Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Revant42

6 maja 2020, 08:29

Radykalni Centryści łączmy się!

Avatar dustin2001

6 maja 2020, 13:09

@Revant42:
O nie. Wyjazd mi z tym.

JE**Ć CENTRYSTÓW.
Wszyscy radykałowie jesteśmy w stanie współpracować, żeby pozbyć się centrystów. Walić was!
Naziści, komuniści, anarchiści, ankapowcy, przybywajcie!

Avatar SeimeiChan

6 maja 2020, 09:16

Ten pan z lewej u dołu: I dont work im GAY 🏳️‍🌈

Avatar BilmoBlampkins

30 kwietnia 2020, 19:22

Kurcze kiedys to bylo kiedys sie zabijalo ludzi bo ma sie rozne poglady a teraz to tylko to elgiebete i te prawiczki

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:28

@BilmoBlampkins: Nie mówię że źle. Łatwiej takie coś pokonać. Jedno samo się wykończy po jednej generacji dziewicta a drugi zrobi aborcję.

Avatar BilmoBlampkins

30 kwietnia 2020, 19:29

leeee bo geje i prawica zlaaa leeeeee niech przywroca monarchie bo chce miec zalety szlachty leeee

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:31

@BilmoBlampkins: Bardziej wolałbym coś ala "Większe Dobro" z warhammera 40k, tym bardziej pod rządami kosmitów a nie ludzi. Ale tak.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:35

@BilmoBlampkins: Tak poza tym jakbyś usłyszał moje szczere poglądy to jestem bardziej lewicowy niż większość typowej lewicy. Coś ala faszyzm ale progresywny w ch*j.

Avatar BilmoBlampkins

30 kwietnia 2020, 19:41

Faszyzm to Faszyzm i zawsze bedzie zly

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:46

@BilmoBlampkins: Wszystko zależy od przywódcy, nie ustroju. Oprócz nazizmu, to jest 100% ustrój zła.

Avatar uszaty_kacper

30 kwietnia 2020, 22:36

@BilmoBlampkins: Faszyzm zaczynał bardzo lewicowo. Był bardziej lewicowy od komunizmu (jeśli się da). Ale faszyzm jest zły i mógłby działać tylko gdyby wszyscy mieli na celu dobro obywateli i nie było korupcji oraz wszystko było idealnie a wiemy że to niemozliwe

Avatar uszaty_kacper

30 kwietnia 2020, 22:38

@uszaty_kacper: ale Piłsudski to był gość. Był raczej centralistą czyli łączył prawo z lewym i dzięki temu mógłby stworzyć państwo idealne. Okazuje się że mam podobne do niego poglądy i tak w ogóle to wielki Polak. Jak to widzisz to chwała ci WODZU!

Avatar Nanook

5 maja 2020, 16:07

@uszaty_kacper: Masz szczęście, że masz do niego podobne poglądy, bo inaczej Wielki Polak by cię wrzucił do obozu koncentracyjnego w Berezie Kartuskiej, gdzie stosowanoby wobec ciebie tortury zarówno psychiczne i fizyczne, żebyś zmienił poglądy na te jedyne poprawne :v

Avatar Ameron

5 maja 2020, 16:46

@Nanook: tortury? W najjaśniejszej Rzeczypospolitej? Nie podobne o tym mówić, nie podobne :v

Avatar Majnix

6 maja 2020, 01:21

@Nanook: Tak z ciekawości. Bo tam to z tego co wiem nie pakowali każdego opozycjonisty tylko takie grubsze ryby jak szefowie partii? Mam rację, czy się mylę.

Avatar Revant42

6 maja 2020, 08:28

@uszaty_kacper: Prawda jest taka, że gdy reszta jego ekipy dwoiła się i troiła by odzyskać RP, on się opi***alał i tylko zbierał laury.

Avatar Graids

6 maja 2020, 00:24

Z dwojga złego lepsza prawica

Avatar marian66626

5 maja 2020, 16:37

Nie no najlepiej się zabijać, zamiast prowadzić dyskusję

Avatar CWIRRED

5 maja 2020, 16:14

Kocham takie memy co wyśmiewają obie strony.
PS. jestem prawicowcem

Avatar Frutti56

30 kwietnia 2020, 19:31

czasy lepsze to i brzuszki większe

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:12

co znaczy napis na koszolce tego pana

Avatar Tajnyifajny

30 kwietnia 2020, 19:13

Virginity rock-dziewictwo skały

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:14

Prawictwo/Dziewictwo rządzi.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:15

aha zle to zrozumialam dziekuje za pomoc! ^^

Avatar Tajnyifajny

30 kwietnia 2020, 19:13

Oboje mają duże brzuchy

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 19:11

W sumie to chyba dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Pozdrawiam świetliki

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Ostry ten sędzia

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka