A jak Ty się bawisz z kolegami?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Drewniany kominek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2015, 10:33
same bronie bez skinów? eeeee tam słabo...
Odpisz
27 maja 2015, 18:20
@BlackNinja77: pewnie
hazy ;)
Odpisz
2 listopada 2017, 13:49
@BlackNinja77: kolejne dziecko CSa kolejny rak wykryty
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:49
Jakim cudem to tutaj jest
Odpisz
14 października 2015, 05:24
Bin Laden plakal jak to zobaczyl
Odpisz
23 października 2013, 15:44
ASG!
Odpisz
8 października 2015, 10:31
@as13zx: z kad te łapki w dół?
Odpisz
23 października 2013, 19:34
ja mam tak samo tylko że ja chodze na paintballa
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 10:30
@LoLman2345: Airsoft piczko!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 00:58
Idę na boisko!
Odpisz
13 sierpnia 2015, 17:55
ahh dawne czasy:)
Odpisz
1 lipca 2015, 11:56
u mnie w domu w piwnicy w awganistanie jest tak samo ale jestem polakiem bo tam się przeprowadziłem
Odpisz
31 stycznia 2014, 14:32
Na apokalipsę zombie jak znalazł :D
Odpisz
23 października 2013, 19:28
ASG <3
Odpisz
23 października 2013, 16:22
Mojej klasie lepiej czegoś takiego nie dawać ;_; Rozyebali by wszystko na części ;_;
Odpisz
23 października 2013, 16:03
Tak samo, tylko po 10 minutach nie ma stołu.
Odpisz
23 października 2013, 14:31
Kopiuj-wklej i przez cały stół :D
Odpisz
23 października 2013, 14:12
Z jakimi kolegami? ; ^ ; Forever alone...
Odpisz
23 października 2013, 14:10
Eee..My skromnie tylko nożami!
Odpisz