A Ty jak sobie wyobrażasz Kanadę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Nie zadzieraj z bobrami
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2021, 23:57
Tymczasem "The Long Dark".
Odpisz
5 maja 2020, 19:04
Prawdziwa Kanada:
Odpisz
5 maja 2020, 21:51
@Figarus: Niech ktoś mi teraz powie, że obrazów nie da się słyszeć
Odpisz
5 maja 2020, 21:50
Corey, Trevor, smokes let's go
Odpisz
5 maja 2020, 21:39
Kanadyjczycy to harcerze?
Odpisz
5 maja 2020, 21:38
A syrop klonowy?
Odpisz
5 maja 2020, 19:51
kanadyjczycy w realu:
- uprzejmi
-troskliwi
- mili
Odpisz
5 maja 2020, 19:52
kanadyjczycy w grach
- japie**ole
Odpisz
5 maja 2020, 20:14
ale Trevora to pan nie obrażaj
Odpisz
5 maja 2020, 20:32
Kanadyjczycy gdy obrażasz hokeja
*tu wklej "you picked the wrong country fool"*
Odpisz
5 maja 2020, 18:32
Ja sobie wyobrażam Kanadę jako mix obydwu obrazków.
Odpisz
3 maja 2020, 18:14
Nieeee! Nie możesz tak po prostu skórować zwierząt i robić z nich dywany! To niehumanitarne!!
*Tytuł*
Odpisz
5 maja 2020, 18:02
jaki był tytuł?
Odpisz
5 maja 2020, 18:07
@kamilowski2004: haha dupa niedźwiedzia robi bum bum
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2020, 18:04
Ja Kanadę wyobrażam sobie jako taką kanciastą.
Trochę jak w South Parku.
A poza tym są tam łosie, hokej, syrop klonowy i wszyscy są mili by pierdnąć sobie w twarz.
Odpisz
5 maja 2020, 18:04
Boży zmienił tytuł, w oryginale było ,,Ha Ha dupa niedźwiedzia robi trzask"
Odpisz
3 maja 2020, 18:35
kanada jest spoko
Odpisz
3 maja 2020, 18:52
Odpisz
5 maja 2020, 18:03
lepszy od ameryki, to na pewno
Odpisz
3 maja 2020, 18:37
It's oil, It's wheat, It's soil, It's meat
It's beef!
Odpisz
3 maja 2020, 18:19
Brakuje syropu klonowego i kija do hokeja
Odpisz
3 maja 2020, 18:13
tytuł złoto OPie
Odpisz
3 maja 2020, 18:17
A dziękuje
Odpisz
3 maja 2020, 18:12
"Przepraszam"
Odpisz
3 maja 2020, 18:14
@Oliwier256: przepraszam że musiał mnie pan przeprosić
Odpisz
3 maja 2020, 18:15
@TellingKolega: a ja przepraszam że musiał mnie pan przeprosić przepraszając mnie
Odpisz