To jest sztuka, tak prosty umysł tego nie pojmie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przyszłość jest piękna
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2020, 21:59
Gdyby jego "dzieła" nie rozpowszechniono to byś pewnie ten obraz widział na pewnej fladze...
Odpisz
30 maja 2020, 08:36
@Taki_lis: No gadaj jakiej XD
Odpisz
30 października 2021, 14:10
@Taki_lis: Czekamy
Odpisz
14 maja 2020, 10:52
Hieronim Bosch zajebisty
Odpisz
11 maja 2020, 12:37
Najlepsze w tym jest to, że profilowe tego typa pochodzi z filmiku, który idzie tak:
Odpisz
10 maja 2020, 20:13
Zna ktoś więcej obrazów/artystów tego typu?
Odpisz
10 maja 2020, 23:26
@VixiV: .
Odpisz
10 maja 2020, 23:35
@VixiV: Sorry za jakość robiłem to zdjęcie w nocy przy włączonym świetle i cieniu swoim własnym. A dla wyjaśnienia jest to reklama jednego z pierwszych playstation. 2 bodajże.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2020, 21:26
Podobno Bosh osobiście odwiedził piekło by lepiej malować
Odpisz
10 maja 2020, 21:23
To taki obraz z testu na angielskim
(Opisz co dzieje się na obrazku)
Odpisz
10 maja 2020, 21:16
Zadanie:co się dzieje na obrazku
Obrazek:
Odpisz
10 maja 2020, 20:05
Konrad?
Odpisz
10 maja 2020, 20:47
@Konradgej321: co?
Odpisz
10 maja 2020, 20:18
Ten malarz to zbok.
Odpisz
10 maja 2020, 21:31
@CWIRRED: 🔒
Odpisz
10 maja 2020, 21:31
@peter20080: O co chodzi?
Odpisz
10 maja 2020, 21:33
@CWIRRED: żebyś nie mógł usunąć komentarza
Odpisz
10 maja 2020, 21:42
@peter20080: Nie mam zamiaru bo uważam że ten obraz jest zboczony.
Odpisz
10 maja 2020, 22:31
@CWIRRED: Bo co? Wróble temu ziomkowi z dupy lecą?
Odpisz
11 maja 2020, 00:44
@CWIRRED: Według mnie twoje profilowe wygląda jakby ten orzeł przelatywał nad urną wyborczą, zupełnie ją ignorując, po to aby zamiast demokracji wybrać komunizm
Odpisz
11 maja 2020, 01:07
W Polsce było dużo pomników komunistycznych zbrodniarzy. Większość zostało usunięta. Ten obrazek symbolizuje usunięcie większości tych pomników.
Odpisz
11 maja 2020, 01:30
@CWIRRED: Nie patrzyłem na niego w ten sposób, ale teraz to faktycznie widzę
Odpisz
11 maja 2020, 12:43
@CWIRRED: jeszcze jest kilka godnych usunięcia
Odpisz
11 maja 2020, 14:40
@Maly_modelarz15: Ja uważam że pomników, nawet przedstawiających dyktatorów nie powinno się niszczyć, mimo wszystko jest to historia, a całkowite zaprzeczenie istnieniu zbrodniczego reżimu sprawia że ludzie zapominają o dokonanych przez władze tamtych czasów zbrodniach
Takie pomniki powinno się transportować do muzeów, albo robić swego rodzaju małe muzeum w okół pomnika, tak aby był to fragment historii, nie zapomniany po kilku pokoleniach
Odpisz
11 maja 2020, 14:43
pomnik ma zniknąć, posadzić na miejscu jakieś drzewa, zrobić park, a historia ma być przypominana w szkołach i bibliotekach. Nie ma tutaj miejsca na gloryfikowanie komunizmu.
Odpisz
11 maja 2020, 14:48
@Maly_modelarz15: Nikt nie mówi o gloryfikacji, a to jak obecnie historia w szkołach jest uczona jedynie zniechęca do poszerzania wiedzy, ale uważam że gdyby na około pomnika, powiedzmy...Stalina, były rozstawione tablice, przedstawiające jak okropnym człowiekiem był Stalin i do jakich zbrodni dopuścił to nie byłoby to propagowanie, a wręcz przeciwnie, komunizmu
Odpisz
6 maja 2020, 15:18
Pewnie bral wymyślone leki na chorobę psychiczną
Odpisz
10 maja 2020, 20:04
@Yoda_MLG: zaraz jak to wymyślone? Chcesz mi powiedzieć że sacholim i depresionim nie istnięją?
Odpisz
10 maja 2020, 20:05
@Szmacianka: przeczytaj jeszcze raz i napisz nowy komentarz
Odpisz
6 maja 2020, 17:59
Odpisz
6 maja 2020, 16:44
...opisz co się dzieje na obrazku
Odpisz
6 maja 2020, 15:00
Ciamkał kit z witraży z pobliskiej katedry gotyckiej
Odpisz
6 maja 2020, 14:53
Ma ktoś może numer do jego dilera?
Odpisz
6 maja 2020, 14:55
@polski_skoczek: jasne 420 420 420
Odpisz
6 maja 2020, 14:53
Postanowił zrobić dzieło jaki świat jeszcze nie widział albo miał wielką wyobraźnię
Odpisz