Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2018, 20:54
Toż to Ted.
Odpisz
19 lutego 2017, 12:53
O nie
Odpisz
Edytowano - 1 października 2016, 20:48
"do zobaczenia [...]" jak on oczu nie ma ;-;
Odpisz
9 stycznia 2016, 14:49
nwm czemu ale ... Tak Creepy ;-;
Odpisz
17 września 2011, 18:54
czy to nie toy story?
Odpisz
16 sierpnia 2011, 14:55
Wydaje mi się że tu chodzi o to iż on był kiedyś dzieckiem i bawił się z zabawkami, teraz dorósł i idze na randke i zostawia ich samych. Dla niego te zabawki juz nic nie znaczą bo zabrał nawet misiowi oko do koszuli ;d . Moje zdanie ;] Obrazek dla mnie 3/5 bo taka jest prawda o zabawkach ;d
Odpisz
2 sierpnia 2011, 20:46
Szkoda misia :( 1/5 to ma być śmieszne a miś smutny i wszyczy. A nie widzi jak pujdzie spać? Lub zje miał. Ostatnie. Oko :(
Odpisz
15 lipca 2011, 22:47
biedny miś
Odpisz
3 lipca 2011, 12:50
ziiom uspokuj się pójdz do lekarza i zacznij się leczyć mam kolegów więc spadaj i nie pisz więcej bo mnie to nie zbeszta jakbyś chciał wiedzieć
Odpisz
25 czerwca 2011, 12:10
A co wy macie do Miszy ileśtam?
Odpisz
23 czerwca 2011, 11:58
misza99 nie podniecaj sie aż tak
Odpisz
22 czerwca 2011, 09:24
walli4 jesteś beztialską świnią kurdee *** z ciebie i już obrazek
-100/0
Odpisz
22 czerwca 2011, 11:58
@misza99: Jeśli strona z śmiesznymi obrazkami, wywołują u ciebie agresję, proponuję skierować się do jakiegoś psychologa...lub skończyć podstawówkę
Odpisz
22 czerwca 2011, 11:59
@misza99: aha... i -100/0 to inny zapis -100:0, a jak powszechnie wiadomo dzielnie przez zero jest błędem, tak więc twoja ocena jest z lekka błędna
Odpisz
23 czerwca 2011, 09:41
@misza99: popie*dolilo się kompletnie? Gość powiedział "5/5 I DO ULU" a ty co? Idź się Ty leczyć, jeśli nie umiesz panować nad sobą... w miejscu publicznym.
Odpisz
23 czerwca 2011, 00:12
@misza99 dzieki ludzia takim jak ty ta strona jest ciekawa :D a co do obrazka to 5/5
Odpisz
22 czerwca 2011, 21:20
nawet nawet 4,50/5
Odpisz
22 czerwca 2011, 19:55
Obrazek 5/5, bo według mnie śmieszny. misza99 dzięki takim użytkownikom jak ty strona jest naprawdę zabawna. Caps Lock w pogotowiu i jak już nie masz nic na swoją obronę to go włączasz. Świetna taktyka :)
Odpisz