Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2020, 15:12
Gdyby Korwin doszedł do władzy... życie w Polsce nie byłoby łatwiejsze, jednak byłoby pozbawione absurdów i hipokryzji a to już coś.
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2020, 22:54
@Bunnykova: Taaa. Byłoby gorzej. Całe szczęście nigdy nie dojdzie.
Odpisz
22 maja 2020, 17:59
@darcus: lepiej by bylo*
Odpisz
22 maja 2020, 18:00
No chyba nie xD
Odpisz
22 maja 2020, 18:02
@darcus: a jednak
Odpisz
22 maja 2020, 18:15
A jednak nie.
Odpisz
22 maja 2020, 18:33
@darcus: a jednak tak
Odpisz
22 maja 2020, 18:59
Aspi3rdalaj
Odpisz
22 maja 2020, 19:00
@darcus: a jednak zostane
Odpisz
22 maja 2020, 19:56
Ok. To ja idę.
Odpisz
22 maja 2020, 20:44
@darcus: to idz, miłego wieczoru
Odpisz
22 maja 2020, 22:28
A tak na serio, jedyne pozytywne co ma Korwin do zaoferowania to niższe podatki i nie mam pojęcia jak miałoby to działać żeby nie rozje**ć ekonomii. Może się da, nie wiem. Ale cała reszta to kupa gówna.
Odpisz
22 maja 2020, 22:29
@darcus: na przykład?
Odpisz
22 maja 2020, 22:30
Autarchia. Dyskryminacja. Ciągoty do mordów.
Odpisz
22 maja 2020, 22:36
@darcus: on chce tylko kare smierci a nie mordowania jak popadnie poza tym kogo dyskryminuje?
Odpisz
23 maja 2020, 00:18
Eee... Wszystkich? xD
A kara śmierci to nie kara tylko mord
Odpisz
23 maja 2020, 00:29
@darcus: to kara, odpowiednia dla morderców. Mord to np aborcja jest. Poza tym kogo dyskryminuje?
Odpisz
23 maja 2020, 02:00
xD
Odpisz
23 maja 2020, 04:32
@darcus: ?
Odpisz
14 maja 2020, 12:47
On ma swoją linijkę w kodzie świata, która znaczy:
jeśli (korwinstartujewwyborach=prawda){
najważniejszywarunekodbyciasiewyborow=prawda;
}
Odpisz
7 maja 2020, 12:43
w 1990 też nie startował. Pamiętam to.
Odpisz
7 maja 2020, 19:31
Ale startował wtedy inny wybitny liberał jak Tymiński.
Odpisz
9 maja 2020, 22:54
@Ameron: Korwin to liberał? xDDD
Odpisz
9 maja 2020, 22:56
@darcus: dokładnie to konserwatywny liberał. A myślałeś że kto?
Odpisz
9 maja 2020, 22:59
@Ameron: Korwin to nie liberał tylko despota.
Odpisz
9 maja 2020, 23:03
@darcus: Ku ścisłości:
1. «władca mający nieograniczoną władzę, rządzący krajem w sposób bezwzględny»
2. «człowiek wymagający bezwzględnego posłuszeństwa»
Powiedz która z tych definicji pasuje według ciebie do Korwina?
Odpisz
9 maja 2020, 23:12
@Ameron: Okej, to może uściślę, że to wannabe despota.
Odpisz
9 maja 2020, 23:17
@darcus: Czyli nie jest despotą.
Odpisz
10 maja 2020, 01:36
@Ameron: Czyli nie jest liberałem.
Odpisz
10 maja 2020, 08:49
@darcus: jeśli uważasz że konserwatywny liberał to nie liberał to tak :v
Odpisz
10 maja 2020, 12:35
@Ameron: Konserwatywny, spoko, ale nie liberał.
Odpisz
10 maja 2020, 12:53
@darcus: czemu zaprzeczasz faktom?
Odpisz
10 maja 2020, 12:55
@Ameron: Bo to nie fakty
Odpisz
10 maja 2020, 13:04
@darcus: Sam uważa się za konserwatywnego liberała. Pisał (i czasem dalej pisze) w różnych konserwatywno-liberalnych gazetach o konserwatywno-liberalnych poglądach. Ale według ciebie NIE jest konserwatywnym liberałem? Ty to jednak jesteś nie poważny i nie ma co wchodzić z tobą w polemikę.
Odpisz
10 maja 2020, 13:07
@Ameron: Ziomek, to że ktoś się uważa za kogoś nie znaczy że nim jest. Jak powiem że jestem Emmą Watson to to będzie prawda? No nie jest i tyle no.
Odpisz
10 maja 2020, 13:12
@darcus: miło panią poznać.
Ale tu nie ma żadnej sprzeczności jeśli chodzi o Korwina XD
Głosi liberalizm gospodarczy i konserwatyzm społeczny.
Odpisz
10 maja 2020, 13:25
@Ameron: Aaaa, kompatybilizm xD
Okej, zwracam honor. Według takiej definicji to rzeczywiście. Tyle że to bullshit, bo to w pi**u sprzeczne.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2020, 10:34
@darcus: Liberał gospodarczy, czyli niskie podatki, brak zbędnej biurokracji i mały wpływ państwa na hajs obywateli i rynek. Konserwatysta społeczny czyli Bóg, honor, ojczyzna i nie dla małżeństw jednopłciowych. Gdzie tu jest jakaś sprzeczność?
Odpisz
11 maja 2020, 11:30
@Majnix: To jest albo jeszcze co innego, albo uproszczenie.
Odpisz
7 maja 2020, 09:12
Bo musi być równowaga między tymi siłami
Odpisz