Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2020, 12:26
Aż przypomniał mi się film o funstation 3
Odpisz
10 maja 2020, 16:31
@Lumii: ah
Odpisz
21 maja 2020, 08:50
@Lumii: famiklon lepszy od konsol najnowszej generacji
Odpisz
23 maja 2020, 12:52
@MajnkraftAlusiek: Nie zesraj się, PC master race co mu Gothic na maksymalnych detalach się nie uruchamia
Odpisz
24 maja 2020, 22:08
@arenak1111: Komputer jest akurat najlepszy, bo mody, internet, itp., najbardziej lubię grać w gry z lat 90 i wczesnych - środkowych lat 2000, i w minecraft i roblox też, oczywiście lubię sobie pograć.
Odpisz
25 maja 2020, 08:13
@MajnkraftAlusiek: No dobra ja też lubię retro gaming, ale tu bez konsol się strasznie zamykasz, a emulatory na starszych komputerach chodzą bardzo słabo, przez co nie sprawdzisz takich klasyków jak Shadow of The Colossus albo God of Wary. Ja nawet jak mam peceta za 4 koła to nadal mam PS4 żeby móc sobie pograć np w Uncharted albo The Last of Us. Dlatego uważam że konsole i pecety powinny współistnieć ze sobą wśród graczy. Wiele osób nie wie tak naprawdę ile traci zamykając się tylko na PC, nigdy nie pozna wielu niesamowitych doświadczeń chociażby z czasów PS3 bo ta konsola jest naprawdę ciężka do zemulowania przez swój procesor. Ja sam coś o tym wiem, bo przez całe życie byłem fanboyem PlayStation i dopiero jakieś 4-5 lat temu stwierdziłem że "Xbox to nawet fajne exy ma" i kurde mało brakowało a zamiast PS4 miał bym pod telewizorem XBO (mimo wszystko szczęście że tego nie zrobiłem bo Microsoft wszystkie ciekawe gry z Xboxa wydał na PC lol). Dlatego uważam że stwierdzenie "PC dobry, konsole do dupy" jest co najmniej głupie.
Odpisz
10 maja 2020, 12:13
Czemu
Odpisz
21 maja 2020, 08:50
@Marequel: żeby było ładnie
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2020, 16:11
U mnie na TV jeszcze papużki nierozłączki były, plastikowe oczywiście. Choć nie wiem po co
Odpisz
14 maja 2020, 06:05
@koberek: żeby się sygnał nie rozłączył
Odpisz
13 maja 2020, 17:38
Moja babcia tak miała
Odpisz
13 maja 2020, 16:12
Mamy tradycję
Odpisz
10 maja 2020, 12:57
Na ps4 jeszcze to wygląda
Odpisz
10 maja 2020, 12:06
Na szczęście, u mnie obyło się bez serwetek
Odpisz
10 maja 2020, 12:35
@Kahol05: Na nieszczęście, u mnie obyło się bez serwetek
Odpisz
13 maja 2020, 17:49
@Kahol05: jeden Rabin powie tak, a inny Rabin powie tak
Odpisz