Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2020, 17:10
Raz męczyłem się 4 godziny z rysunkiem na plastykę i wszystkim bardzo się podobał, dostałem 6 a na następny dzień zobaczyłem go podartego w koszu
Nie piszcie F, bo zrobiłem kopię w skanerze :D
Odpisz
9 maja 2020, 18:37
@NesquikBoi: Dej
Odpisz
9 maja 2020, 18:49
jak znajdę to wyślę
Odpisz
9 maja 2020, 18:52
@NesquikBoi: czekam z niecierpliwością
Odpisz
9 maja 2020, 22:10
Odpisz
10 maja 2020, 00:29
@NesquikBoi: Nie napiszę F
Ale chcę żeby praca nauczycielki też została brak zgnojona
Odpisz
29 lipca 2020, 14:12
@Murarzowa: tak*
Odpisz
29 lipca 2020, 16:13
@Murarzowa: szybka poprawa
Odpisz
29 lipca 2020, 16:17
i am speed
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:21
@NesquikBoi: .
Odpisz
9 maja 2021, 11:33
@NesquikBoi: Rok
2021
Wciąż nie mamy rysunku
Odpisz
15 grudnia 2021, 18:49
@NesquikBoi: nadal czekamy
Odpisz
12 stycznia 2023, 13:35
@NesquikBoi: Czekamy panie.
Odpisz
12 stycznia 2023, 14:15
@NesquikBoi: 3 lata prawie
Odpisz
13 lutego 2023, 15:05
@Murarzowa: jeszcze sobie poczekacie
Odpisz
13 lutego 2023, 17:55
@NesquikBoi: no Weź
Odpisz
14 lutego 2023, 14:50
@NesquikBoi: dam ci 10 złoty jak pokżesz
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2023, 00:34
@Sirbaloo: tyle to w berlinie na ulicy leży
Odpisz
15 lutego 2023, 12:20
@NesquikBoi: to ile chcesz
Odpisz
15 lutego 2023, 22:24
@Sirbaloo: nwm 2 dychy na keydropa
Odpisz
16 lutego 2023, 07:29
@NesquikBoi: spoko
Odpisz
16 lutego 2023, 07:29
(ej chłopaki robimy może jakąś zrzutkę?)
Odpisz
16 lutego 2023, 10:41
@Sirbaloo: to ja już szukam 😅
Odpisz
16 lutego 2023, 12:21
@Sirbaloo: ty kup psc na 10zł
Ja kupię też na 10zł
I jeden kod mu dajemy przed wysłaniem a drugi po wysłaniu
Odpisz
16 lutego 2023, 18:03
@Murarzowa: ok
Odpisz
16 lutego 2023, 18:21
@Sirbaloo: do wyboru do koloru
Odpisz
16 lutego 2023, 23:05
@NesquikBoi: wsm to nie stać mnie
Odpisz
17 lutego 2023, 08:50
@Murarzowa: no weź
Odpisz
17 lutego 2023, 11:03
@Sirbaloo: na razie mnie nie stać
Odpisz
9 maja 2020, 16:23
moi koledzy rysowali siusiaki na innych rysunkach na plastyce
Odpisz
12 maja 2020, 16:22
@ALKATRAZ: flashbacki że starego roku szkolnego*
Odpisz
9 maja 2020, 21:12
Ja kiedyś lubiłem rysować i pani bardzo często brała moje prace i zawsze się zastanawialem po co. Później, jak już skończyłem szkołę, moja mlodsza znajoma powiedziała że widziała jeden z moich rysunków (robiłem zdj i pokazywałem czasami) wywieszone na ścianie. Potem mi pokazywała ta ścianę na zdjęciu. Okazało się że co miesiąc były wywieszane nowe rysunki i zawsze był tam chociaż jeden z moich rękoczynów. No czasem miło poczuć ze się zostawiało jakiś ślad po sobie
Odpisz
9 maja 2020, 18:57
Moja pani od plastyki zawsze oddawała. Ale ja w sumie brzydko rysuję i byłymi niepotrzebne. Więc wyrzucałam
Odpisz
9 maja 2020, 17:43
U nas nauczycielka jakby wymagała, by podpisywać swoje rysunki, gdy je jej dajemy więc ja nigdy nie podpisywałam, a ona zawsze po ocenie odsyłała mnie, bym podpisała ale tego nie robiłam tylko zabierałam rysunek do domu.
Odpisz
9 maja 2020, 16:12
Nasza pani sprzedawała podobno
Odpisz
9 maja 2020, 16:37
@Rddxrete: AND THEN SKARBÓWKA ARRIVED
Odpisz
9 maja 2020, 16:22
Pamiętam jak pare lat temu pani od plastyki kazała nam znaleźć rysunki na 3 maja, otworzyła nam coś na wzór składzika, tyle że były tam tylko rysunki, pełno rysunków, a gdy z kolegą zaczęliśmy się dziwić jak dużo rysunków, to pani od plastyki powiedziała że to i tak nie wszystkie bo większość rysunków uczniów wyrzuca, a zostawia te które uznaje za ładne
Odpisz
9 maja 2020, 16:10
Gorzej jeśli jesteś z tego rysunku mega dumny, ale i tak przepadnie w koszu z innymi
Odpisz
9 maja 2020, 16:07
I teraz powiedziałbym, że "było" ale nie mam zamiaru się srać o to, że taki sam lub do złudzenia podobny obrazek już był z 3 miesiące temu
Odpisz
6 maja 2020, 12:47
To uczucie kiedy nie możesz zabrać rysunku do domu, mimo, że i tak nic z nim nie robią
Odpisz
6 maja 2020, 11:29
Smuteczek
Odpisz