memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 kwietnia 2020, 23:28
Ku*wa skąd w Polsce wzięły się łosie przecież one żyją tylko w Kanadzie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:29
@LOKO30: Nieprawda
30 kwietnia 2020, 23:30
@LOKO30: Pamietasz jak sie zesrałeś na memie
30 kwietnia 2020, 23:38
@polak922: opowiedz mi co się stało?
30 kwietnia 2020, 23:39
@TheExpertt: zesrał sie na memie
30 kwietnia 2020, 23:46
@polak922: który dokładnie
30 kwietnia 2020, 23:54
@TheExpertt: "jak ktoś doda jeszcze jedno pogadajmy to nasram w sklepie" coś takiego
4 maja 2020, 20:43
@LOKO30: z kanady
5 maja 2020, 17:07
@LOKO30: Dlaczego ktoś, kto pisze bzdury (tak jak ty) ma tyle strzał w górę. Nawet moja 10-cio letnia córka wie, że w Polsce żyją Łosie. Jeden gość też napisał w komentarzu "skąd w Polsce Łosie" i strzały w dół.
13 czerwca 2020, 09:59
@LOKO30: I czemu ku*wa policjantem jest duda!?
13 czerwca 2020, 10:00
@Glisda:
13 czerwca 2020, 10:06
@LOKO30: .,.
5 maja 2020, 17:01
Żubr, bóbr, kuna, ku*wa łoś
30 kwietnia 2020, 23:34
4 maja 2020, 19:11
@BilmoBlampkins: Ten gość, co wstawił to na subreddit, został zbanowany, prawda?
4 maja 2020, 19:50
@KayonPL: to wlasciwie jest z 4chana
5 maja 2020, 13:41
@BilmoBlampkins: problem z końmi jest taki, że nie zjadają swojej skóry po wylinieniu
5 maja 2020, 09:14
Ale skąd się wziął łoś w Polsce?
6 maja 2020, 07:56
@DinoSummer: Przecież w Polsce normalnie występują
6 maja 2020, 07:57
@FajnyZiomek: O k**wa!
5 maja 2020, 08:09
Za nagrywanie w pionie powinna być jakaś kara.
5 maja 2020, 02:23
Gość brzmi jakby sobie przypomniał że to pościg za łosiem
4 maja 2020, 19:36
Łoś Superktoś
4 maja 2020, 23:35
@laska_sw: boszu wspomnienia wracają
4 maja 2020, 23:34
Każdy: łoś Ja: holibka, jaki ładny głos
4 maja 2020, 22:46
podoba mi się jak gościu mówi "Aa łoś" jakby to była codzienność
4 maja 2020, 21:39
Jan łoś
4 maja 2020, 20:46
czemu on ma strzałę w nodze
4 maja 2020, 20:26
" Japie**ole ku*wa łoś " -jakiś typ 2020
4 maja 2020, 19:57
Każdy kto da strzałkę w górę temu kom odstraszy tego łosia od swojego domu ;D
4 maja 2020, 19:34
Do Włoch wracają delfiny. Tymczasem w Polsce:
4 maja 2020, 19:31
Odwrócił się, bo zobaczył starą babe przechodzącą w niedozwolonym miejscu.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2020, 23:28
Ku*wa skąd w Polsce wzięły się łosie przecież one żyją tylko w Kanadzie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:29
@LOKO30: Nieprawda
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:30
@LOKO30: Pamietasz jak sie zesrałeś na memie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:38
@polak922: opowiedz mi co się stało?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:39
@TheExpertt: zesrał sie na memie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:46
@polak922: który dokładnie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:54
@TheExpertt: "jak ktoś doda jeszcze jedno pogadajmy to nasram w sklepie" coś takiego
Odpisz
4 maja 2020, 20:43
@LOKO30: z kanady
Odpisz
5 maja 2020, 17:07
@LOKO30: Dlaczego ktoś, kto pisze bzdury (tak jak ty) ma tyle strzał w górę. Nawet moja 10-cio letnia córka wie, że w Polsce żyją Łosie. Jeden gość też napisał w komentarzu "skąd w Polsce Łosie" i strzały w dół.
Odpisz
13 czerwca 2020, 09:59
@LOKO30: I czemu ku*wa policjantem jest duda!?
Odpisz
13 czerwca 2020, 10:00
@Glisda:
Odpisz
13 czerwca 2020, 10:06
@LOKO30:
.,.
Odpisz
5 maja 2020, 17:01
Żubr, bóbr, kuna, ku*wa łoś
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:34
Odpisz
4 maja 2020, 19:11
@BilmoBlampkins: Ten gość, co wstawił to na subreddit, został zbanowany, prawda?
Odpisz
4 maja 2020, 19:50
@KayonPL: to wlasciwie jest z 4chana
Odpisz
5 maja 2020, 13:41
@BilmoBlampkins: problem z końmi jest taki, że nie zjadają swojej skóry po wylinieniu
Odpisz
5 maja 2020, 09:14
Ale skąd się wziął łoś w Polsce?
Odpisz
6 maja 2020, 07:56
@DinoSummer: Przecież w Polsce normalnie występują
Odpisz
6 maja 2020, 07:57
@FajnyZiomek: O k**wa!
Odpisz
5 maja 2020, 08:09
Za nagrywanie w pionie powinna być jakaś kara.
Odpisz
5 maja 2020, 02:23
Gość brzmi jakby sobie przypomniał że to pościg za łosiem
Odpisz
4 maja 2020, 19:36
Łoś Superktoś
Odpisz
4 maja 2020, 23:35
@laska_sw: boszu wspomnienia wracają
Odpisz
4 maja 2020, 23:34
Każdy: łoś
Ja: holibka, jaki ładny głos
Odpisz
4 maja 2020, 22:46
podoba mi się jak gościu mówi "Aa łoś" jakby to była codzienność
Odpisz
4 maja 2020, 21:39
Jan łoś
Odpisz
4 maja 2020, 20:46
czemu on ma strzałę w nodze
Odpisz
4 maja 2020, 20:26
" Japie**ole ku*wa łoś "
-jakiś typ 2020
Odpisz
4 maja 2020, 19:57
Każdy kto da strzałkę w górę temu kom odstraszy tego łosia od swojego domu ;D
Odpisz
4 maja 2020, 19:34
Do Włoch wracają delfiny.
Tymczasem w Polsce:
Odpisz
4 maja 2020, 19:31
Odwrócił się, bo zobaczył starą babe przechodzącą w niedozwolonym miejscu.
Odpisz