Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2020, 13:21
Zostaje ci pudełko.
Je również wpie*dalasz....
Odpisz
17 maja 2020, 14:40
@Mikrus19: pudełko to moja ulubiona część zaraz po tych tackach oczywiście
Odpisz
17 maja 2020, 14:46
@Rollecoster0: A te tacki to nie element pudełka?
Odpisz
17 maja 2020, 14:47
@Mikrus19: nie wiem, ja jem wszystko jak leci
Odpisz
17 maja 2020, 14:23
Fuj... Kto normalny je ptasie rzygi?
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 13:00
Moim zdaniem ptasie mleczko jest takie meh, mogę zjeść jedno od czasu do czasu, żeby nie zapomnieć jak to smakuje
Odpisz
17 maja 2020, 12:48
Nie jem słodyczy i elo XD
Odpisz
17 maja 2020, 12:13
Mm mm
Ptasie mleczko
Odpisz
14 maja 2020, 10:46
Zawszę pozostaje Pani Jadzia z trzeciego.
Odpisz
14 maja 2020, 10:48
@Kapitalista: Niesmaczna, próbowałem
Odpisz
14 maja 2020, 10:50
@Tajnyifajny: Jedz nie wybrzydzaj.
Odpisz