Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

9 maja 2020, 22:15

OK BOOMER
Nie, serio
Czy naprawdę nie ma się do czego dopie**olić? Reakcja jest po to żeby jej ku*wa używać. Jaki spam? A jak dużo ludzi zalajkuje to jest spam? Boże, ludzie, wstyd mi za was.
Jesteście boomerami i tyle.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar darcus

10 maja 2020, 12:45

@Saaaaasuke: No i? Reakcja jest po to żeby jej używać.

Avatar marianosk8

10 maja 2020, 19:55

@darcus: Tu masz racje.Co tak ludzie sie tym erezują,reakcja jak reakcja ani to kogoś obraza ani nic.Ach te gównoproblemy ludzi.

Avatar Boberek00

6 maja 2020, 12:39

ja mam przed oczami to

Avatar krzyychu

9 maja 2020, 19:43

@Boberek00: A mi się to skojarzyło

Avatar Leonas_

10 maja 2020, 12:22

Avatar Aserli

10 maja 2020, 09:08

Avatar Rafixior

10 maja 2020, 08:41

Ja chcę mieć reakcję ,,gówno mnie to obchodzi".

Avatar TenUczuc

9 maja 2020, 19:36

Avatar Polish_conqueror2000

9 maja 2020, 23:09

@TenUczuc: mmmmmm krem0fka

Avatar JuliaQwU

9 maja 2020, 21:41

Fajna zabawa w fotoshopa?

Avatar NesquikBoi

9 maja 2020, 20:34

Ja ją daję pod każdym możliwym postem

Avatar torelq

9 maja 2020, 20:30

Ja od zawsze czekam na reakcję "co ty pieprzysz?"

Avatar Artox

9 maja 2020, 20:04

ja tam i tak daje serduszko

Avatar New_Gruby_2kg

9 maja 2020, 19:41

Avatar kosmiczny_kamien

9 maja 2020, 19:38

A ja lubię tą reakcję, jest strasznie wholesome

Avatar ToFFeXPL

6 maja 2020, 14:10

Wstawiłbym coś ale bana dostanę

Avatar Antonio331

6 maja 2020, 13:49

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2020, 12:33

Avatar Oldjedai

6 maja 2020, 12:35

Avatar
Marowak12

Edytowano - 6 maja 2020, 12:59

(mam takie ze wszystkimi mikroorganizmami)

Avatar Rozwydrzony_bachor_2

6 maja 2020, 13:11

Avatar AlMalina

Edytowano - 6 maja 2020, 12:36

Pewnie dlatego iż ta emotka jest niesamowita

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar KubiXator

6 maja 2020, 12:59

Avatar KubiXator

6 maja 2020, 12:59

@AlMalina: możliwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Chudzielec
Dodane przez: Chudzielec

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Phi!

Były nóżki, nie ma nóżek

Nieuczciwa ocena

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka