Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2021, 18:38
LOL jest do d*py change my mind
Odpisz
6 maja 2020, 19:40
To ja mam tak samo kupiłem na początku tego miesiąca serwer ale nikomu nie chce się grać.. ktoś chce pograć w Minecrafta ?
Odpisz
6 maja 2020, 20:52
@niszczycielplackow: jakie ip?
Odpisz
6 maja 2020, 21:07
@niszczycielplackow: moszna
Odpisz
6 maja 2020, 21:14
@niszczycielplackow: teraz to ci demografia serwera pójdzie w górę
Odpisz
6 maja 2020, 22:56
@niszczycielplackow: tak, ja, jakie IP?
Odpisz
6 maja 2020, 23:23
@niszczycielplackow: pragniemy się dowiedzieć
Odpisz
6 maja 2020, 23:38
@niszczycielplackow: również chciałbym IP
Odpisz
6 maja 2020, 23:45
@niszczycielplackow: Jak pirat to ja też mogę pograć
Odpisz
7 maja 2020, 00:16
@niszczycielplackow: ja mam tak samo kupiem serwer na 3 miesiące zrobiłem pluginy ,inne duperele i do czerwca serwer stoji w miejscu bo znajomi nie lubią grać w minecrafta a ja i tak siedze i robię serię na yt z rlcrafta (polecam tylko zalecenie mocna psycha)
Odpisz
7 maja 2020, 00:18
@perwes: widziałem rlcraft i jak osoby rozwalają myszkę przez to
Odpisz
7 maja 2020, 00:21
@niszczycielplackow: ja póki co mam całą ale kilka razy było blisko
Odpisz
8 maja 2020, 15:15
@niszczycielplackow: chyba jednak nie poznamy IP
Odpisz
8 maja 2020, 16:29
@lampa_stolowa: nie wiem czemu nie pokazuje napisałem w komentarzach ip, mogę ci podać na fb lub na discordzie i podasz reszcie osób jeśli chcesz
Odpisz
8 maja 2020, 20:39
@niszczycielplackow: są jeszcze wiadomości prywatne na jeja
Odpisz
6 maja 2020, 18:09
Mam TAK Samo Z Przyjaciółmi
(przepraszam za wygląd komentarza ale klawiatura w tel mi się popsuła)
Odpisz
6 maja 2020, 18:12
@kuba12369: mam taką samą sytuację
Odpisz
6 maja 2020, 18:14
@bedzio123: stwórzmy serwer na którym będą grały takie osoby jak my
Odpisz
6 maja 2020, 18:35
@kuba12369: podpinam się, gram od kilku lat na serwerze i wczoraj moi dawni znajomi z podstawówki weszli, od razu zapomniałem że mam depresję
Ale chętnie zagram
Odpisz
6 maja 2020, 19:05
@NesquikBoi: na taki jejowy survival wchodziłbym z chęcią
Odpisz
6 maja 2020, 19:14
@kuba12369: z chęcią bym dołączył bo nie mam z kim grać
Odpisz
6 maja 2020, 19:15
@kuba12369: mamy już 4 osoby. Kto będzie hostem?
Odpisz
6 maja 2020, 19:17
@Polalak: tylko ja mam taki problem że na serwerach nie mam możliwości napisania wiadomości i nie wiem czy da się z tym coś zrobić
Odpisz
6 maja 2020, 19:18
@Szmacianka: no to może być discord
Odpisz
6 maja 2020, 19:18
@Polalak: jest taki serwer jeja mc się nazywa
Odpisz
6 maja 2020, 19:19
I'd have to check it
Odpisz
6 maja 2020, 19:22
jakie ip i wersja?
Odpisz
6 maja 2020, 19:22
@Polalak: bardzo dobry pomysł
Odpisz
6 maja 2020, 19:23
@Polalak: możemy 1.15.2 albo poczekamy na 1.16
Odpisz
6 maja 2020, 19:23
@Szmacianka: wysłałem link do discorda ale jako że to link to admin musi sprawdzić
Odpisz
6 maja 2020, 19:24
możesz powstawiać spacje do linku
Odpisz
7 maja 2020, 11:21
@Polalak: ja bym też mógł ale nie mam minecrafta ta kompie
Odpisz
7 maja 2020, 10:57
Czy tylko ja nie lubie i czuje sie niekomfortowo jak ktoś mówi diaxy?
Odpisz
7 maja 2020, 10:04
Dziewczyny: nie płakałeś na Titanicu? Czy ty w ogóle masz jakieś uczucia?!
Chłopacy:
Odpisz
6 maja 2020, 22:44
Też bym nie chciał grać z kolesiem, który sobie robi złote narzędzia... Żenada
Odpisz
7 maja 2020, 07:20
@zygzak11: złota siekiera jest najszybsza ale najmniej wytrzymalsza
Odpisz
7 maja 2020, 07:21
@zygzak11: to samo tyczy się chyba reszty narzędzi z tego co kojarze (oprócz miecza)
Odpisz
7 maja 2020, 07:29
@zygzak11: Moze nie miał żadnych innych materiałów na kilof?
Gdyby miał kamienny prawdopodobnie tak też byś napisał
Odpisz
7 maja 2020, 08:13
Kamienny kilof to jest etap przejściowy, którego nie da się przeskoczyć (chyba że znajdziesz w skrzynce żelazny), więc czepianie się o kamienny kilof byłoby bardzo nie na miejscu
Odpisz
7 maja 2020, 08:21
@zygzak11: "Poszukam ci trochę diaxów" z kamiennym kilofem? No tak średnio bym powiedziała.
Odpisz
7 maja 2020, 09:23
Naprawdę nie chcę ci ubliżać, ale napisałem że to etap przejściowy, więc może dopiero zaczynali
Odpisz
6 maja 2020, 21:36
Mój brat nie chce ze mną grać w minecrafta a z kolegami to gra w agar.io albo w tf2
(Obrazek
Tak sie nie robi)
Odpisz
6 maja 2020, 22:03
@Nikodem8378: mam tak samo tylko że ja jestem tym złym
Odpisz
6 maja 2020, 22:31
@bananmlgdoge: osz ty złolu
Odpisz
6 maja 2020, 20:46
Wku*wiają mnie już takie rakowe typy co grają tylko w lola i nie znają w ogóle innych gier prócz fify
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 19:50
Ktoś chętny do zagrania rundki w Lola?
Odpisz
3 maja 2020, 10:19
Przeczytałem "umówiłeś się z Krzyśkiem na loda" japie**ole
Odpisz
3 maja 2020, 10:21
@ZSRRBall: Głodnemu chleb na myśli
Ja przeczytałem "Umówiłeś się z Krzyśkiem na dziurkę w Lola?"
Odpisz
3 maja 2020, 10:41
@ZSRRBall: chyba przez żadnego komentarza nie płakałem ze śmiechu jak z tego
Odpisz
6 maja 2020, 19:14
@starmagedon: a głodny głodnemu wypomni
Odpisz
6 maja 2020, 18:47
Czm on ma złoty pick
Odpisz
3 maja 2020, 11:06
BYŁO w wersji z piesełami
Odpisz
3 maja 2020, 10:49
A potem już nigdy nie był aktywny online i jedyne wspomnienie jakie ci po nim zostało to jego domek i zwierzęta na serwerze
Odpisz
3 maja 2020, 10:50
@polska_cebulka:
Odpisz
3 maja 2020, 10:28
Odpisz
3 maja 2020, 10:20
Odpisz