Wszyscy wiemy, do czego to zmierza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
I po kłopocie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przypałowo
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2025, 13:33
vrchat i odpowiedni avatar, tyle wystarczy xd
Odpisz
7 maja 2020, 15:14
Zamiast przenosic cialo do vr czemu by nie stymulowac swiadomosci?
Gabe ma dobry plan aby stymulowac mozg dzieki czemu bedzie mozna czuc wszystko i nie siedziec w kobinezonie co cie pradem razi
Odpisz
7 maja 2020, 15:48
@Yoda_MLG: Ludzie boją się nadajników 5G, wyobraź sobie co będzie, kiedy by takie coś weszło w ogóle na rynek.
Odpisz
7 maja 2020, 16:02
@damian2500: sie moga bac
Gracze wiedza swoje
Odpisz
7 maja 2020, 16:02
@Yoda_MLG: Na pewno jakieś dzbany chciałyby to zdelegalizować.
Odpisz
7 maja 2020, 16:04
@damian2500: nikt ich nie zmusza tak jak przy 5G
In vitro nadal się boja debile ale działa
Odpisz
22 lipca 2020, 18:45
@Yoda_MLG: Albo ludzie wciąż boją się GMO, a są za alternatywnym leczeniem...
Odpisz
8 maja 2020, 16:08
Odpisz
7 maja 2020, 12:49
Szybciej z tym sao, bo chcę sobie ponaku*wiać
*kilka lat później*
O boże, o ku*wa, gdzie jest opcja wyloguj?
Odpisz
7 maja 2020, 12:56
@polska_cebulka: Jak zbierzesz wszystkie smocze kule to dostaniesz
Odpisz
7 maja 2020, 12:57
Najpierw trzeba mieć smoczy radar
Odpisz
7 maja 2020, 13:09
@polska_cebulka: Nie mój problem, że nie kupiłeś DLC
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 13:10
SAO
Smocze kule
Wybierz jedno
Odpisz
7 maja 2020, 13:23
@polska_cebulka: *ekhem* crossover
Odpisz
7 maja 2020, 13:24
Żaden szanujący się weebu by nie zrobił takiego crossovera
Odpisz
7 maja 2020, 13:41
@polska_cebulka: zrobią w formie eventu
Odpisz
7 maja 2020, 13:49
@polska_cebulka: Co za pytanie, oczywiście że smocze kule
Odpisz
7 maja 2020, 13:55
@Revant42:
Odpisz
7 maja 2020, 21:41
@polska_cebulka: Paaniee, w moim domu szkalowanie sao to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie
Odpisz
7 maja 2020, 13:35
Czekam na rok około 2088, kiedy już będzie można całkowicie wejść do wirtualnego świata.
Odpisz
7 maja 2020, 14:51
@MajnkraftAlusiek: Myślę, że będzie to możliwe dużo wcześniej.
Odpisz
7 maja 2020, 16:48
@Crisium: Niczego nie można przewidzieć.
Być może.
Odpisz
7 maja 2020, 15:48
Przemysł porno już się cieszy
Odpisz
7 maja 2020, 12:08
Nie mogę się doczekać aż będę mógł przeglądać jeja na VR
Odpisz
7 maja 2020, 15:15
@Mr_Kamulek: juz możesz
Odpisz
7 maja 2020, 12:46
Jeszcze trochę i będziemy umieć przenosić samą świadomość do gier
Odpisz
7 maja 2020, 12:53
@Derpsonv16: Sao references?
Odpisz
7 maja 2020, 13:18
@Derpsonv16: Zauważ że twoja świadomość mogłaby być zapisana, czyli mógłbyś żyć w tym świecie, nawet jeśli twoje ciało umrze.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 14:18
@Zul_spod_biedry: był chyba film, który uwzględnił taką możliwość. W skrócie transfer ludzkiej świadomości do robota.
EDIT: Znalazłem film, "Chappie"
Odpisz
7 maja 2020, 14:26
@Derpsonv16: umysł doktora zola (czy jak mi tam) z marvela też był do komputera przeniesiony
Odpisz
7 maja 2020, 14:52
@QWERTIOX: gorzej jak wywali korki
Odpisz
7 maja 2020, 15:14
@Derpsonv16: Chappie dobry film, ale lepiej to pokazali w Transcendence z Deppem, polecam
Odpisz
7 maja 2020, 14:01
Odpisz
7 maja 2020, 13:20
r*chando
Odpisz
7 maja 2020, 13:11
Najwyższy czas na restart ludzkości.
Odpisz
3 maja 2020, 17:31
Marzenia jednak się spełniają.
Anime nadchodzę!
Odpisz
3 maja 2020, 17:32
@Kapitalista:
Odpisz
3 maja 2020, 17:32
@Kapitalista:
Odpisz
3 maja 2020, 17:51
Sans Granie
Odpisz
7 maja 2020, 13:10
@Kapitalista:
Odpisz
7 maja 2020, 12:26
SAO ssało
Odpisz
7 maja 2020, 12:32
SAO git, ale 2 sezon to jakieś gówno.
Odpisz
7 maja 2020, 12:40
Dla mnie pierwszy sezon najlepszy, a w drugim sezonie podobał mi się tylko wątek Sinon, reszta słabe
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 12:41
@rzacholeckilas: A no tak. 1 sezon był najlepszy, w 2 sezonie tylko wątek GGO, ale 3 ogólnie też dobry, ale z każdym odcinkiem robi się coraz gorszy, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
Edit: co ja pie**ole, miałem na myśli cały wątek alicyzacji, a nie 3 xD
Edit2: czyli w sumie sezon 3, sorry autyzm mi się na chwilę odpalił
Odpisz
7 maja 2020, 12:55
Nie
Odpisz
7 maja 2020, 12:07
Player One a nie żadne animce czy pornole na VR
Odpisz
7 maja 2020, 12:55
@Cotosiestanelo:
Odpisz
3 maja 2020, 17:32
Widok - Jest
Dźwięk - Jest
Zapach - Jest
Smak - Brak
Dotyk - Wkrótce
Odpisz
7 maja 2020, 12:15
jak zapach się robi?
I czy przypadkiem nie można już inicjować smak za pomocą prądów?
Odpisz
7 maja 2020, 12:18
@M_ateo_1: Powstał taki oculus na nos i w grze South Parku (o bohaterach i złoczyńcach) można było czuć pierdy...
Odpisz
7 maja 2020, 12:20
słyszałam, że to fake
Odpisz
7 maja 2020, 12:35
zapach to był żart na prima aprilis (z tego co wiem)
Odpisz