Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Megumin69

27 września 2021, 17:37

Z Desert Eagla tak trzymać... To ma taki kaliber, że jak strzeli to nos złamany

Avatar FalconPL

22 października 2013, 18:24

Chodzi o to że trzyma broń przy twarzy a jak strzeli do bardzo mocno dostanie w pape xd

Avatar matik711matik

30 maja 2014, 19:22

@FalconPL: Nie pisze się xd tylko XD

Avatar FalconPL

10 czerwca 2014, 20:52

@matik711matik: można na różne sposoby matole

Avatar MrStick

12 października 2014, 11:20

@matik711matik: jednak xD wygląda najlepiej

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 marca 2019, 17:37

@MrStick: nie

Avatar Asystent_Google

15 grudnia 2019, 19:04

@MrStick: nie to X-D wygląda najlepiej

Avatar Predator_PL

9 października 2016, 15:38

Odrzut i jebs w nos... ale serio to ja bym tam pistolet odwrócił i lufę przy mordzie xd

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2018, 18:02

@Predator_PL: zabiłbyś dziecko
brawo

Avatar Shogun100100

Edytowano - 2 maja 2014, 20:52

Desert Eagle to ma taki odrzut ze jak by jej się poszczęściło to mogło by złamać nos. Z .357 nie jest aż tak źle ale .44 albo .50 AE to jak szczelanie z ręcznej armaty

Avatar bylejakbylegdzie

21 października 2013, 21:02

widać że grała w CoD :)

Avatar Kosmita123

21 października 2013, 21:35

@bylejakbylegdzie: co ma CoD do tego ?

Avatar bylejakbylegdzie

21 października 2013, 21:57

@Kosmita123: w cod jak się celuje to broń wygląda jakby była tuż przy nosie

Avatar Kosmita123

22 października 2013, 16:21

@bylejakbylegdzie: oj tam oj tam ;D

Avatar megagigant105

22 października 2013, 05:58

czy ona dobrze trzyma tą broń?

Avatar piotreks123

Edytowano - 22 października 2013, 09:07

@megagigant105: nie poprostu jak strzeli to siła odrzutu wyrwie jej z rąk pistolet rozetnie jej pół policzka i blizna do końca życia.

Avatar megagigant105

22 października 2013, 13:43

@piotreks123: a czy ona w ogóle powinna trzymać broń? :D

Avatar piotreks123

22 października 2013, 16:07

@megagigant105: chyba tak

Avatar megagigant105

22 października 2013, 16:11

@piotreks123: by trzymać lekcję życia :D

Avatar
Konto usunięte

21 października 2013, 20:05

Trza być debilem,żeby robić takie rzeczy :D No i lipa pod okiem :D

Avatar arektatarowicz

21 października 2013, 20:15

Albo debilem... albo Rosjanem :D

Avatar pater256

22 października 2013, 14:33

@arektatarowicz: jak już to Amerykaninem tam broń dzieci mogą używać

Avatar Ekola

22 października 2013, 14:20

To każdy wie że tak się nie strzela, choć z pistoletu nie strzelałem tylko z wiatrówki.

Avatar Gerald212

22 października 2013, 07:11

Desert Eagle ?

Avatar sectus

21 października 2013, 22:30

od dziś ona jest moją siostrą ♥

Avatar Terminus223

21 października 2013, 20:14

i dobrze oby było rozcięcie i pozostawiona blizna

Avatar volf360

21 października 2013, 20:13

Auć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trzeba brać osobną torbę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie zadzieraj z bobrami

Co to takiego?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka