Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NesquikBoi

9 maja 2020, 17:10

Raz męczyłem się 4 godziny z rysunkiem na plastykę i wszystkim bardzo się podobał, dostałem 6 a na następny dzień zobaczyłem go podartego w koszu

Nie piszcie F, bo zrobiłem kopię w skanerze :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar Sirbaloo

17 lutego 2023, 08:50

@Murarzowa: no weź

Avatar Murarzowa

17 lutego 2023, 11:03

@Sirbaloo: na razie mnie nie stać

Avatar ALKATRAZ

9 maja 2020, 16:23

moi koledzy rysowali siusiaki na innych rysunkach na plastyce

Avatar PIESEUUU

12 maja 2020, 16:22

@ALKATRAZ: flashbacki że starego roku szkolnego*

Avatar Lekki69

9 maja 2020, 21:12

Ja kiedyś lubiłem rysować i pani bardzo często brała moje prace i zawsze się zastanawialem po co. Później, jak już skończyłem szkołę, moja mlodsza znajoma powiedziała że widziała jeden z moich rysunków (robiłem zdj i pokazywałem czasami) wywieszone na ścianie. Potem mi pokazywała ta ścianę na zdjęciu. Okazało się że co miesiąc były wywieszane nowe rysunki i zawsze był tam chociaż jeden z moich rękoczynów. No czasem miło poczuć ze się zostawiało jakiś ślad po sobie

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

9 maja 2020, 18:57

Moja pani od plastyki zawsze oddawała. Ale ja w sumie brzydko rysuję i byłymi niepotrzebne. Więc wyrzucałam

Avatar Dema_

9 maja 2020, 17:43

U nas nauczycielka jakby wymagała, by podpisywać swoje rysunki, gdy je jej dajemy więc ja nigdy nie podpisywałam, a ona zawsze po ocenie odsyłała mnie, bym podpisała ale tego nie robiłam tylko zabierałam rysunek do domu.

Avatar Rddxrete

9 maja 2020, 16:12

Nasza pani sprzedawała podobno

Avatar Kangurur28

9 maja 2020, 16:37

@Rddxrete: AND THEN SKARBÓWKA ARRIVED

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

9 maja 2020, 16:22

Pamiętam jak pare lat temu pani od plastyki kazała nam znaleźć rysunki na 3 maja, otworzyła nam coś na wzór składzika, tyle że były tam tylko rysunki, pełno rysunków, a gdy z kolegą zaczęliśmy się dziwić jak dużo rysunków, to pani od plastyki powiedziała że to i tak nie wszystkie bo większość rysunków uczniów wyrzuca, a zostawia te które uznaje za ładne

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

9 maja 2020, 16:10

Gorzej jeśli jesteś z tego rysunku mega dumny, ale i tak przepadnie w koszu z innymi

Avatar Mr_Quicky

9 maja 2020, 16:07

I teraz powiedziałbym, że "było" ale nie mam zamiaru się srać o to, że taki sam lub do złudzenia podobny obrazek już był z 3 miesiące temu

Avatar XGamerX

6 maja 2020, 12:47

To uczucie kiedy nie możesz zabrać rysunku do domu, mimo, że i tak nic z nim nie robią

Avatar kazekage895

6 maja 2020, 11:29

Smuteczek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PIESEUUU
Dodane przez: PIESEUUU

Tacy sami, a ściana między nami

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka