A potem cyk, poniżanie w szkole
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ikony
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 maja 2020, 00:32
Mój ziomo miał ostatnio sen o tym jak ja on i jego miłość stoimy sobie w kuchni i nagle ja powiedziałem jej na ucho że on się w niej podkochuje od roku a ona na to że czemu jej nie powiedział wcześniej i tak zostali parą w śnie więc uznaliśmy że trzeba będzie odtworzyć ten sen
Odpisz
8 maja 2020, 19:20
I co dalej
Odpisz
8 maja 2020, 19:36
@BetonowyMur: kropka
Odpisz
8 maja 2020, 19:44
*tańczące żaby, obserwujące wątek*
Odpisz
8 maja 2020, 19:46
pewnie są razem
Odpisz
8 maja 2020, 19:52
@Voldernort: *taktyczny Adolf
Odpisz
8 maja 2020, 20:20
@Oliwier256: na 100% są razem
Odpisz
8 maja 2020, 23:51
Ja miałem podobnie
To było tak
Śniło mi się, że byłem w pomieszczeniu podobnym do sali informatycznej w podbazie
Siedziałem se na ławce, a co
Chill utopia, bo ciemno, fajne światełka i rozmowy między ludźmi
Fajnie było
Patrzę, a tu Gruby (mój najlepszy kumpel) jest
Nie do poznania (w realu jest... ,,puszysty")
Wyglądał trochę jak Todorki z BNHA, tylko był chudszy, miał niebiesko-biało-czerwone, dłuższe niż wcześniej włosy i ubiór w tychże kolorach
Gadał z jakąś laską podobną do loszki z BNA
Też z odzieżą niebiesko-biało-czerwoną
Było widać, że między nimi jakaś chemia była
Po chwili (nie)Gruby usiadł koło mnie obejmując mnie bratersko ramieniem na poziomie szyi
Potem ta laska usiadła obok niego
I tak se gadaliśmy
...
Siedziałem z Grubym na podłodze pod kompami
Bez tej laski
Gadaliśmy o niej
(Nie)Gruby mówił coś, że z nią to nawet naku*wiał tańce przez całą salę, w której byliśmy
Coś tam mu odpowiedziałem z wspomnieniem Nicole (moja sympatia, z którą mam fajną relacje), ale nie pamiętam co dokładnie
W pewnym momencie mówię, że będę szczęśliwy, jeśli on i laska będą razem, po czym bratersko ramieniem go obejmuję na poziomie szyi
Było fajnie
Myślałem, że to wszystko działo się naprawdę
Odpisz
5 maja 2020, 00:00
Ta stara nie była taka zła albo mnie się zdaje albo większość odebrało ją jako nie że niedokończony mem tylko że przerywasz temu typowi
Odpisz
5 maja 2020, 00:01
@TellingKolega: o boże o cholera. Dobra to zrobimy to tak, niech każdy uzna jedną z tych wersji za kanoniczną, wedle uznania
Odpisz
5 maja 2020, 00:01
Ale ten wiesiek jest brzydki
Odpisz
8 maja 2020, 19:45
@Honest: Spójrz w lustro.
Odpisz
8 maja 2020, 20:04
@Kosa_W_Nosa: wiem,też jestem brzydki,nie musisz mi o tym przypominać
Odpisz
8 maja 2020, 20:06
@Honest: nie ma za co
Odpisz
8 maja 2020, 20:08
@Kosa_W_Nosa: aha
Odpisz