Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mr_drewniak

27 grudnia 2017, 19:30

A jednak istnieje mistrz parkourowania

Avatar Domees

25 października 2013, 21:18

Mirror's Edge 2 !

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2017, 12:26

@Domees: już jest

Avatar Gryzoniusz

1 marca 2016, 21:39

To jest na yt .

Avatar wiktord1

26 października 2013, 19:57

Assassasins creed live

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 00:23

@wiktord1: to jest nawiązanie do mirrors edge

Avatar Toralei00

26 października 2013, 15:56

WTF? SpiderMen? Kłaniam sie;D

Avatar HyperLunchboxGuy

25 października 2013, 21:48

Parkour, cwicze, kocham, lubie, czekolada, 5/5 ,Mirror edge czekam na 2 :D, czy mówiłem już o czekoladzie :D?, CZY MÓWIŁEM O CZEKOLADZIE!?

Avatar HITMAN1290

3 marca 2014, 08:20

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 12:34

Chciałbym tak umieć
.
.
.
ale jestem pingwinem >:

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 14:33

Ty możesz się nauczyć. Ty chociaż masz kończyny! ; ^ ;

Avatar meteorr77

25 października 2013, 15:03

zaraz przyjdzie jacek i też ponarzeka

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 16:36

No tak :/

Avatar domino261

25 października 2013, 15:43

To miejsce znam z Assasin's creed'a. Jestem pewien, że wspinałem się na identyczny budynek.

Avatar dravecki

25 października 2013, 14:53

mirrors edge ^^ jedna z moich ulubionych gier :D
niecierpliwie czekam na dwójkę

Avatar Bella113

25 października 2013, 14:48

Ja bym się tam posrała ze strachu i nie umiałabym zejść... wejść zresztą też

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 14:36

Zanim puściłem gifa,pomyślałem,że to coś o CS;ie,bo te ręce :)

Avatar loloja

25 października 2013, 11:02

asassin?

Avatar Ekola

25 października 2013, 11:43

@loloja: Nie, parkourowiec zawodowiec.

Avatar Siemien

25 października 2013, 11:54

@loloja: Faith z Mirror's Edge :P

Avatar leloniczek

25 października 2013, 12:24

@Ekola: tytuł to wczuj się w role więnc prawdopodobnie assasin

Avatar Griszka

25 października 2013, 13:21

@leloniczek: nie, Mirror's Edge. jest filmik na YT, tak samo jak jest podobny filmik z AC.

Avatar loloja

25 października 2013, 14:27

@Ekola: aha :)

Avatar Ravios

25 października 2013, 14:44

@Griszka: Z Assassina jest podobna scena jak skacze na okno :D Ale Mirror's Edge jest z 1. osoby dlatego ludzie mogą się mylić xD

Avatar Kamixxu

25 października 2013, 14:47

@leloniczek: To na 100% mirrors Edge..

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 14:04

To z filmu jak gość wczuwa się w Faith.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka