Podsumowanie wczorajszej debaty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2020, 18:35
A świnia to świnia.
Odpisz
6 maja 2020, 22:03
Bosak -----> Pan Prezydent Andrzej Duda....
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 22:57
@arceus1: Żółtek ----------------------------------->Bosak -----> Pan Prezydent Andrzej Duda....
Odpisz
6 maja 2020, 23:09
@Polandball966: chodzi mi o to że w każdej wypowiedzi bosaka, mówił on coś o prezydencie albo go cytował
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 18:23
@arceus1: No to znak równości =
Tylko Duda jest bardziej pro-wolnościowy, nie zakazuje tego czego Bosak by zakazał
Odpisz
6 maja 2020, 22:53
Ogl hierarchia polityczna
Konfederacja >PiS > reszta tego politycznego ścierwa
\___________/ pudełko na czerwone
Odpisz
6 maja 2020, 22:56
@Oldjedai: Czerwone to ty masz poglądy gospodarcze (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Odpisz
6 maja 2020, 22:57
@Polandball966: Akurat nie bardzo. Wiem że nie zaznaczyłem ale to był sarkazm
Odpisz
6 maja 2020, 22:58
@Oldjedai: Sarkazm z czym?
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 22:59
@Polandball966: Z ustawieniem politycznym częściowo sarkazm. Albo nieważne sam nie jestem pewien co już piszę. Jestem akurat o poglądach dość prawicowych. Wg jednegobtestu jestem konserwatystą
Odpisz
6 maja 2020, 23:01
@Oldjedai: To PiSem lub Bosakiem czy nie?
Odpisz
6 maja 2020, 23:01
@Polandball966: Jeden i drugi. Ale lepiej dudopis
Odpisz
6 maja 2020, 23:03
@Oldjedai: To w żadnym wypadku nie nazywaj się wolnościowcem i wolnorynkowcem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 maja 2020, 23:06
@Polandball966: Czekaj a Bosak to czasem nie ma w planie wolnego rynku? Duda to Pis to centrum to i lewe i prawe.
Odpisz
6 maja 2020, 23:07
@Oldjedai: Bosak i PiS to narodowi socjaliści, a dokładniej rzecz ujmując katoliccy socjaliści.
Odpisz
6 maja 2020, 23:10
@Polandball966: Jeja lepiej uczy wosu niż moja nauczycielka. Nie mówię że mam poglądy stricte ich. Taki wybór sceny. W dużej części jestem tradycjonalistą i konserwatystą ale nie mam też wykształconych wszystkich poglądów politycznych.
Odpisz
6 maja 2020, 23:15
@Oldjedai: Wolny rynek to wolny rynek. Korwin jest wolnorynkowy. Co więcej, nawet chce zreprewatyzować szpitale. Bosak to jego przeciwieństwo.
W tym obrazku znajdą się jego anty wolnościowe i wolnorynkowe wypowiedzi. Co więcej, kandydat z ramienia Konfederacji jest za utrzymaniem 500 + , największego socjalnego programu w 3 RP
Odpisz
6 maja 2020, 23:16
@Polandball966: Dziękuje. Serio lepiej to tłumaczysz niż babka od WOSu
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 23:19
@Oldjedai: To też tylko moje subiektywne odczucia. Pewny jestem jednego, Bosak wolnorynkowym kucem nie jest.
Polecam zapoznać się z działalnością Młodzieży Wszechpolskiej oraz Ruchu Narodowego wraz z ich poglądami gospodarczymi.
Odpisz
6 maja 2020, 23:20
@Polandball966: Muszę to ogarnąć. Dzk za źródła
Odpisz
6 maja 2020, 23:45
@Polandball966: Ja uważam że przez to konfa może być skłócona a nawet się rozpaść......
Korwin postawił w wyborach do sejmu va banque(na jedną karte) i zgadał się z osobami z podobnymi interesami i celami co same nie miałyby szans w wyborach.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 23:54
@Mikko_Finski_Lisek: Moim zdaniem rozpad Komfy jest pewny. Te ugrupowania, które ją tworzą nie mają jednej wspólnej linii.
Osobiście oraz mocno subiektywnie uważam, że Korwin przed śmiercią chciał jeszcze raz zasiąść w sejmie z sentymentu i udowodnienia wszystkim, że potrafi, kosztem Bosaka i innych.
Edit: No sory, ale Korwin aż takim szurem nie był by mówić o zabójczym 5G, on woli Fitlera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 maja 2020, 23:58
@Polandball966: Narazie sam bosak mówi wolnorynkowo jedynie w światopoglądowych kwestiach wyrażając własną opinie.Ciekawe ile to potrwa.
Odpisz
6 maja 2020, 23:12
Strajk przedsiębiorców
Odpisz
6 maja 2020, 21:47
A więc ten typ którego mój ojciec nazwał głupim ch*jem nazywa się Tanajno...
Odpisz
6 maja 2020, 21:55
on ma 300 iq bo on wie że nie zostanie prezydentem, bo prostu chce aby ludzie zobaczyli co się dzieje
Odpisz
6 maja 2020, 21:57
@oceanaus: no, ja sobie zdaję z tego sprawę, nie wiem za co dostaję czerwone, bo to mój śmieszny ojciec nazwał go ch*jem, ja kiedy to usłyszałem to mu powiedziałem "co, nie pisowiec i prawdę mówi?"
Mój ojciec to tępy pisowiec który uroił coś sobie i codziennie zaczyna dzień z tefałpe
Odpisz
6 maja 2020, 22:15
Ah, no to spoko i wszyscy wiemy co robić z partią rządząca
Odpisz
6 maja 2020, 21:51
Mieszkam w pobliżu krosna
Odpisz
6 maja 2020, 21:59
@kinnderwq: a czy jesteś zwykłym chłopakiem?
Odpisz
6 maja 2020, 21:49
Kaczyński---------------->Złota Era Kaczyńskiego
Odpisz