Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanIgor6373

16 listopada 2020, 20:45

A tak serio to może męszczyźni by zrobili strajk?A poza tym jestem za równo uprawnieniem.

Avatar
Lechendy

2 stycznia 2022, 16:09

@PanIgor6373: nie, bo nie są aż tak głupi

Avatar PaulinkaPaulincia

Edytowano - 6 maja 2020, 10:02

Nie rozumiem dziewczyn, które są agresywne w stosunku co do chłopaków, ale jeśli to chłopak chociażby spojrzy na dziewczynę krzywo to już hurr durr damski bokser. Powinny się liczyć z tym, że jeśli się zaczynają, to też mogą oberwać, a stwierdzenie "że przecież dziewczynom nie wolno oddawać" jest głupie.

Avatar Crisium

6 maja 2020, 19:06

@PaulinkaPaulincia: Podwójne standarty :/

Avatar PanIgor6373

16 listopada 2020, 20:47

@PaulinkaPaulincia: Tak,
zdecydowanie popieram

Avatar Vulgar

12 maja 2020, 10:33

To prawda, ale one też nie powinny tego wykorzystywać jak tu.

Avatar polska_cebulka

6 maja 2020, 14:16

ORA ORA ORA ORA ORA

Avatar ThunderBoi

7 maja 2020, 10:19

@polska_cebulka: MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA

Avatar Seat_ibiza_1998

7 maja 2020, 14:28

@ThunderBoi: WRYYYYYYYYYYYYYYY!

Avatar Imienny

7 maja 2020, 00:34

*kiedy jest mem zgodny z twoimi poglądami a w komentarzach też jest ta zgodność*

-oh, yea, it's Zielone strzałki time

Avatar thorin13

6 maja 2020, 17:00

Kobiet się nie bije, ale takie szuje jak w tym memie, to już tak

Avatar kazdan480

6 maja 2020, 23:22

@thorin13: ludzi też się nie bije

Avatar Seat_ibiza_1998

6 maja 2020, 12:10

Muszę to uczcić bo w 30 minut moje 2 memy weszły na główną! Jestem z siebie dumny

Avatar Seat_ibiza_1998

6 maja 2020, 18:28

@Seat_ibiza_1998: ps. Pierwsze memy które stworzyłem

Avatar MWKGS

6 maja 2020, 15:56

komentarz obrazkowy

Avatar Legolas9988

6 maja 2020, 12:13

Innego człowieka bije się wtedy, kiedy zasłuży.

Avatar Kasandra20

6 maja 2020, 12:05

Sprawiedliwość nie ma płci, nieważne czy zaatakuje cię kobieta, czy mężczyzna, masz prawo się obronić

Avatar Gekonnen

2 maja 2020, 10:08

A potem przychodzi pani od WOS-u, która również za tym jest i daje jej uwagę:

Avatar Stulej4

6 maja 2020, 11:58

@Gekonnen: Ku*wa pamiętam jak w podbazie miałem zajebistego nauczyciela WOS-u (i jeszcze 2 przedmiotów)
Typ mimo że stary to potrafił rozbawić i zasiać ziarno strachu

Avatar kazekage895

6 maja 2020, 09:37

Avatar Stulej4

6 maja 2020, 11:56

@kazekage895: Co jest ku*wa

Avatar
bylojuz12

6 maja 2020, 11:52

Stand name: Damski Bokser

Avatar darcus

6 maja 2020, 11:40

A tak serio to nikogo się nie bije, ale jak cię biją to trzeba się bronić, niezależnie od płci napastnika.

Avatar wielkinawieki

6 maja 2020, 11:03

Osobiście nigdy nie walnąłbym kobiety pierwszy, gdybym zrobił coś złego i został chociażby spoliczkowany to też bym nie oddał. Ale jeśli zostanę zaatakowany to niestety trzeba się bronić.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Co to takiego?

Papierowa szkoła posting

Nieuczciwa ocena

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka