Trochę biegów i Ameryka się gubi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Północne Węgry
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2013, 16:06
Nie czaję. (na USA się nie znam D:)
Odpisz
Edytowano - 23 października 2013, 16:13
W Ameryce nie jest popularna manualna skrzynia biegów.Tam wolą automatyczną :P
Odpisz
Edytowano - 23 października 2013, 16:15
Chyba chodzi o to, że Amerykańce umieją jeździć tylko na automatycznej skrzyni biegów (na obrazku pokazana jest manualna).
EDIT: siemek mnie wyprzedził ;-;
Odpisz
23 października 2013, 16:51
@siemek22: a może dlatego że te kule nie mają rąk?
Odpisz
23 października 2013, 16:59
@siemek22: Aaa. Zapomniałem, że taka istnieje :)
Odpisz
23 października 2013, 17:31
Nie rozumiem za co dostałes te minusy.Człowiek czegos nie rozumie/nie łapie i strzałki w dół od razu :<
Odpisz
23 października 2013, 18:40
@siemek22: Dlatego, że ludzie nie lubią innych, którzy czegoś nie rozumieją :<
Odpisz
Edytowano - 23 października 2013, 18:40
@siemek22: A skleroza nie boli ;)
Odpisz
29 marca 2015, 17:33
@Siemien: Spoko! Tylko o 2 minuty (120 sekund)!
Odpisz
7 lutego 2014, 20:17
A tablica rejestracyjna...
Odpisz
21 listopada 2014, 14:52
...
Odpisz
24 listopada 2014, 17:40
fu-69 LOL
Odpisz
24 listopada 2014, 17:40
@rekin567: Zgadłęs.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:01
Jak można jeździć autem z automatem !?
Odpisz
23 października 2013, 17:36
Czemu ten samochód ma tak ***sko wielkie światła? .-.
Odpisz
23 października 2013, 18:09
@lufca: Zeby lepiej widzieć
Odpisz
23 października 2013, 18:10
@jacek1s: .-.
Odpisz
23 października 2013, 18:12
@lufca: xD
Odpisz
23 października 2013, 18:14
@jacek1s: Obawiam się, że specjalnie w niczym to nie pomaga .-.
Odpisz
23 października 2013, 18:16
@lufca: Większe światła = większa widoczność = większa oczo jebność :3
Odpisz
23 października 2013, 18:18
@jacek1s: Jeeej, pod***my z teatru wielkie reflektory i zamontujmy je wszyscy w samochodach!
Odpisz
23 października 2013, 18:19
@lufca: można by też ukraść wiatrak i zrobić naleśniki :3
Odpisz
Edytowano - 23 października 2013, 18:22
@jacek1s: Brzmi logicznie :3
Odpisz
23 października 2013, 18:41
@lufca: Bo tak.
Odpisz
23 października 2013, 16:51
Ciekawa tablica rejestracyjna.
Odpisz
Edytowano - 23 października 2013, 16:51
Właśnie nad tym, wczoraj rozmyślałem :D
Odpisz
23 października 2013, 16:43
'Murica xD
Odpisz