Hańba scanf(); chwała cin>>;
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Za co ta premia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2020, 18:07
(*_*)
Odpisz
8 maja 2020, 01:42
Ogólnie to chce iść na technik-informatyk ale jedyne co osiągnąłem to sam złożyłem sobie komputer, i nie wiele wiem o programowaniu itd.
Jakieś porady?
Odpisz
8 maja 2020, 01:58
@Marubir: aktualnie mam zadania z telefonii po ethernecie i ci powiem że nienawidze programować, nawet jeśli nie będziesz umiał programowania to jakieś podstawy powinien nauczyciel informatyki rozszerzonej przekazać a w przeciwnym wypadku dotrwaj do programowania na zwykłej infie
Odpisz
8 maja 2020, 09:32
@Marubir: Po to idziesz do szkoły żeby się nauczyć. Myślę, że nie spotkasz mistrzów programowania mających 20 języków w jednym palcu
Odpisz
11 maja 2020, 01:12
@Marubir: Skoro technik informatyk to hardware, tworzenie stron WWW, zarządzanie sieciami komputerowymi lub bazami danych albo grafika komputerowa
Odpisz
11 maja 2020, 01:13
tworzenie co? No chyba nie w 1 klasie
Odpisz
11 maja 2020, 01:15
@masisi: Ach, zapomniałem. Ten nasz piękny system szkolnictwa.
Odpisz
11 maja 2020, 01:17
ja mam, sieci telefoniczne, budowę sieci, obsługa win 7,8,10, Linux Ubuntu, fedora, Debian, open SUSE, mandriva czy jakoś tak, obrabianie skrętki i gniazda, budowę i elementy systemu operacyjnego, programowanie,
Odpisz
11 maja 2020, 01:17
@Marubir: Marubir, ogólnie to najwięcej że szkoły to wyniesiesz skrętki
Odpisz
11 maja 2020, 08:56
@masisi: ogólnie to trochę się pozmieniały moje plany, ale dalej jako 3 wybór biorę technik informatyk.
Bardzo Dziękuje.
Odpisz
11 maja 2020, 20:31
@Marubir: zacznij od pobrania moda do MC bez wirusa
Odpisz
10 maja 2020, 23:21
Ogólnie jestem dumny z tej społeczności bo mem wisi od kilku godzin, a wy się nie napi**dalacie w komentarzach który język jest lepszy.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 23:29
Czego trudniej się nauczyć C++ czy C#?
Odpisz
7 maja 2020, 23:42
najtrudniejsze do nauczenia jest myślenie. Nauka obsługi języka to dopiero szczyt góry lodowej. Żeby poprawnie móc pisać i optymalizować kody musisz się nauczyć wielu algorytmów i gdzie je zastosować.
Odpisz
7 maja 2020, 23:45
C++
Odpisz
8 maja 2020, 00:31
Koledzy-programiści mówią, że C++, ale ja się na tym nie znam
Odpisz
8 maja 2020, 08:14
C# łatwiejsze bo C++ to łatwiejsza wersja C a C# to łatwiejsza wersja C++ (co nie znaczy że okrojona albo gorsza)
Odpisz
8 maja 2020, 09:01
jak jesteś początkujący to goł python
Odpisz
10 maja 2020, 19:12
Dorzucę swoje 3 grosze i opinię. Jako pierwszy język polecam C++. Z tego względu że mimo względnej prostoty C#, na marginesie uważam że C# bywa idiotoodporny, to C++ ma niższy próg wejścia. Nie wymaga na starcie rozumienia pojęć obiektu czy przestrzeni nazw, C++ zdaje się też większe community, łatwiej coś wygooglować. Jeżeli masz pojęcie kodowaniu jako takim to C# jest spoko.
Odpisz
10 maja 2020, 19:46
najlepiej zacząć od pythona a wg mnie łatwiejsze jest C#
Odpisz
10 maja 2020, 19:27
Turbo Pascal, szach mat
Odpisz
8 maja 2020, 09:09
A scratch to gdzie?
Odpisz
8 maja 2020, 09:46
@Mafelusz: To nie język programowania tylko stawianie klocków.
Odpisz
8 maja 2020, 10:49
@Antonio331: programowanie to programowanie
Odpisz
8 maja 2020, 10:05
nie możesz słyszeć obrazków
obrazek : hello there
Odpisz
8 maja 2020, 02:00
Programowanie lubią osoby popie**olone, na poparcie mojej tezy obaj nauczyciele informatyki rozszerzonej w mojej szkole to ajfoniarze
Odpisz
8 maja 2020, 09:47
@masisi: Może i jestem popie**olony, ale co byś robił w życiu gdyby nie takie osoby?
Odpisz
10 maja 2020, 18:43
@masisi: Chyba ty żadnego programisty nie poznałeś XD
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2020, 19:11
@masisi: Po pierwsze, nauczyciele informatyki to nie programiści, nie kieruj się opinią o nich.
Po drugie, programiści może nie mają fizycznej pracy, ale wyczerpującą umysłowo.
Po trzecie, admini Jeja to też w większości programiści.
Po czwarte, gdyby nie oni, nie byłoby tak dobrze widocznego postępu technologicznego.
Po piąte, w tej branży nie zwraca się na nazwę ani pochodzenie OS'a, ale na jego użyteczność. Np. Android jest bardziej otwarty i modyfikowalny niż iOS.
Po szóste, obraziłeś także wszystkich użytkowników iPhone'ów.
Po siódme, czy Ty wiesz w ogóle jak wygląda praca programisty?
Myślę, że dobrze to wytłumaczyłem. Dziękuję za uwagę.
Odpisz
10 maja 2020, 20:43
Hitler zdecydowanie nie wiedział o holokauście
Odpisz
10 maja 2020, 22:42
@masisi: Ty jesteś głupi czy tylko udajesz?
Odpisz
10 maja 2020, 22:44
@arenak1111: ale ty wiesz jak się zajwbiscie patrzy jak bóldupią
Odpisz
10 maja 2020, 22:48
@masisi: Wiem ok, ale to akurat było mega ch*jowe
Odpisz
10 maja 2020, 22:50
ACHTUNG ACHTUNG, panowie wiem że programiści są potrzebni i wiem jak wygląda ich praca. Dla mnie jest to nierealne do osiągniecia i niezgodne z moimi preferencjami ale szanuje pracę programistów.
Odpisz
8 maja 2020, 00:31
scanf i printf o wiele szybsze od cin i cout odnośnie tytułu
Odpisz
7 maja 2020, 23:25
While true loop(+1)
Odpisz