczywiście nie zgadzam się z nim w pełni bo jednak szkoła uczy nas podstawowej wiedzy
Odpisz
30 kwietnia 2020, 12:20
@jejaplxiaomi: popieram bo też mam 10 lat
Odpisz
30 kwietnia 2020, 12:57
@snowfox: ja też
Odpisz
30 kwietnia 2020, 14:07
@adsjds: myślałem że jestem jedyny
Odpisz
30 kwietnia 2020, 14:09
@snowfox: nigdy nie wiesz ile ktoś ma lat na jeja tak jakby
Chyba że napisze w profilu
Odpisz
2 maja 2020, 14:19
@jejaplxiaomi: Nawet tu nie wiadomo zawsze
Bo nie zawsze wszyscy piszą prawdę
Odpisz
2 maja 2020, 14:21
a ja na przykład nie mogę (chyba) tego napisać bo ja przeglądam memy w aplikacji na telefonie
Odpisz
2 maja 2020, 15:44
@snowfox: to wlacz sobie stronę jeja w przeglądarce lol
Odpisz
2 maja 2020, 16:01
@NesquikBoi: ale zapomniałem hasła
Odpisz
2 maja 2020, 16:14
@snowfox: jest taka opcja "zapomniałem hasła" o ile się nie myle
Odpisz
2 maja 2020, 21:12
@snowfox: możesz, też jestem na telefonie i mogę napisać
Odpisz
3 maja 2020, 17:18
@jejaplxiaomi: ja 11 lat
Odpisz
2 maja 2020, 23:35
Każdy był dzieckiem i jest dzieckiem wkurzają mnie takie osoby które uważają się za lepszych bo są starsi
Odpisz
3 maja 2020, 02:14
@Shadow_123321: jedyna normalna osoba
Odpisz
3 maja 2020, 14:54
@Shadow_123321: Taki cykl życia
Odpisz
30 kwietnia 2020, 11:01
"Szkoła kompletnie zabija człowieka i kreatywność, nie powinno się chodzić do szkoły.
Nie mówcie nikomu, że wam to powiedziałem, bo wywalą mnie z tego uniwersytetu." ~ mój wykładowca filozofii
Odpisz
2 maja 2020, 14:05
@SorestSuperior5: coś czuję, że nie uczy z zamiłowania
Odpisz
2 maja 2020, 16:28
@MineDan: Nie zdziwiłbym się, gdyż po filozofii praktycznie żadnej pracy poza taką naukową na uczelniach to nie ma.
No chyba, że twoje manifesty filozoficzne stworzą podwaliny nowego światopoglądu/ideologii i będziesz zarabiać na nich jak pisarz.
Odpisz
2 maja 2020, 16:57
@Woj2000: mam wrażenie, że filozofia to dobry kierunek, jeśli chcesz być pisarzem.
Odpisz
2 maja 2020, 19:23
@Woj2000: To jest akurat tylko pół prawda. Wiele dużych firm zatrudnia filozofów do pomocy.
Odpisz
2 maja 2020, 19:07
Zobaczymy jak pójdzie do roboty.
Odpisz
2 maja 2020, 14:12
OP jest chyba boomerem, bo mam 18 lat i skończyłam już szkołę i też uważam, że szkoła tylko nas dołuje i nie wnosi nic do życia
Odpisz
2 maja 2020, 18:38
@JaBezTrybu: WTF nie za szybko?
Odpisz
2 maja 2020, 18:41
Co nie za szybko?
Odpisz
2 maja 2020, 18:40
Możecie się śmiać, ale skoro on chodzi do szkoły to tymbardziej ma prawo mieć swoją opinię w tym temacie.
Odpisz
2 maja 2020, 14:46
I co? Myli się?
Odpisz
2 maja 2020, 15:04
@darcus: mam 13 lat a ja nie mogę nic zrobić
Odpisz
2 maja 2020, 15:18
@darcus: myli się
Odpisz
2 maja 2020, 15:53
@darcus: to że szkoła dołuje to może i racja, ale mówienie że nic nie wnosi do życia to poprostu głupota.
Odpisz
2 maja 2020, 18:34
@nazyk: Myli się? To jakieś czyściochy.
Odpisz
2 maja 2020, 17:58
Ma racje
Odpisz
2 maja 2020, 14:44
Mój brat tak bardzo
Odpisz
30 kwietnia 2020, 10:54
Moim zdaniem szkoła tylko nas dołuje i nic nie wnosi do życia
Odpisz
30 kwietnia 2020, 11:01
@lulul: ile masz lat?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 14:17
@Archeologwinternetach: 69
Odpisz
2 maja 2020, 14:08
@lulul: to wiele wyjaśnia
Odpisz
2 maja 2020, 14:20
@Damond: To wiele mówi o naszym społeczeństwie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 14:51
Kłopot w tym, że ten 10 latek ma trochę racji
Szkolne prześladowania oraz przemoc psychiczna stosowana przez nauczycieli może nieźle dać doła
Niby to miejsce coś wnosi, ale kłopot w tym, że zamiast pozwalać się innym rozwijać to ogranicza im czas na rzeczy dość często niepotrzebne
Nim zapytacie
Tak, jestem rocznik 01
Odpisz