Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wonzajente

12 lutego 2022, 08:04

Moja pani od informatyki twierdzi, że każdy wypadek na świecie jest spowodowany grami

Avatar Boberek00

8 maja 2020, 19:10

Albo wybierasz taką by nie musieć walczyć z ważną postacią w grze

Avatar Ulanus

17 maja 2020, 22:50

@Boberek00: Wiedźmin 2 końcowa walka mocno

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2020, 22:43

@Ulanus: albo walka z Keirą

Avatar xmrocznax

Edytowano - 8 maja 2020, 19:06

Dzisiaj kupiłam Final Fantasy 7 remake na ps4 a mama do mnie: "Ale chyba się w tej grze nie zabija?"

Avatar Yasin

Edytowano - 11 maja 2020, 10:54

@xmrocznax: Tymczasem mój tata, gdy miałem jakieś 11 lat, załatwił mi Call Of Duty 1 i 2 XD

Avatar NesquikBoi

Edytowano - 11 maja 2020, 11:17

@Yasin: tymczasem ja, lat 15 nie mogę zagrać w żadną strzelankę

Avatar xmrocznax

Edytowano - 11 maja 2020, 11:24

@Yasin: Ja też już grałam w takie gry jak np. resident evil w wieku 6, 7 lat ze straszym bratem. Teraz mam prawie 20 lat. Ale chodzi o sam fakt, że moja mama nadal się martwi o to w co gram.

Avatar Yasin

11 maja 2020, 11:32

@xmrocznax: Taka natura matek. Też mam prawie 20 lat, a moja mama martwi się, jak wracam do domu o 23 na przykład

Avatar xxdi55xx

14 maja 2020, 12:50

@Yasin: W wieku 6 lat grałem w gta vice city, a mama mi kody wpisywała
5 lat póżniej po 2 latach sporów, że tak nie było na starym dysku znaleziono folder Gta Vice City(popsuty, ale jest). Satysfakcja na maksa

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 11 maja 2020, 13:50

Ja jak byłem mały i grałem w Knights Of Honor to wybijałem żołnierza za żołnierzem, państwo za państwem, odrzucałem prośby o pokój, szpiegowałem, zabijałem ich krolów ogółem geniusz zła i strategii i tak sobie myślałem jakby to mi było gdyby oni mi tak zrobili :C Bezsilny biedny komputer... Przestałem tak myśleć jak żeby była gra fair dałem poziom trudności zamiast normalny to trudny, który w tej grze jest... ZBYT trudny, ogółem kilkadziesiąt tur, zrobisz imperium, a potem szpiedzy zinfiltrują, zrobią zamachy, papież ekskomunikuje, cała Europa się na ciebie rzuci i godziny gry poszły w pi**u... Je**ny kalkulator

Avatar WolfieTheGamer

11 maja 2020, 11:16

Ja nawet nie mam siły żeby walnąć któregoś z Villagerów w acnh. Po prostu nie mogę.

Avatar fizyk_kwantowy123

11 maja 2020, 11:01

Ja nigdy nie miałem siły zrobić genocide w Undertale, po prostu nie

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2020, 11:06

@fizyk_kwantowy123: Z kolei to była moja pierwsza ścieżka

Avatar bobrzej06

11 maja 2020, 10:02

Myślałem że jestem jedyny

Avatar Antonio331

8 maja 2020, 19:06

Tymczasem wiedźmin:

Avatar Koronawirus_Polski

8 maja 2020, 19:07

@Antonio331: Grosza daj Wiedźminowi

Avatar Polish_Soldier

8 maja 2020, 19:16

@Koronawirus_Polski: Sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij....

Avatar Denom

8 maja 2020, 20:21

@Polish_Soldier: preferuję lelelelelele

Avatar starmagedon

8 maja 2020, 19:09

Ja w 1 wiedźminie i w Fable

Avatar Oloest4

8 maja 2020, 19:09

zabawne bo ja osobiście grałem ostatnio w szaliku bo gardło mnie boli

Avatar AjWuu

8 maja 2020, 19:06

Tyle było przez to quicksave'ów...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar BardzoOryginalnaNazwa
Dodane przez: BardzoOryginalnaNazwa
Tagi: #gracz, #przemoc, #koc

Azjatycki mistrz

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Gorąco... upał... ciepło mi...

Mnie wolno

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka