Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2020, 23:28
Ku*wa skąd w Polsce wzięły się łosie przecież one żyją tylko w Kanadzie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:29
@LOKO30: Nieprawda
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:30
@LOKO30: Pamietasz jak sie zesrałeś na memie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:38
@polak922: opowiedz mi co się stało?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:39
@TheExpertt: zesrał sie na memie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:46
@polak922: który dokładnie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:54
@TheExpertt: "jak ktoś doda jeszcze jedno pogadajmy to nasram w sklepie" coś takiego
Odpisz
4 maja 2020, 20:43
@LOKO30: z kanady
Odpisz
5 maja 2020, 17:07
@LOKO30: Dlaczego ktoś, kto pisze bzdury (tak jak ty) ma tyle strzał w górę. Nawet moja 10-cio letnia córka wie, że w Polsce żyją Łosie. Jeden gość też napisał w komentarzu "skąd w Polsce Łosie" i strzały w dół.
Odpisz
13 czerwca 2020, 09:59
@LOKO30: I czemu ku*wa policjantem jest duda!?
Odpisz
13 czerwca 2020, 10:00
@Glisda:
Odpisz
13 czerwca 2020, 10:06
@LOKO30:
.,.
Odpisz
5 maja 2020, 17:01
Żubr, bóbr, kuna, ku*wa łoś
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:34
Odpisz
4 maja 2020, 19:11
@BilmoBlampkins: Ten gość, co wstawił to na subreddit, został zbanowany, prawda?
Odpisz
4 maja 2020, 19:50
@KayonPL: to wlasciwie jest z 4chana
Odpisz
5 maja 2020, 13:41
@BilmoBlampkins: problem z końmi jest taki, że nie zjadają swojej skóry po wylinieniu
Odpisz
5 maja 2020, 09:14
Ale skąd się wziął łoś w Polsce?
Odpisz
6 maja 2020, 07:56
@DinoSummer: Przecież w Polsce normalnie występują
Odpisz
6 maja 2020, 07:57
@FajnyZiomek: O k**wa!
Odpisz
5 maja 2020, 08:09
Za nagrywanie w pionie powinna być jakaś kara.
Odpisz
5 maja 2020, 02:23
Gość brzmi jakby sobie przypomniał że to pościg za łosiem
Odpisz
4 maja 2020, 19:36
Łoś Superktoś
Odpisz
4 maja 2020, 23:35
@laska_sw: boszu wspomnienia wracają
Odpisz
4 maja 2020, 23:34
Każdy: łoś
Ja: holibka, jaki ładny głos
Odpisz
4 maja 2020, 22:46
podoba mi się jak gościu mówi "Aa łoś" jakby to była codzienność
Odpisz
4 maja 2020, 21:39
Jan łoś
Odpisz
4 maja 2020, 20:46
czemu on ma strzałę w nodze
Odpisz
4 maja 2020, 20:26
" Japie**ole ku*wa łoś "
-jakiś typ 2020
Odpisz
4 maja 2020, 19:57
Każdy kto da strzałkę w górę temu kom odstraszy tego łosia od swojego domu ;D
Odpisz
4 maja 2020, 19:34
Do Włoch wracają delfiny.
Tymczasem w Polsce:
Odpisz
4 maja 2020, 19:31
Odwrócił się, bo zobaczył starą babe przechodzącą w niedozwolonym miejscu.
Odpisz