Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojo3200

28 maja 2024, 08:37

That is biutyfol.

P.S. nie wiem jak się mówi po ągielsku

Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 2 maja 2020, 20:01

Pokemony w Polsce są trochę dziwne.
Nie ma gier, (z resztą konsol potrzebnych do zagrania w nie też), bo nintendo ma Polskę głęboko w dupie.
Serial jest oficjalnie w Polsce, ale jest na podstawie gier z tej serii, więc jest trochę dziwnie.
Chodzi mi o to, że ta seria to głównie gry, a np.
Inne merchandise, które nawiązują częściowo do gier jak np. te tazos, też były w Polsce.
Dziwne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar teamsoj

3 maja 2020, 16:57

@MajnkraftAlusiek: To prawie to samo co kupienie w sklepie, tylko trzeba kilka dni więcej czekać

Avatar MajnkraftAlusiek

3 maja 2020, 17:10

@teamsoj: Ale dawniej kiedy dopiero np. te na gameboye miały premiery, to jak można było dostać nie wyjeżdżając z kraju?

Avatar NesquikBoi

2 maja 2020, 20:33

Ktoś wytłumaczy o co chodzi z melodią z Lavender Town?
Ja nie odczuwam nic jak ją słyszę

Avatar br120907

3 maja 2020, 00:08

@NesquikBoi: kiedyś była inna wersja ludzie mieli deprrsje myśli samobujcze i inne chuke móje dzikie wenrze ale to nie prawda

Avatar NesquikBoi

3 maja 2020, 09:50

@br120907: na twoim miejscu trochę poprawcowalbym nad ortografia a w ogole to mozna gdzies uslyszec inna wersje?

Avatar br120907

3 maja 2020, 12:23

@NesquikBoi: ortografia to specjalnie a drugiej wersji raczej nie ma

Avatar NesquikBoi

3 maja 2020, 15:13

@br120907: szkoda

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2020, 11:38

One były w laysach?

Avatar ChoryGrzyb

1 maja 2020, 12:27

.

Avatar NesquikBoi

3 maja 2020, 09:50

chyba tak

Avatar PaulinkaPaulincia

3 maja 2020, 00:25

Przydałoby się, bo mama wszystkie moje podobno wyrzuciła. :')
A miałam tam jeszcze tazosy po kuzynostwie i wujostwie.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 2 maja 2020, 19:44

A w maczugach gladiatorzy, pamiętam jak 10 lat temu ganiałem do kiosku koło szkoły bo były 50gr za małą paczkę, a w większości paczek były karty, zebrałem 180 kart :P

Avatar Mikrus19

2 maja 2020, 22:25

@Towarzysz777: Maczugiii....
Nostalgia.... Miałem kolegę, który je rozdawał w zamian za bycie jego kolegą....

Avatar WampirZZielonki

2 maja 2020, 19:59

Z jakiego śmietnika pochodzą te chipsy? Tu są zwykłe i karbowane w jednym.

Avatar ALKATRAZ

2 maja 2020, 19:26

To były czasy, nie to co teraz pokemony na Nintendo czy w aplikacji

Avatar Maly_modelarz15

1 maja 2020, 22:46

który to był rok?

Avatar lalaluja

1 maja 2020, 12:36

Odziedziczyłem sporą część tazosów po kuzynie i to było coś

Avatar Tedi_Worm

1 maja 2020, 12:15

Były takie z Gwiezdnych wojen chyba.

Avatar
Marowak12

1 maja 2020, 11:50

Lepsze były takie grube, plastikowe, trochę w kształcie miski

Avatar rozwalgo

1 maja 2020, 12:00

One były w Cheetosach, szkoda, że mi zginęly

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2020, 11:28

wyobraźcie sobie, że pierwsza osoba, która to zauważyła, wzięła do buzii ten z pokemonami, a potem go wypluła

Avatar FifeQ

1 maja 2020, 11:10

I znowu by zbieranko było

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2020, 10:59

Nie zjedcie mnie ale nie wiem ocb

Avatar
Brodacz

1 maja 2020, 11:12

Kiedyś w chipsach były tazosy z pokemonami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Totalnie

To by wystarczyło

Znak czasów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka