Nawet on czasem się uśmiecha
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2020, 08:58
Chciałbym tylko was poinformować że autor "Kubusia Puchatka" był chory psychicznie
Postacie bajki też są (nadpobudliwość,depresja I stany lękowe,niepokojący spokój)
A wy się teletubisiów boicie
Przepraszam za zniszczenie wspomnień z dzieciństwa ale lepsze to niż brak świadomości
Odpisz
13 maja 2020, 09:12
@Daniello55: Nienawidze cięಥ╭╮ಥ
Odpisz
13 maja 2020, 19:06
@Nikodem8378: przepraszam :(
Odpisz
14 maja 2020, 12:27
@Daniello55: brak swiadomosci czasem jest lepszy.
Odpisz
14 maja 2020, 22:23
@ProMoruxBax: racja
Jednakże patrzę na nieświadomość i czuję że muszę zmienić świat
A tak na serio to przepraszam
Odpisz
15 maja 2020, 00:25
@Daniello55: nie musisz i tak pewnie zapomne
Odpisz
15 maja 2020, 09:04
@ProMoruxBax: to ja chętnie przypomnę :)
Odpisz
15 maja 2020, 12:14
@Daniello55: no to znow zapomne
Odpisz
16 maja 2020, 10:38
@ProMoruxBax: no to ja znowu znowu przypomnę
Odpisz
16 maja 2020, 23:15
@Daniello55: to ja znowu znowu znowu zapomne
Odpisz
31 stycznia 2021, 22:50
@ProMoruxBax: to ja ci przypomnę
Odpisz
2 lutego 2021, 07:54
@PieselArcheolog: a to ja zapomne
Odpisz
9 stycznia 2023, 18:46
@PieselArcheolog: a bo ja w losowych jestem
Odpisz
9 stycznia 2023, 19:13
@Peroczek: XD
Odpisz
13 maja 2020, 11:09
Głupcze zaburzyłeś owieczną równowagę 400 wymiarów
Odpisz
13 maja 2020, 08:27
Podobny mem był na najlepszych
Odpisz
10 maja 2020, 14:35
Yo wtf
Odpisz
10 maja 2020, 14:09
Odpisz
10 maja 2020, 13:47
Miłego dnia wszystkim
Odpisz
10 maja 2020, 13:42
Czm poczekalnia zmienia się w losowe?
Odpisz
10 maja 2020, 13:43
@kondzio0019: Zagięcia czasoprzestrzeni spowodowane pijaństwem Bożydara.
Odpisz
10 maja 2020, 13:44
@KufelMleka: ej xd dałem ci odpowiedź q za słowo na B a***n sprawdza mi wiadomość XD
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2020, 13:38
Jeszcze wczesna pora, ale dziękuję^^
Odpisz
10 maja 2020, 13:44
@Antonio331: jest popołudnie
Odpisz
10 maja 2020, 13:45
@Pryncypalki: Popołudnie? Nawet nie doszła 14 rano
Odpisz