Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 stycznia 2018, 22:59
Te komentarze xD
Odpisz
21 stycznia 2018, 22:59
@Lumaq: kiedyś to było
Odpisz
31 marca 2018, 23:38
@Lumaq: teraz już nie ma
Odpisz
27 maja 2021, 22:18
@Tymek590: i nie będzie
Odpisz
27 maja 2021, 22:19
@DRAGON_POLSKA: niestety
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:15
@Tymek590: Nie, wciąż niema.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 14:11
Dobra teraz chodzę do Podstawówki i nasczęście nie musimy nośić mundurków.
Odpisz
27 lutego 2021, 17:48
I tak nikt ich nie nosił.
Odpisz
25 czerwca 2013, 17:11
ja nie mam mundurków xD
Odpisz
3 kwietnia 2013, 18:41
I co wprowadzają mundurki ,żeby wyżulić kasę od każdego z ucznia. (chociaż tak u mnie jest) Nie masz mundurka? Ocena z zachowania obniżona. Nie będziesz go nosił? Wypad ze szkoły.
Odpisz
8 lipca 2011, 11:35
he he ja swój pociełam nożyczkami ;)
Odpisz
17 lutego 2011, 09:24
u nas mundurki były miesiąc ale wszyscy je w *** mieli(nie dosłownie)
Odpisz
10 kwietnia 2009, 18:41
W naszej szkole ja i moja koleżanka chodzimy z petycją żeby nie było mundurków i zbieramy podpisy hehe
Odpisz
30 listopada 2008, 20:15
haha co racja to racja ;)
Odpisz
12 kwietnia 2008, 11:24
juz wygladaja tak samo <hahaha> ale racja mundurki sa ochydne ale od nastepnego roku dyrektorka zarzadzila z nimi koniec!
Odpisz
30 marca 2008, 22:15
mają racje a my mamy takie mundurki ze żal !
Odpisz
28 marca 2008, 16:43
Mnie naszczęście mundurki nie dotyczą :)
Odpisz
8 marca 2008, 15:09
Ja tez mam zamiar spalic swoj mundurek jak to corocznie robie z !dziennikiem! uwag /mowic czemu nie musze chyba"
Odpisz
27 lutego 2008, 15:57
jeb*ć mundurki. ja po skończeniu gimny swój uroczyście spalę!!
Odpisz
11 lutego 2008, 17:13
popieram ich...
Odpisz