Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2019, 13:40
Hejka
Jesli tu jestes, to chcialem zyczyc ci milego dnia
Mozesz mi napisac nawzajem aby ten dzien byl rowniez mily dla mnie
Dziekuje Nieznajomy :)
Odpisz
20 lipca 2019, 20:39
@pewienaustriak: No u.
Odpisz
21 października 2013, 18:08
Nie rozumieeeeeem, przetłumacz ktoś
Odpisz
22 października 2013, 17:30
@Ekola: 1. Hej zobacz na moje aplikacje. 2.[Pokazuje obrazek własnego zada ._.] 3. ŁOA!, to jest twój tyłek, ty powiedziałeś aplikacje. 4.Czy chcesz zrobić zabawe z mojej wady wymowy aplikacjo-gnojku [xD] Prosze to wszystko wytłumaczone daj plusika w nagrodke :d
Odpisz
22 października 2013, 18:00
@HyperLunchboxGuy: on to napisał bo xavi1321 napisał "Komentarze "Nie rozumieeeeeem, przetłumacz ktoś" za 3... 2... 1... :D" rozumi o co biega
Odpisz
24 października 2013, 07:38
@sectus: No.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 02:02
@HyperLunchboxGuy: Chyba strzałkę w dół bo tłumaczenie jest do dupy. Pewnie z google tłumacz -_-
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:37
@xPOLAKx: Są zarty, któych się nie tłumaczy, bo to gry słowne. Jeśli chcesz, to sam przetłumacz tak, aby miało sens. Nie da się
Odpisz
3 grudnia 2017, 20:09
@HyperLunchboxGuy: "czy chcesz zrobić zabawę […]?" kurde gościu idź na angielski
Odpisz
8 sierpnia 2014, 02:00
Nie ma to jak chwalić się swoją dupą...
Odpisz
13 kwietnia 2014, 00:52
Peosze nie dawać po angielsku bo inni mają problemy. Dziękuje
Odpisz
21 października 2013, 18:02
Komentarze "Nie rozumieeeeeem, przetłumacz ktoś" za 3... 2... 1... :D
Odpisz
21 października 2013, 18:09
@xavi1321: masz
Odpisz
21 października 2013, 18:12
@Ekola: Dziękuję bardzo. Teraz jestem spełniony.
Odpisz
21 października 2013, 18:15
@xavi1321: Nie ma za co.
Odpisz
21 października 2013, 22:39
@xavi1321: Nie rozumieeeeeem, przetłumacz ktoś. Happy now?
Odpisz
21 października 2013, 22:54
@sectus: Tak, dziękuję wszystkim za to wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. :D
Odpisz
21 października 2013, 23:01
@xavi1321: nie musisz mi dziękować! Wystarczy mnie wielbić na klęczkach
Odpisz
22 października 2013, 13:52
@sectus: Może nową religię stworzysz? Sectusianizm :D
Odpisz
22 października 2013, 17:58
@xavi1321: lepiej sectusizm...
Odpisz
22 października 2013, 18:59
@sectus: Też może być. ^^
Odpisz
22 października 2013, 22:49
@xavi1321: okej 5 najważniejszych zasa
Odpisz
23 października 2013, 13:02
@xavi1321: sory, komentarz się zepsuł :( 5 najważniejszych zasad na moim profilu
Odpisz
23 października 2013, 19:12
@sectus: Idę szerzyć zło! YaaaaaY!
Odpisz
18 października 2013, 18:11
Dobre, po polsku nie będzie już takie fajne :D
Odpisz
19 października 2013, 11:19
@MaxiorPL: No wiadomo, z resztą sporo jest C&H, które po polsku już nie są takie śmieszne :)
Odpisz
21 października 2013, 19:34
naprzykład "the jurasic period"
Odpisz