Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotlet_mielony

Edytowano - 16 marca 2021, 15:26

To jest *zapłać 100000000000 zł, aby odblokować komentarz*

Avatar PoprawnyLoginIhaslo

15 maja 2020, 15:38

*insane* BATTLEFRONT

Avatar Bartolinise

Edytowano - 9 maja 2020, 09:26

a czego się spodziewałeś?
to przecież *zapłać 2.99 zł, aby odblokować ciąg dalszy komentarza*

Avatar
Introwertyk9

9 maja 2020, 09:30

@Bartolinise: *Daje monete 3złotową*

Avatar Bartolinise

Edytowano - 9 maja 2020, 09:31

EA *oddaje grosz reszty*

Avatar
Introwertyk9

Edytowano - 9 maja 2020, 09:32

@Bartolinise: EA oddaje resztę? To już postęp
Kasjerki z biedronki, uczcie się!

Avatar Anekoyashya

15 maja 2020, 07:15

ej sory, że tak z dupy ale...
Japie**ole Kirby + JoJo. Widziałem wszystko

Avatar Bartolinise

15 maja 2020, 07:31

@Anekoyashya: twój komentarz to złoto

Avatar Mr_Alien

15 maja 2020, 10:20

@Anekoyashya: Póki diavolo umiera to kirby joestar jest kanoniczny

Avatar Bordor009

15 maja 2020, 08:50

Avatar adeluna7

14 maja 2020, 23:37

Ja chcę Spore 2

Avatar Mr_Quicky

14 maja 2020, 18:44

Oby bf6 miałem dlc i wersję premium tak jao bf3 czy bf4. A jeżeli chodzi o kampanię to szczerze wywalone, byle by multi było zacne

Avatar Laczeq

14 maja 2020, 18:26

Jedi Fallen Oreder był bez DLC płatnych i ogólnie fajna gra singlowa

Avatar Laczeq

14 maja 2020, 18:26

@Laczeq: *Order

Avatar NesquikBoi

14 maja 2020, 17:19

PvZ Battle for neighborville było najlepszą grą od EA w jaką grałem

Mam ją na PS4 i tryb singleplayer jak i multiplayer są zajebiste

Avatar BetonowyMur

Edytowano - 14 maja 2020, 17:40

@NesquikBoi: Dead space bylo swietne

Avatar
Senedrom

9 maja 2020, 09:16

W sumie jak EA wydaje jakąś singlową grę to trzyma przyzwoity poziom

Avatar NesquikBoi

14 maja 2020, 17:18

pvz

Avatar CWIRRED

14 maja 2020, 17:05

EA jest do dupy.

Avatar Antonio331

Edytowano - 9 maja 2020, 09:24

Ja jestem tym drugim od początku (przyaniej gdy wychodzi multik jakiś)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Frustrujące

A, okej

Nie po oczach

Pozdrawiam świetliki

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka