Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Ostry ten sędzia
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2020, 08:15
A G N I E C H A R O B I O S Ł O N Y Z M A T O W E G O P L A S T I K U
Odpisz
12 maja 2020, 08:55
@michaolekYT: A
Odpisz
12 maja 2020, 08:55
@szyper2006: G
Odpisz
12 maja 2020, 08:55
@Mation2003: N
Odpisz
12 maja 2020, 08:56
@szyper2006: I
Odpisz
12 maja 2020, 08:56
@kazekage895: E
Odpisz
12 maja 2020, 08:58
@szyper2006: C
Odpisz
12 maja 2020, 08:58
@kazekage895: H
Odpisz
12 maja 2020, 08:58
@szyper2006: A
Odpisz
12 maja 2020, 08:59
@kazekage895: *spacja*
Odpisz
12 maja 2020, 08:59
@szyper2006: R
Odpisz
12 maja 2020, 08:59
@kazekage895: O
Odpisz
12 maja 2020, 08:59
@szyper2006: B
Odpisz
12 maja 2020, 09:00
@kazekage895: I
Odpisz
12 maja 2020, 09:00
@szyper2006: *spacja*
Odpisz
12 maja 2020, 09:01
@kazekage895: O
Odpisz
12 maja 2020, 09:01
@szyper2006: S
Odpisz
12 maja 2020, 09:01
@kazekage895: Ł
Odpisz
12 maja 2020, 09:02
@szyper2006: O
Odpisz
12 maja 2020, 09:02
@kazekage895: N
Odpisz
12 maja 2020, 09:02
@szyper2006: Y
Odpisz
12 maja 2020, 09:02
@kazekage895: *spacja*
Odpisz
12 maja 2020, 09:03
@szyper2006: Z
Odpisz
12 maja 2020, 09:03
@kazekage895: *spacja*
Odpisz
12 maja 2020, 09:04
@szyper2006: M
Odpisz
12 maja 2020, 09:04
@kazekage895: A
Odpisz
12 maja 2020, 09:04
@szyper2006: T
Odpisz
12 maja 2020, 09:05
@kazekage895: O
Odpisz
12 maja 2020, 09:06
@szyper2006: W
Odpisz
12 maja 2020, 09:06
@kazekage895: E
Odpisz
12 maja 2020, 09:06
@szyper2006: G
Odpisz
12 maja 2020, 09:09
@kazekage895: O
Odpisz
12 maja 2020, 09:09
@szyper2006: *spacja*
Odpisz
12 maja 2020, 09:10
@kazekage895: P
Odpisz
12 maja 2020, 09:10
@szyper2006: L
Odpisz
12 maja 2020, 09:11
@kazekage895: A
Odpisz
12 maja 2020, 09:11
@szyper2006: S
Odpisz
12 maja 2020, 09:13
@kazekage895: T
Odpisz
12 maja 2020, 09:13
@szyper2006: I
Odpisz
12 maja 2020, 09:14
@kazekage895: K
Odpisz
12 maja 2020, 09:14
@michaolekYT: U
Odpisz
12 maja 2020, 14:56
@szyper2006: brawo wy
Odpisz
6 sierpnia 2022, 20:43
@Ameron: nieźle
Odpisz
6 sierpnia 2022, 20:45
@Kiilano: ludzie potrafią
Odpisz
7 sierpnia 2022, 13:58
@Ameron: ma się ten talent
Odpisz
12 maja 2020, 15:47
To się zdejmuje póżniej
Odpisz
12 maja 2020, 09:43
Mi się te osłony kojarzą z hełmami policyjnymi
Odpisz
12 maja 2020, 09:35
A nie Agata?
Odpisz
12 maja 2020, 08:34
Tam jest osłona, która chroni przed zarysowaniem w czasie transportu, można ją zerwać w pół sekundy i wtedy przyłbica jest przezroczysta...
Odpisz
10 maja 2020, 02:52
Jeszcze założy i się wje*ie w kartony
Odpisz
9 maja 2020, 17:42
Nie widzisz wirusa,nie zarazisz się
Odpisz
9 maja 2020, 17:39
Chociaż tyle dobrego, że może się to nadać na fragmenty post-apokaliptycznego pancerza bandziorów z pustkowi.
Odpisz
9 maja 2020, 17:39
no i prawilnie kupie sobie taką przynajmniej mojego pryszczatego ryja nie będzie widać
Odpisz