Korwin wypadł o niebo lepiej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Brawo za czujność!
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2020, 19:27
kiedy politycy tworzą memy to już po nas xD
Odpisz
14 maja 2020, 20:07
@nEtLaRrEq: Ale to chyba przeróbka tylko.
Odpisz
14 maja 2020, 21:21
@MemicznyInkwizytor: uffff
Odpisz
14 maja 2020, 22:38
@MemicznyInkwizytor: I tu cię zaskoczę. Z ciekawości sprawdziłem twitter Biedronia i faktycznie to napisał.
Odpisz
15 maja 2020, 00:50
@Caset: rzeczywiście
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 13:30
@Caset: O ch*j, masz rację. To serio jest na jego Twitterze.
Odpisz
15 maja 2020, 16:06
@MemicznyInkwizytor: WTF
Odpisz
15 maja 2020, 09:22
In Poland we don't Say "idiot and gay" we say Robert Biedroń and i Think it's beautiful
Odpisz
12 maja 2020, 14:28
Ja nie wiem czy ktoś zrozuzmiał tekst, ale ten ostry cień mgły to koronawirus z którym walczą lekarze i służby medyczne, które nie pytają Cię o imię, bo Twoje życie jest tak samo istotne jak każdego (mimo to bogaci jakoś szybciej zdrowieją).
Odpisz
14 maja 2020, 20:08
@Towarzysz777:
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 20:22
@XDemon666: To jest Fake, wystarczy się zainteresować, więc nie wiem co twój komentarz wnosi
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 21:04
@XDemon666: napisał to... XDemon666
*shame*
Oddal się od towarzysza demonie ☭
Odpisz
14 maja 2020, 21:18
@XDemon666: karawany dudanitów xdd
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 21:24
@Asystent_Google: Dzięki za troskę asystencie :)
Odpisz
14 maja 2020, 21:25
@Towarzysz777: a może ktoś poleci jakiś dobry laptop do streamowania no tak do 2-3tysięcy złotych
Odpisz
14 maja 2020, 22:27
@XDemon666: kek, w necie też nic nie ma o tym
(jakby co to wers 12)
Odpisz
14 maja 2020, 22:29
@Big_Chungus: To wina jakiegoś idioty który wrzucił to na twittera
Odpisz
14 maja 2020, 22:40
@Asystent_Google: jeśli chciałbyś kupić nowego to bardzo polecam oferty outletowe a w cenie 2-3k to zabardzo nwm cio polecić
Odpisz
14 maja 2020, 22:41
@mwarski:
Chyba znalazłem coś ciekawego w przyzwoitej cenie
Odpisz
14 maja 2020, 22:42
@Asystent_Google: o to ciesze sie ze ci sie udało
Odpisz
14 maja 2020, 22:43
@mwarski: o cuś takiego
Odpisz
14 maja 2020, 22:43
@Asystent_Google: myślę że będzie okej
Odpisz
14 maja 2020, 22:43
@Asystent_Google: w tej cenie raczej nic lepszego nie znajdziesz
Odpisz
14 maja 2020, 22:44
@Asystent_Google: powinno być dobrze
Odpisz
14 maja 2020, 22:49
@Asystent_Google: Ja za 3 koła kupiłem Acer Nitro "do gier" i jak dla mnie zasuwa
Odpisz
14 maja 2020, 22:49
@Towarzysz777: a który?
Odpisz
14 maja 2020, 22:50
@Towarzysz777: a to ja wydałem niecałe 4k na hp omena i powiem że wiesiek na ultra a ja mam saune w pokoju ale mam stałe 40 fps
Odpisz
14 maja 2020, 22:51
@mwarski: można podgrzać kiełbasę?
Odpisz
14 maja 2020, 22:52
@Asystent_Google: oj tak, ale przez 2 godziny jest stale 70-80stopni a później skacze do 100
Odpisz
14 maja 2020, 22:53
@mwarski: to najsik
Odpisz
14 maja 2020, 22:55
@Asystent_Google: Ja miałem za równo 3k, tu parametry:
Ekran 15.6", 1920 x 1080px
Procesor Intel Core i5-9300H
Wielkość pamięci RAM [GB] 8
Dysk 512 GB SSD
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050
System operacyjny Windows 10 Home
Odpisz
14 maja 2020, 22:56
@Towarzysz777: to to samo
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 22:56
@Asystent_Google: Przy okazji posiada przycisk "nitro" po kliknięciu którego można zwiększyć obroty wentylatorów dwukrotnie żeby zobaczyć jaka jest temperatura żeby się nie podgrzewał
Edit: No podobne parametry
Odpisz
14 maja 2020, 22:01
Odpisz
14 maja 2020, 21:55
Tak ogółem to prezydent mógł dać dwa miliardy na służbę zdrowia. Dał na TVP. Miesiąc później rapuje by dać hajs na służbę zdrowia
......
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 19:34
Ja to w sumie nie uważam, że prezydent zrobił coś złego tym rapem. Jednak, no to jest kuriozalne, że wyskakuje ja Filip z konopi, żeby zrobić challenge, by wesprzeć służbę zdrowia kraju, którego de facto jest głową i powinien robić coś wcześniej, żeby działała ona lepiej.
Odpisz
14 maja 2020, 19:04
Ten typ memów to skuteczna furtka dla osób, które narzekają na nieprzetłumaczone memy.
Change my mind
Odpisz
12 maja 2020, 14:07
Jak robić wy robić kolega dzieci ?
Odpisz
12 maja 2020, 13:32
Pojechał
Odpisz
12 maja 2020, 13:09
Challange
Odpisz
12 maja 2020, 13:05
Jestem groźny Korwin-Mikke co się wpieprzył w politykę
Odpisz
12 maja 2020, 13:09
@Graids: By rzecz zrobić oczywistą, stawić czoła socjalistom
Odpisz