Okulary są dla twardych ludzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2020, 07:25
Mam oba a słuchawki służą do grania
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2020, 07:34
Znam to, okulary mam od jakiegoś siódmego roku życia, bodajże. Co prawda się przyzwyczaiłem ale najgorzej jest z czyszczeniem
Odpisz
11 maja 2020, 21:47
@KayonPL: O tak, brudne okulary są najgorsze. Jeszcze nie chcę Ci się ich potem czyścić
Odpisz
12 maja 2020, 06:49
@Wesoly_Jez: No dokładnie
Odpisz
12 maja 2020, 10:17
@Wesoly_Jez: mam w domu 5 gówien do czyszczenia a i tak są brudne po czyszczeniu.
Odpisz
12 maja 2020, 14:04
@KayonPL: Ja tam mam od 8, ale dopiero od tego roku noszę przez większość dnia, żeby wyraźniej widzieć.
I ogólnie to mam dużą wadę, ale nie wiem konkretnie jaką (3 lata temu miałam -5,6).
Odpisz
12 maja 2020, 14:31
Ja z kolei mam astygmatyzm
Odpisz
14 maja 2020, 22:07
@wactonieja: Okulistka mi powiedziała że po prostu się myje okulary wodą z mydłem i to w sumie działa lepiej i jest wygodniejsze niż te jakieś chusteczki czy spreje.
Odpisz
17 maja 2020, 21:33
@bialy_kaloryfer: tylko ja mam po tej wodzie zacieki i je przecieram.A potem je myje bo są ślady. I tak sie to koło napędza.
Odpisz
17 maja 2020, 22:31
@wactonieja: Ja nigdy tak nie mam
Zawsze najpierw spłukuję wodą, potem namydlam, spłukuję, osuszam miękką, suchą chusteczką po czym jeszcze raz przecieram i są czyste. Może spróbuj je natychmiast przecierać chusteczką do nosa?
Odpisz
18 maja 2020, 09:28
@bialy_kaloryfer: Spróbuje.
Odpisz
19 maja 2020, 02:35
@bialy_kaloryfer: przecieranie chusteczką do nosa? Świetny pomysł! Na porysowane szkła.
Odpisz
19 maja 2020, 02:41
@wactonieja: bialy_kaloryfer ma rację co do mycia szkieł woda z mydłem, jeszcze lepiej płynem do naczyń. Jednak suszenie, o ile nie chcesz porysować szkieł, powinno być za pomocą miękkiego materiału przeznaczonego do szkła, ekranu czy okularów.
Patent na nieparowanie to naplucie na szkła, rozsmarowanie, odczekanie i spłukanie. Chociaż jest to patent na okulary pływackie ;)
Odpisz
19 maja 2020, 07:58
@splashradek: Tylko w momencie noszenia tych masek na covid problem z parowaniem bardziej doskwiera okularnikom.
Odpisz
19 maja 2020, 08:31
@wactonieja: ale, że o co chodzi?
Odpisz
19 maja 2020, 08:45
@wactonieja: No niestety...
Odpisz
19 maja 2020, 09:06
@splashradek: Nie wiem jak ty, ale ja mam bardzo miękkie chusteczki do nosa.
Odpisz
19 maja 2020, 09:27
@splashradek: jak zakrywasz nos to parują ci okulary w momencie wydechu. To jest tak samo jak z gorącą herbatą
Odpisz
19 maja 2020, 09:33
@wactonieja: *To jest tak samo jak z parą wodną.
Odpisz
19 maja 2020, 09:58
@bialy_kaloryfer: nieistotna jest ich miękkość, a rozłożenie włókien. Do polerowania zarysowań na szkle też używasz bardzo miękkich materiałów ;)
Odpisz
12 maja 2020, 07:36
Czy wiecie, że istnieją soczewki?
Odpisz
12 maja 2020, 09:53
@splashradek: Z tego co mi wiadaomo to jak ma się mocno zepsuty wzrok to chyba soczewki nic nie dadzą
Odpisz
12 maja 2020, 10:44
soczewki są do +/- 6 dpi
Odpisz
12 maja 2020, 12:51
@splashradek: Ja mam -10 na obu :v
Odpisz
14 maja 2020, 07:07
no to lypa!
Odpisz
18 maja 2020, 10:12
@splashradek: Nie każdy czuje sie komfortowo z pakowaniem sobir rąk w oczy xD
A poza tym, soczewki trzeba wymieniać, czyścić, często zdarzają się warunki, gdzie trzeba je zdjąć, można je zgubić...
Odpisz
19 maja 2020, 02:30
@bialy_kaloryfer: bo okularów to nie!
Odpisz
19 maja 2020, 08:46
@splashradek: Mimo wszystko chyba jednak łatwiej jest wyczyścić okulary
Odpisz
19 maja 2020, 09:04
@KayonPL: Okulary texmż da się zgubić, ale na ogół ludzie trzymają je bardzo blisko.
A okulary zdecydowanie łatwiej czyścić. Nievtrzeba nic specjalnego, woda, mydło i chusteczka i tyle.
Odpisz
15 maja 2020, 06:49
Co, ludzie w okularach śpią
Odpisz
7 maja 2020, 21:32
-Problem z leżeniem na boku
-Brud osadzający się na szkiełkach
-Problem z noszeniem okularów 3D i okularów przeciwsłonecznych (chyba,że się kupi specjalne okulary które pod wpływem promieni słońca ciemnieją)
-Sytuacje w których trzeba ściągnąć okulary jak przykładowo basen
-Wymiana oprawek która może trwać nawet dzień
Odpisz
7 maja 2020, 23:17
Parowanie np. wchodząc do ciepłego pomieszczenia czy będąc w masce
Poprawianie co chwilę
Odpisz
8 maja 2020, 05:57
- parowanie przez maseczkę i zsuwanie się z głowy po gumkach od maski (czy jak to tam) jak po szynach
Odpisz
12 maja 2020, 14:06
Jeszcze taka dziwna niewygoda, że jakoś niewygodnie leżą na nosie.
I jak się zsuwają.
I jak ktoś przy podawaniu okularów zapalcuje szkiełka.
Kiedy są pomazane okulary, ale nic nie chce schodzić.
Odpisz
12 maja 2020, 15:15
mi się okulary zsuwały i je nosem poprawiałem, i tak długo to robiłem że miałem nawyk nawet jak okulary zmieniłem
Odpisz
11 maja 2020, 21:48
i dla tego zawsze jak się kładę do łóżka ściągam okulary
Odpisz
11 maja 2020, 23:49
@adsjds: a co jesli ma sie tak zje**ny wzrok ze cokolwiek w odleglosci jednego metra to kolorowe plamy//
trudno detale widac w takich filmikach czy pomniejsze napisy
Odpisz
12 maja 2020, 01:04
@ResiaPL: to ku*wa miej wszystko w odległości mniejszej niz 1 metr. proste
Odpisz
12 maja 2020, 07:39
@ResiaPL: Pozatym, po co ty chcesz coś widzieć w łóżku
Odpisz
12 maja 2020, 09:52
@ResiaPL: Polecam -10 i -9 dioptrii
Odpisz
12 maja 2020, 10:31
Przy -10 to ty chyba masz widok trzecioosobowy
Odpisz
12 maja 2020, 12:03
@ResiaPL: ... od tego jest leżenie NA PLECACH
Odpisz
12 maja 2020, 12:52
@Patrgos: Nie, po prostu WSZYSTKO jest dosłownie rozmazane bez okularów
Odpisz
12 maja 2020, 12:53
aua. Ja mam -6 ponad i to już jest zje**ne
Odpisz
12 maja 2020, 12:55
@StarWarsOfficial: serio? ja mam - 1 i już jest wszystko rozmazane
Odpisz
12 maja 2020, 11:33
kto śpi w okularach, ja się pytam was! KTO!?
Odpisz
12 maja 2020, 10:13
Okularnicy! Łączmy się!
\____/
Odpisz
8 maja 2020, 11:18
Czy mogłabym poprosić szablon?
Odpisz
11 maja 2020, 21:37
@Murarzowa:
Odpisz
11 maja 2020, 22:16
@Denom: Dziękuję
Odpisz
11 maja 2020, 23:22
@Murarzowa: nie ma za co
Odpisz
11 maja 2020, 22:31
Znam to uczucie bo to moja połowa marnego rzycia
Odpisz
11 maja 2020, 22:37
@Shadow_123321: pół rzycia to jeden pośladek, tak?
Odpisz
11 maja 2020, 22:57
@Erenea: a ch*j wie ja tam miałem 1 z Polaka i z gegry
Odpisz
11 maja 2020, 22:48
Jestem kumulacją
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2020, 22:55
@LensNewman: Ja też :)
Odpisz
11 maja 2020, 22:19
Ja jestem jednym i drugim ;_;
Odpisz
11 maja 2020, 22:20
@MatkaBoskaSowiecka: też
Odpisz
11 maja 2020, 21:56
Jak się odpowiednio ułożysz to ci sluchawki nie przeszkadzają tak bardzo..
Odpisz
11 maja 2020, 22:09
@karrimozer: Albo jak masz miękką poduszkę, która się łatwo ugniata
Odpisz
11 maja 2020, 22:09
Ja robie combo
Odpisz
11 maja 2020, 21:10
Jak się ma okulary na pół twarzy to tak jest
Odpisz