memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 maja 2020, 23:24
BYO (Nie mam linka)
Odpisz
16 maja 2020, 01:27
@JestemNormikiem: Szczerze wątpię :p.
23 maja 2020, 21:12
@JestemNormikiem: Jak nie masz linka,to nie było. Proste
6 maja 2020, 21:42
Oof
16 maja 2020, 01:25
In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti
6 maja 2020, 21:43
Przeglądałem sobie szkice niedokończonych komiksów z 2016 i coś mnie wzięło by ten w końcu dokończyć. Piszę kilka prac na studia i absolutnie nie mam na nie motywacji, to po prostu łapię się za wszystko inne :p.
6 maja 2020, 23:15
@BlackIkar: O matko, BlackIkar w 2020!
6 maja 2020, 23:33
@rozwalgo: Ano. Coraz dłuższe te moje przerwy, co nie? :p
15 maja 2020, 17:36
@BlackIkar: W: Miło Cię znowu widzieć!
15 maja 2020, 12:22
Nie rozumiem
15 maja 2020, 12:31
@P922838_1: Jego stary przyznał, że ma rudego, głupiego i grubego syna, ale go akceptuje, ale jednak oof
7 maja 2020, 12:28
jeszcze żyjesz?
7 maja 2020, 14:07
@Boberek00: Zdarza mi się żyć :). Ale nie rysuję już tak często.
7 maja 2020, 14:50
@BlackIkar: Dobrze wiedzieć:)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 maja 2020, 23:24
BYO
(Nie mam linka)
Odpisz
16 maja 2020, 01:27
@JestemNormikiem: Szczerze wątpię :p.
Odpisz
23 maja 2020, 21:12
@JestemNormikiem: Jak nie masz linka,to nie było. Proste
Odpisz
6 maja 2020, 21:42
Oof
Odpisz
16 maja 2020, 01:25
In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti
Odpisz
6 maja 2020, 21:43
Przeglądałem sobie szkice niedokończonych komiksów z 2016 i coś mnie wzięło by ten w końcu dokończyć. Piszę kilka prac na studia i absolutnie nie mam na nie motywacji, to po prostu łapię się za wszystko inne :p.
Odpisz
6 maja 2020, 23:15
@BlackIkar: O matko, BlackIkar w 2020!
Odpisz
6 maja 2020, 23:33
@rozwalgo: Ano. Coraz dłuższe te moje przerwy, co nie? :p
Odpisz
15 maja 2020, 17:36
@BlackIkar: W: Miło Cię znowu widzieć!
Odpisz
15 maja 2020, 12:22
Nie rozumiem
Odpisz
15 maja 2020, 12:31
@P922838_1: Jego stary przyznał, że ma rudego, głupiego i grubego syna, ale go akceptuje, ale jednak oof
Odpisz
7 maja 2020, 12:28
jeszcze żyjesz?
Odpisz
7 maja 2020, 14:07
@Boberek00: Zdarza mi się żyć :). Ale nie rysuję już tak często.
Odpisz
7 maja 2020, 14:50
@BlackIkar: Dobrze wiedzieć:)
Odpisz