Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stulej4

15 maja 2020, 23:05

Mój dziadek to ch*j niszczący dobre imię mojej rodziny

Avatar Chwilowy_pajac

16 maja 2020, 02:15

@Stulej4: cholera mój to dopiero potwór

Avatar Nikodem8378

28 czerwca 2020, 00:49

@Chwilowy_pajac: mój dziadek jest bardzo miły

Avatar Muneyuki

16 maja 2020, 11:09

Mój kuzyn raz pokazał mi sztuczke z ,,urywaniem kciuka" i jak to zobaczyłam, to uciekłam z płaczem do mamy, bo niby urwał sobie palca xD.
Miałam max 5 lat.

Avatar Cotosiestanelo

16 maja 2020, 00:19

Dlaczego tu jest tyle smutku w komentarzach, każdy pisze ze dziadek jest chory albo nie zyje, a mem jest radosny całkiem

Avatar ursusowanie

15 maja 2020, 19:05

Mój dziadek nie Żyje :(

I znowu mnie deprecha bierze

Avatar Glonk

15 maja 2020, 19:07

@ursusowanie: Idź pobiegać czy coś

Avatar NesquikBoi

15 maja 2020, 20:40

@Glonk: dziękuję panie lekasz jak renkom odjoł

Avatar joice_minecraft

15 maja 2020, 20:46

@ursusowanie: inni mają gorzej!

Avatar Lekki69

Edytowano - 15 maja 2020, 21:01

@NesquikBoi: mi nie zadziałało ale to dobrze bo teraz bym ku*wa ręki nie miał

Avatar Brunoneq

Edytowano - 15 maja 2020, 21:59

@joice_minecraft: Joice_minecraft, a co to za argument wtf

Avatar Shadow_123321

15 maja 2020, 22:58

@ursusowanie: mój też

Avatar Eniu2432

15 maja 2020, 20:58

*odłącza respirator *

Avatar Sergiusz1234

13 maja 2020, 20:10

Jak ja się cieszę że mój dziadek żyje

Avatar lalaluja

Edytowano - 13 maja 2020, 20:17

@Sergiusz1234: mój niestety nie...w sumie to obaj nie żyją

Avatar Sergiusz1234

13 maja 2020, 20:23

@lalaluja: mój tylko jeden żyje, I to jedyny dalszy członek rodziny którego lubie

Avatar ursusowanie

15 maja 2020, 19:05

@Sergiusz1234: jedyny dziadek który u mnie w rodzinie żyje jest chory i tylko leży w łóżku (takim szpitalnym)

Avatar Save_chan

13 maja 2020, 21:55

Ukradzione, ale dobry mem

Avatar uszaty_kacper

13 maja 2020, 20:48

Mój dziadek miał alzhaimera pod koniec i stał się zupełnie inny i był taki strasznie miły i właśnie w ten sposób na moje pierdoły reagował

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

A, okej

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka