Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2024, 08:37
That is biutyfol.
P.S. nie wiem jak się mówi po ągielsku
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 20:01
Pokemony w Polsce są trochę dziwne.
Nie ma gier, (z resztą konsol potrzebnych do zagrania w nie też), bo nintendo ma Polskę głęboko w dupie.
Serial jest oficjalnie w Polsce, ale jest na podstawie gier z tej serii, więc jest trochę dziwnie.
Chodzi mi o to, że ta seria to głównie gry, a np.
Inne merchandise, które nawiązują częściowo do gier jak np. te tazos, też były w Polsce.
Dziwne.
Odpisz
2 maja 2020, 23:32
@MajnkraftAlusiek: Ja się nie dziwię, że Nintendo ma w dupie państwo z dykty.
Odpisz
3 maja 2020, 16:33
@MajnkraftAlusiek: są gry i konsole
Odpisz
3 maja 2020, 16:35
@teamsoj: Ale nie w Polsce.
Odpisz
3 maja 2020, 16:44
@MajnkraftAlusiek: Tak w Polsce, w Cex na przykład
Odpisz
3 maja 2020, 16:49
@teamsoj: Być może, ale tylko te nowe.
Starych które były lepsze i ciekawsze nie było.
Odpisz
3 maja 2020, 16:50
@MajnkraftAlusiek: Zawsze można zamówić w internecie
Odpisz
3 maja 2020, 16:57
@MajnkraftAlusiek: To prawie to samo co kupienie w sklepie, tylko trzeba kilka dni więcej czekać
Odpisz
3 maja 2020, 17:10
@teamsoj: Ale dawniej kiedy dopiero np. te na gameboye miały premiery, to jak można było dostać nie wyjeżdżając z kraju?
Odpisz
2 maja 2020, 20:33
Ktoś wytłumaczy o co chodzi z melodią z Lavender Town?
Ja nie odczuwam nic jak ją słyszę
Odpisz
3 maja 2020, 00:08
@NesquikBoi: kiedyś była inna wersja ludzie mieli deprrsje myśli samobujcze i inne chuke móje dzikie wenrze ale to nie prawda
Odpisz
3 maja 2020, 09:50
@br120907: na twoim miejscu trochę poprawcowalbym nad ortografia a w ogole to mozna gdzies uslyszec inna wersje?
Odpisz
3 maja 2020, 12:23
@NesquikBoi: ortografia to specjalnie a drugiej wersji raczej nie ma
Odpisz
3 maja 2020, 15:13
@br120907: szkoda
Odpisz
1 maja 2020, 11:38
One były w laysach?
Odpisz
1 maja 2020, 12:27
.
Odpisz
3 maja 2020, 09:50
chyba tak
Odpisz
3 maja 2020, 00:25
Przydałoby się, bo mama wszystkie moje podobno wyrzuciła. :')
A miałam tam jeszcze tazosy po kuzynostwie i wujostwie.
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 19:44
A w maczugach gladiatorzy, pamiętam jak 10 lat temu ganiałem do kiosku koło szkoły bo były 50gr za małą paczkę, a w większości paczek były karty, zebrałem 180 kart :P
Odpisz
2 maja 2020, 22:25
@Towarzysz777: Maczugiii....
Nostalgia.... Miałem kolegę, który je rozdawał w zamian za bycie jego kolegą....
Odpisz
2 maja 2020, 19:59
Z jakiego śmietnika pochodzą te chipsy? Tu są zwykłe i karbowane w jednym.
Odpisz
2 maja 2020, 19:26
To były czasy, nie to co teraz pokemony na Nintendo czy w aplikacji
Odpisz
1 maja 2020, 22:46
który to był rok?
Odpisz
1 maja 2020, 12:36
Odziedziczyłem sporą część tazosów po kuzynie i to było coś
Odpisz
1 maja 2020, 12:15
Były takie z Gwiezdnych wojen chyba.
Odpisz
1 maja 2020, 11:50
Lepsze były takie grube, plastikowe, trochę w kształcie miski
Odpisz
1 maja 2020, 12:00
One były w Cheetosach, szkoda, że mi zginęly
Odpisz
1 maja 2020, 11:28
wyobraźcie sobie, że pierwsza osoba, która to zauważyła, wzięła do buzii ten z pokemonami, a potem go wypluła
Odpisz
1 maja 2020, 11:10
I znowu by zbieranko było
Odpisz
1 maja 2020, 10:59
Nie zjedcie mnie ale nie wiem ocb
Odpisz
1 maja 2020, 11:12
Kiedyś w chipsach były tazosy z pokemonami
Odpisz