Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Azjatycki mistrz
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Gorąco... upał... ciepło mi...
Mnie wolno
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2022, 08:04
Moja pani od informatyki twierdzi, że każdy wypadek na świecie jest spowodowany grami
Odpisz
8 maja 2020, 19:10
Albo wybierasz taką by nie musieć walczyć z ważną postacią w grze
Odpisz
17 maja 2020, 22:50
@Boberek00: Wiedźmin 2 końcowa walka mocno
Odpisz
5 grudnia 2020, 22:43
@Ulanus: albo walka z Keirą
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2020, 19:06
Dzisiaj kupiłam Final Fantasy 7 remake na ps4 a mama do mnie: "Ale chyba się w tej grze nie zabija?"
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2020, 10:54
@xmrocznax: Tymczasem mój tata, gdy miałem jakieś 11 lat, załatwił mi Call Of Duty 1 i 2 XD
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2020, 11:17
@Yasin: tymczasem ja, lat 15 nie mogę zagrać w żadną strzelankę
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2020, 11:24
@Yasin: Ja też już grałam w takie gry jak np. resident evil w wieku 6, 7 lat ze straszym bratem. Teraz mam prawie 20 lat. Ale chodzi o sam fakt, że moja mama nadal się martwi o to w co gram.
Odpisz
11 maja 2020, 11:32
@xmrocznax: Taka natura matek. Też mam prawie 20 lat, a moja mama martwi się, jak wracam do domu o 23 na przykład
Odpisz
14 maja 2020, 12:50
@Yasin: W wieku 6 lat grałem w gta vice city, a mama mi kody wpisywała
5 lat póżniej po 2 latach sporów, że tak nie było na starym dysku znaleziono folder Gta Vice City(popsuty, ale jest). Satysfakcja na maksa
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2020, 13:50
Ja jak byłem mały i grałem w Knights Of Honor to wybijałem żołnierza za żołnierzem, państwo za państwem, odrzucałem prośby o pokój, szpiegowałem, zabijałem ich krolów ogółem geniusz zła i strategii i tak sobie myślałem jakby to mi było gdyby oni mi tak zrobili :C Bezsilny biedny komputer... Przestałem tak myśleć jak żeby była gra fair dałem poziom trudności zamiast normalny to trudny, który w tej grze jest... ZBYT trudny, ogółem kilkadziesiąt tur, zrobisz imperium, a potem szpiedzy zinfiltrują, zrobią zamachy, papież ekskomunikuje, cała Europa się na ciebie rzuci i godziny gry poszły w pi**u... Je**ny kalkulator
Odpisz
11 maja 2020, 11:16
Ja nawet nie mam siły żeby walnąć któregoś z Villagerów w acnh. Po prostu nie mogę.
Odpisz
11 maja 2020, 11:01
Ja nigdy nie miałem siły zrobić genocide w Undertale, po prostu nie
Odpisz
11 maja 2020, 11:06
@fizyk_kwantowy123: Z kolei to była moja pierwsza ścieżka
Odpisz
11 maja 2020, 10:02
Myślałem że jestem jedyny
Odpisz
8 maja 2020, 19:06
Tymczasem wiedźmin:
Odpisz
8 maja 2020, 19:07
@Antonio331: Grosza daj Wiedźminowi
Odpisz
8 maja 2020, 19:16
@Koronawirus_Polski: Sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij....
Odpisz
8 maja 2020, 20:21
@Polish_Soldier: preferuję lelelelelele
Odpisz
8 maja 2020, 19:09
Ja w 1 wiedźminie i w Fable
Odpisz
8 maja 2020, 19:09
zabawne bo ja osobiście grałem ostatnio w szaliku bo gardło mnie boli
Odpisz
8 maja 2020, 19:06
Tyle było przez to quicksave'ów...
Odpisz