Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sernikzrodzynkami

3 maja 2020, 20:39

Assasins ? Bardziej For Honor 2

Avatar Legolas9988

4 maja 2020, 12:41

@Sernikzrodzynkami: Jeszcze następny AC będzie w Japonii.

Avatar Sernikzrodzynkami

Edytowano - 4 maja 2020, 14:52

@Legolas9988: japie**ole...

Avatar Legolas9988

4 maja 2020, 15:25

@Sernikzrodzynkami: Na 65% obstawiam Japonię.

Avatar Sernikzrodzynkami

4 maja 2020, 19:03

@Legolas9988: Wiesz dopiero był zwiastun tego

Avatar Legolas9988

4 maja 2020, 20:20

@Sernikzrodzynkami: No, ale czuję, że to będzie Japonia

Avatar Sernikzrodzynkami

4 maja 2020, 23:26

@Legolas9988: A ja czuje i pragnę głęboko w serduszku że będzie w Polsce ale to marzenie.

Avatar Legolas9988

5 maja 2020, 09:58

@Sernikzrodzynkami: Ja bym to dał w czasach zaborów

Avatar Sernikzrodzynkami

5 maja 2020, 11:51

@Legolas9988: No taki Syndicate tylko bardziej nowoczesny z głównym złym hitlerem który jest tempelariuszem i ratowaniem ludzi z obozów .To by było zajebiste.

Avatar Legolas9988

5 maja 2020, 21:19

@Sernikzrodzynkami: Zabory czy okupacja, obie rzeczy zajebiste.

Avatar Sernikzrodzynkami

5 maja 2020, 23:31

Avatar Peter_DeStRoYeR

3 maja 2020, 20:33

Ale bym pograł w tego nowego assasyna

Avatar Crisium

4 maja 2020, 00:54

@Peter_DeStRoYeR: Pogramy sobie pod koniec roku :)

Avatar Memento_Fortnutte

2 maja 2020, 12:57

Imo zapowiada sie lepiej od dwóch swoich poprzedników

Avatar Crisium

Edytowano - 4 maja 2020, 00:53

@Memento_Fortnutte: Origins było świetne. Aby był lepszy od Odyssey to nie musi się starać, bo to była ch*jowa gra.

Avatar OZyrysS

3 maja 2020, 22:29

Ciekawie się zapowiada ta gra :)

Avatar Stulej4

3 maja 2020, 21:37

Jak mi w AC Valhalla dadzą hełmy z rogami, to odpalę tryb berserka i przyjdę do tego Ubisoftu

Avatar Figarus

3 maja 2020, 20:11

Ktoś wie z jakiego to filmu?

Avatar ZSRRBall

3 maja 2020, 20:12

@Figarus: to nie z filmu tylko z assain screed valhalla. Chyba

Avatar ZSRRBall

3 maja 2020, 20:27

@ZSRRBall: assasins creed * dopiero teraz zauważyłem że źle napisałem

Avatar Bezimienny_z_Gothic

3 maja 2020, 20:30

@ZSRRBall: Tak nie pomyliłeś się, to że zwiastuna najnowszego Assasyna

Avatar Crisium

4 maja 2020, 00:52

@Figarus: To trailer nowego AC. Co jak co, ale Ubi robi mistrzowskie trailery.

Avatar Figarus

4 maja 2020, 02:27

@Crisium: Tak szczerze to chwilę się wahałem się, czy to gra czy film.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 maja 2020, 12:39

* toast

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 12:40

coś mi właśnie nie leżał ten toats

Avatar ToFFeXPL

3 maja 2020, 20:01

Tost lepszy

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2020, 20:02

@ToFFeXPL: admin smieszek

Avatar CzeresniakPl

2 maja 2020, 12:39

Ten screen ma zajebisty potencjał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Jakby trochę nie fair

Północne Węgry

Fergus

Powodzenia

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka