Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PIESEUUU

1 czerwca 2020, 07:25

Mam oba a słuchawki służą do grania

Avatar KayonPL

Edytowano - 8 maja 2020, 07:34

Znam to, okulary mam od jakiegoś siódmego roku życia, bodajże. Co prawda się przyzwyczaiłem ale najgorzej jest z czyszczeniem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar bialy_kaloryfer

19 maja 2020, 09:33

@wactonieja: *To jest tak samo jak z parą wodną.

Avatar splashradek

19 maja 2020, 09:58

@bialy_kaloryfer: nieistotna jest ich miękkość, a rozłożenie włókien. Do polerowania zarysowań na szkle też używasz bardzo miękkich materiałów ;)

Avatar splashradek

12 maja 2020, 07:36

Czy wiecie, że istnieją soczewki?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar KayonPL

19 maja 2020, 08:46

@splashradek: Mimo wszystko chyba jednak łatwiej jest wyczyścić okulary

Avatar bialy_kaloryfer

19 maja 2020, 09:04

@KayonPL: Okulary texmż da się zgubić, ale na ogół ludzie trzymają je bardzo blisko.

A okulary zdecydowanie łatwiej czyścić. Nievtrzeba nic specjalnego, woda, mydło i chusteczka i tyle.

Avatar KayonPL

15 maja 2020, 06:49

Co, ludzie w okularach śpią

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2020, 21:32

-Problem z leżeniem na boku
-Brud osadzający się na szkiełkach
-Problem z noszeniem okularów 3D i okularów przeciwsłonecznych (chyba,że się kupi specjalne okulary które pod wpływem promieni słońca ciemnieją)
-Sytuacje w których trzeba ściągnąć okulary jak przykładowo basen
-Wymiana oprawek która może trwać nawet dzień

Avatar DeMajkel

7 maja 2020, 23:17

Parowanie np. wchodząc do ciepłego pomieszczenia czy będąc w masce
Poprawianie co chwilę

Avatar ursusowanie

8 maja 2020, 05:57


- parowanie przez maseczkę i zsuwanie się z głowy po gumkach od maski (czy jak to tam) jak po szynach

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2020, 14:06

Jeszcze taka dziwna niewygoda, że jakoś niewygodnie leżą na nosie.
I jak się zsuwają.
I jak ktoś przy podawaniu okularów zapalcuje szkiełka.
Kiedy są pomazane okulary, ale nic nie chce schodzić.

Avatar ursusowanie

12 maja 2020, 15:15

mi się okulary zsuwały i je nosem poprawiałem, i tak długo to robiłem że miałem nawyk nawet jak okulary zmieniłem

Avatar adsjds

11 maja 2020, 21:48

i dla tego zawsze jak się kładę do łóżka ściągam okulary

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar StarWarsOfficial

12 maja 2020, 12:53

aua. Ja mam -6 ponad i to już jest zje**ne

Avatar adsjds

12 maja 2020, 12:55

@StarWarsOfficial: serio? ja mam - 1 i już jest wszystko rozmazane

Avatar OwOcomedy

12 maja 2020, 11:33

kto śpi w okularach, ja się pytam was! KTO!?

Avatar MeenziPL

12 maja 2020, 10:13

Okularnicy! Łączmy się!
\____/

Avatar Murarzowa

8 maja 2020, 11:18

Czy mogłabym poprosić szablon?

Avatar Denom

11 maja 2020, 21:37

Avatar Murarzowa

11 maja 2020, 22:16

@Denom: Dziękuję

Avatar Denom

11 maja 2020, 23:22

@Murarzowa: nie ma za co

Avatar Shadow_123321

11 maja 2020, 22:31

Znam to uczucie bo to moja połowa marnego rzycia

Avatar Erenea

11 maja 2020, 22:37

@Shadow_123321: pół rzycia to jeden pośladek, tak?

Avatar Shadow_123321

11 maja 2020, 22:57

@Erenea: a ch*j wie ja tam miałem 1 z Polaka i z gegry

Avatar LensNewman

11 maja 2020, 22:48

Jestem kumulacją

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 11 maja 2020, 22:55

@LensNewman: Ja też :)

Avatar MatkaBoskaSowiecka

11 maja 2020, 22:19

Ja jestem jednym i drugim ;_;

Avatar Emson07

11 maja 2020, 22:20

Avatar karrimozer

11 maja 2020, 21:56

Jak się odpowiednio ułożysz to ci sluchawki nie przeszkadzają tak bardzo..

Avatar Towarzysz777

11 maja 2020, 22:09

@karrimozer: Albo jak masz miękką poduszkę, która się łatwo ugniata

Avatar OwlKinq

11 maja 2020, 22:09

Ja robie combo

Avatar Debilzinternetu

11 maja 2020, 21:10

Jak się ma okulary na pół twarzy to tak jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nigdy na to nie wpadną

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka