A tak serio to dziewczyn się nie bije bez względu na wszystko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Co to takiego?
Papierowa szkoła posting
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2020, 20:45
A tak serio to może męszczyźni by zrobili strajk?A poza tym jestem za równo uprawnieniem.
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:09
@PanIgor6373: nie, bo nie są aż tak głupi
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 10:02
Nie rozumiem dziewczyn, które są agresywne w stosunku co do chłopaków, ale jeśli to chłopak chociażby spojrzy na dziewczynę krzywo to już hurr durr damski bokser. Powinny się liczyć z tym, że jeśli się zaczynają, to też mogą oberwać, a stwierdzenie "że przecież dziewczynom nie wolno oddawać" jest głupie.
Odpisz
6 maja 2020, 19:06
@PaulinkaPaulincia: Podwójne standarty :/
Odpisz
16 listopada 2020, 20:47
@PaulinkaPaulincia: Tak,
zdecydowanie popieram
Odpisz
12 maja 2020, 10:33
To prawda, ale one też nie powinny tego wykorzystywać jak tu.
Odpisz
6 maja 2020, 14:16
ORA ORA ORA ORA ORA
Odpisz
7 maja 2020, 10:19
@polska_cebulka: MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA
Odpisz
7 maja 2020, 14:28
@ThunderBoi: WRYYYYYYYYYYYYYYY!
Odpisz
7 maja 2020, 00:34
*kiedy jest mem zgodny z twoimi poglądami a w komentarzach też jest ta zgodność*
-oh, yea, it's Zielone strzałki time
Odpisz
6 maja 2020, 17:00
Kobiet się nie bije, ale takie szuje jak w tym memie, to już tak
Odpisz
6 maja 2020, 23:22
@thorin13: ludzi też się nie bije
Odpisz
6 maja 2020, 12:10
Muszę to uczcić bo w 30 minut moje 2 memy weszły na główną! Jestem z siebie dumny
Odpisz
6 maja 2020, 18:28
@Seat_ibiza_1998: ps. Pierwsze memy które stworzyłem
Odpisz
6 maja 2020, 15:56
Odpisz
6 maja 2020, 12:13
Innego człowieka bije się wtedy, kiedy zasłuży.
Odpisz
6 maja 2020, 12:05
Sprawiedliwość nie ma płci, nieważne czy zaatakuje cię kobieta, czy mężczyzna, masz prawo się obronić
Odpisz
2 maja 2020, 10:08
A potem przychodzi pani od WOS-u, która również za tym jest i daje jej uwagę:
Odpisz
6 maja 2020, 11:58
@Gekonnen: Ku*wa pamiętam jak w podbazie miałem zajebistego nauczyciela WOS-u (i jeszcze 2 przedmiotów)
Typ mimo że stary to potrafił rozbawić i zasiać ziarno strachu
Odpisz
6 maja 2020, 09:37
Odpisz
6 maja 2020, 11:56
@kazekage895: Co jest ku*wa
Odpisz
6 maja 2020, 11:52
Stand name: Damski Bokser
Odpisz
6 maja 2020, 11:40
A tak serio to nikogo się nie bije, ale jak cię biją to trzeba się bronić, niezależnie od płci napastnika.
Odpisz
6 maja 2020, 11:03
Osobiście nigdy nie walnąłbym kobiety pierwszy, gdybym zrobił coś złego i został chociażby spoliczkowany to też bym nie oddał. Ale jeśli zostanę zaatakowany to niestety trzeba się bronić.
Odpisz