Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2024, 21:56
Czemu mózg mi zrobił z kibola kibel ??
Odpisz
4 maja 2020, 15:46
i takie coś to moje równiesniczki
mamo ja nie chcę
Odpisz
4 maja 2020, 15:56
serio? Myślałem, że masz więcej na karku
Odpisz
4 maja 2020, 16:07
@Makos305: dwie grzywny i list gończy w usa
Ma więcej na karku ale nie mówi o tym
Podobno interpol ma jej trop
Odpisz
4 maja 2020, 16:09
@Yoda_MLG: e tam, biorę ekipę s.t.a.l.k.e.r.'ów (nie mylić że stalkerami) i ją zgarniam
Odpisz
5 maja 2020, 00:07
moja kol z klasy ma kuratora a jej chłopak zawiasy :) pytała się ostatnio czy nie chce grama.... przepisuje się bo nie wytrzymam w tej szkole
Odpisz
5 maja 2020, 08:46
@Lidzik04: a co jest złego w gramie?
Dużo osób lubi sobie czasem zapalić
Odpisz
5 maja 2020, 11:26
@Yoda_MLG: w szkole? bo ona była zdolna
Odpisz
5 maja 2020, 11:54
@Lidzik04: to już raczej głupota
Odpisz
9 maja 2020, 21:09
@Yoda_MLG: ja mam 14 lat prawie, próbowałem i ku*wa nigdy więcej
Odpisz
9 maja 2020, 21:24
@olimpicYT3356: gratuluje doroslosci
Szkoda ze nie
Odpisz
4 maja 2020, 17:50
Mój ideał męskości.
Czemu on musi być postacią fikcyjną :c
Odpisz
5 maja 2020, 20:30
On nie jest postacią fikcyjną, tylko bogiem i żadna istota na niego nie zasługuje.
Odpisz
8 maja 2020, 10:27
Też mam słabość do zielonego
Odpisz
8 maja 2020, 11:42
Zawsze możesz sobie kupić poduchę...jak ja...bo jestem zje**ny...i samotny...HAHA WEEB ZAKOCHAŁ SIĘ W RYSUNKU
Odpisz
8 maja 2020, 11:58
@arenak1111: Cóż..
Wsm to Shrek jest już zajęty przez Fionę i ogólnie ma z nią shreczątka.
A ogólnie to mam innego husbando, ale oczywiście nie mówię, że jest lepszy od Shreka.
Bo husbandosów się ogólnie nie porównuje imo.
Odpisz
8 maja 2020, 14:33
zaraz będzie najlepsza liczba
Odpisz
8 maja 2020, 15:59
@arenak1111: Mogłeś się zmienić w fantę jak reszta ludzkości, a nie jakieś cyrki odwalać z Asuką
Odpisz
9 maja 2020, 15:28
@Revant42: Osobiście wolę Rei ;v
Odpisz
9 maja 2020, 16:06
@arenak1111: technicznie rzecz biorąc jest twoją siostrą...w końcu ma geny twojej matki...
Odpisz
9 maja 2020, 16:11
@Revant42: Tej, to że mam Shinjiego na avku nie oznacza że ja nim jestem, waifu z niebieskimi włoskami i czerwonymi oczkami jest supi ;3
Odpisz
9 maja 2020, 16:51
@arenak1111: chciałem zrobić takie nełon referencje, ale dobła
Odpisz
9 maja 2020, 17:04
@Revant42: nie no nełon dżenezis ewangeliom referencje zawsze spoko
Odpisz
8 maja 2020, 22:38
Zgodzę się z jej opisem na końcu
Poje**na
Odpisz
8 maja 2020, 19:15
Tymczasem kibole:
Odpisz
8 maja 2020, 10:13
Jak dobrze, że nie mam już 13 lat. I tak jedyne, czego wtedy chciałam to nowe kredki, a nie chłopaka, urwał jego nać
Odpisz
8 maja 2020, 13:56
@Muneyuki: i jeszcze przeklina
Odpisz
8 maja 2020, 13:49
A później płacze, że ją nie szanuje
Odpisz
8 maja 2020, 12:17
Przez przypadek zamiast przeczytać być z kibolem przeczytałem być kiblem.
Odpisz
8 maja 2020, 12:25
@janekelo: Inteligencja tej dziewczyny by się nie zmieniła.
Odpisz
8 maja 2020, 10:29
Akurat mam 17 lat i jeśli chce mieć chłopaka (chcę, ale wiem że to szybko nie nastąpi, więc realizuje inne życiowe cele), to wolałabym taką pi**ę z grzyweczką niż kibola.
Bo ci kibole to zazwyczaj łysi są.
Odpisz
8 maja 2020, 10:42
@BardzoOryginalnaNazwa: i nawet jeśli są przystojni to nie na długo przez to jak często się napi**dalają
Odpisz
8 maja 2020, 10:43
@Damond: No dokładnie
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2020, 11:40
@BardzoOryginalnaNazwa: Wy wiecie, że nie każdy wysportowany typ jest kibolem i nie każdy kibol jest wysportowany? Są '' ci*y z grzywkami'' wśród kiboli i wysportowani faceci wśród ''normalnych''.
edit. Ku*wa, ale bełkot
Odpisz
8 maja 2020, 10:27
Odpisz
8 maja 2020, 10:38
@TheExpertt:
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2020, 10:16
Albo dresiarza, który na ulicy, daje wpie**ol każdemu kto ma inne poglądy niż on.
Odpisz
4 maja 2020, 20:28
O fetyszach się nie dyskutuję
Odpisz
4 maja 2020, 16:32
Żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
4 maja 2020, 15:43
Co
Odpisz
4 maja 2020, 15:44
@TheKotlet: no ona chce kibola
A jest je**ną 13-latką
Odpisz
4 maja 2020, 15:48
@Gekonnen: i w tym problem
Jest poje**ną 13 latką
Odpisz
4 maja 2020, 15:49
@TheKotlet: no bo jest poje**ną 13-latką
Odpisz
4 maja 2020, 15:48
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON
Odpisz