memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 maja 2020, 21:20
Ja to cały czas gdzieś wyjeżdżam
Odpisz
13 maja 2020, 22:49
Ja myślałem, że to róg tosta
13 maja 2020, 20:33
To jest zardzewiała łódź spadająca na księżyc
13 maja 2020, 16:06
A co to miało być?
13 maja 2020, 19:29
@IgiPolski: chyba jakaś łódka na morzu
13 maja 2020, 18:33
Ja jestem jakiś niedogrzany bo patrzę sobie i widzę przez chwilę ziemię z kosmosu a potem mam wtf to sernik
Edytowano - 13 maja 2020, 16:29
Ja tu widzę tylko sernik, czy to oznacza, że jest coś ze mną nie tak?
13 maja 2020, 18:19
@MituDestroyer: TAK XD
13 maja 2020, 16:29
A to wczoraj nie było?
13 maja 2020, 16:00
Mi pasuje siedzenie w domu
13 maja 2020, 15:49
Mi to w ogóle nie wyglądało na coś innego niż ciasto I nie lubię sernika
13 maja 2020, 14:26
Co powinnam zobaczyć zamiast sernika?
13 maja 2020, 14:31
@Orangeria: też chciałbym wiedzieć
13 maja 2020, 14:34
wydaje mi się, że fale na morzu
13 maja 2020, 14:43
@Orangeria: Kadłub Łodzi i wodę pod nim
13 maja 2020, 15:45
@Orangeria: Fale na środku oceanu lub tereny z lekka górzyste.
13 maja 2020, 15:43
Czemu myślałam, że to drewno?
13 maja 2020, 15:01
A ja bym zjadła sernik i zobaczyłam sernik.
13 maja 2020, 14:27
Jak się odsunie telefon to latwiej można ujrzec dziób łódki nad wodą
13 maja 2020, 14:24
I tak wygląda rzeczywisty przekrój planety, a nie jakieś domysły z płaszczami czy co
13 maja 2020, 14:15
Ja widziałem łódkę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 maja 2020, 21:20
Ja to cały czas gdzieś wyjeżdżam
Odpisz
13 maja 2020, 22:49
Ja myślałem, że to róg tosta
Odpisz
13 maja 2020, 20:33
To jest zardzewiała łódź spadająca na księżyc
Odpisz
13 maja 2020, 16:06
A co to miało być?
Odpisz
13 maja 2020, 19:29
@IgiPolski: chyba jakaś łódka na morzu
Odpisz
13 maja 2020, 18:33
Ja jestem jakiś niedogrzany bo patrzę sobie i widzę przez chwilę ziemię z kosmosu a potem mam wtf to sernik
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2020, 16:29
Ja tu widzę tylko sernik, czy to oznacza, że jest coś ze mną nie tak?
Odpisz
13 maja 2020, 18:19
@MituDestroyer: TAK XD
Odpisz
13 maja 2020, 16:29
A to wczoraj nie było?
Odpisz
13 maja 2020, 16:00
Mi pasuje siedzenie w domu
Odpisz
13 maja 2020, 15:49
Mi to w ogóle nie wyglądało na coś innego niż ciasto
I nie lubię sernika
Odpisz
13 maja 2020, 14:26
Co powinnam zobaczyć zamiast sernika?
Odpisz
13 maja 2020, 14:31
@Orangeria: też chciałbym wiedzieć
Odpisz
13 maja 2020, 14:34
wydaje mi się, że fale na morzu
Odpisz
13 maja 2020, 14:43
@Orangeria: Kadłub Łodzi i wodę pod nim
Odpisz
13 maja 2020, 15:45
@Orangeria: Fale na środku oceanu lub tereny z lekka górzyste.
Odpisz
13 maja 2020, 15:43
Czemu myślałam, że to drewno?
Odpisz
13 maja 2020, 15:01
A ja bym zjadła sernik i zobaczyłam sernik.
Odpisz
13 maja 2020, 14:27
Jak się odsunie telefon to latwiej można ujrzec dziób łódki nad wodą
Odpisz
13 maja 2020, 14:24
I tak wygląda rzeczywisty przekrój planety, a nie jakieś domysły z płaszczami czy co
Odpisz
13 maja 2020, 14:15
Ja widziałem łódkę
Odpisz