Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 16:06

Nie czaję. (na USA się nie znam D:)

Avatar siemek22

Edytowano - 23 października 2013, 16:13

W Ameryce nie jest popularna manualna skrzynia biegów.Tam wolą automatyczną :P

Avatar Siemien

Edytowano - 23 października 2013, 16:15

Chyba chodzi o to, że Amerykańce umieją jeździć tylko na automatycznej skrzyni biegów (na obrazku pokazana jest manualna).

EDIT: siemek mnie wyprzedził ;-;

Avatar Jarektrol

23 października 2013, 16:51

@siemek22: a może dlatego że te kule nie mają rąk?

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 16:59

@siemek22: Aaa. Zapomniałem, że taka istnieje :)

Avatar siemek22

23 października 2013, 17:31

Nie rozumiem za co dostałes te minusy.Człowiek czegos nie rozumie/nie łapie i strzałki w dół od razu :<

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 18:40

@siemek22: Dlatego, że ludzie nie lubią innych, którzy czegoś nie rozumieją :<

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 października 2013, 18:40

@siemek22: A skleroza nie boli ;)

Avatar Brachiozaur08

29 marca 2015, 17:33

@Siemien: Spoko! Tylko o 2 minuty (120 sekund)!

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2014, 20:17

A tablica rejestracyjna...

Avatar TheHunterMikiPL

21 listopada 2014, 14:52

...

Avatar rekin567

24 listopada 2014, 17:40

fu-69 LOL

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2014, 17:40

@rekin567: Zgadłęs.

Avatar qbadrewnik

22 kwietnia 2014, 17:01

Jak można jeździć autem z automatem !?

Avatar lufca

23 października 2013, 17:36

Czemu ten samochód ma tak ***sko wielkie światła? .-.

Avatar jacek1s

23 października 2013, 18:09

@lufca: Zeby lepiej widzieć

Avatar lufca

23 października 2013, 18:10

@jacek1s: .-.

Avatar jacek1s

23 października 2013, 18:12

@lufca: xD

Avatar lufca

23 października 2013, 18:14

@jacek1s: Obawiam się, że specjalnie w niczym to nie pomaga .-.

Avatar jacek1s

23 października 2013, 18:16

@lufca: Większe światła = większa widoczność = większa oczo jebność :3

Avatar lufca

23 października 2013, 18:18

@jacek1s: Jeeej, pod***my z teatru wielkie reflektory i zamontujmy je wszyscy w samochodach!

Avatar jacek1s

23 października 2013, 18:19

@lufca: można by też ukraść wiatrak i zrobić naleśniki :3

Avatar lufca

Edytowano - 23 października 2013, 18:22

@jacek1s: Brzmi logicznie :3

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 18:41

@lufca: Bo tak.

Avatar Flyingseeker

23 października 2013, 16:51

Ciekawa tablica rejestracyjna.

Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 23 października 2013, 16:51

Właśnie nad tym, wczoraj rozmyślałem :D

Avatar Hank1212

23 października 2013, 16:43

'Murica xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka