Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niezniszczalne
Rel
Nie zadzieraj z bobrami
To by wystarczyło
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2021, 21:25
Dzień czy noc o to jest pytanie
Odpisz
8 maja 2020, 09:30
Moje miasto
Odpisz
8 maja 2020, 09:37
@Byk_z_Pampeluny: i co jak jasno było?
Odpisz
8 maja 2020, 19:21
@JustinekFilmsYT: nie -_-
Odpisz
8 maja 2020, 19:10
Ah yes kujawsko-pomorskie
Odpisz
8 maja 2020, 10:03
Potwierdzam, mieliśmy mega jasno w nocy
Odpisz
8 maja 2020, 14:37
@UgabugaMan: ale zasneliście?
Odpisz
8 maja 2020, 18:26
@Polish_conqueror2000: my to tam przyzwyczajeni do takich sytuacji jesteśmy
Odpisz
8 maja 2020, 16:04
Nad imperium ojca Rydzyka słońce nigdy nie zachodzi.
Odpisz
8 maja 2020, 15:42
Kopernik zatrzymał słońce
Odpisz
8 maja 2020, 12:46
Dosłownie jak w Minecraft
Odpisz
8 maja 2020, 08:53
Bo w Polsce się dzieją takie rzeczy, i jeszcze dziwniejsze.
Polska jest dziwniejsza niż USA, Japonia, i rosja razem wzięte.
Odpisz
8 maja 2020, 10:01
@MajnkraftAlusiek: i to jest piękne
Odpisz
11 maja 2020, 19:59
@MajnkraftAlusiek:
Odpisz
8 maja 2020, 09:08
Odpisz
7 maja 2020, 21:54
To geotermalna elektrownia Rydzyka tak świeci.
Odpisz
7 maja 2020, 23:19
@Broski: Nie, bo moje czoło
Odpisz
7 maja 2020, 23:17
Dai mji ztżałge w duł! !!11!!1!
Odpisz
7 maja 2020, 23:17
@pjoterix: mówisz i masz
Odpisz
7 maja 2020, 23:19
dżemguje dzi!!11!1
Odpisz
7 maja 2020, 23:19
@pjoterix: nie ma za co zawsze do usług xD
Odpisz
7 maja 2020, 23:01
No było dość jasno u nas
Odpisz
7 maja 2020, 23:00
Pewnie trudno bylo
Odpisz
7 maja 2020, 22:58
Czasami księżyc daje po gałach (w nocy odbija światło słoneczne), może komuś z Torunia wyjątkowo podpadł?
Odpisz
4 maja 2020, 17:51
O moje miasto
Odpisz
7 maja 2020, 22:35
@oneXD: haha beka z cb
Odpisz