Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YTFireLordYT

23 kwietnia 2021, 13:48

Odwaga, bo jest mała szansa że ta skała zawali się pierwszy raz od kilku milionów lat tylko dla tego że weszły na nią trzy osoby

Avatar PieselArcheolog

22 maja 2021, 00:45

@YTFireLordYT: raczej chodzi o to, że mogą spaść

Avatar SteamTank

Edytowano - 2 sierpnia 2020, 22:13

Jedno nie wyklucza drugiego.

Avatar Forresciakowski

15 czerwca 2019, 17:53

Tak. Nie inaczej

Avatar trolli

30 stycznia 2019, 16:11

Nuda

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2017, 08:13

Odwaga to głupota.

Avatar ResiaPL

5 stycznia 2017, 15:46

odwaga ;v

Avatar Atrix

27 października 2013, 13:18

kto zrobił zdjęcie ? O.o

Avatar ninja618

27 października 2013, 14:49

@Atrix: Ptak

Avatar Seahawk

27 października 2013, 22:38

@Atrix: strzelam, że jakiś typek z aparatem

Avatar Atrix

27 października 2013, 22:42

@ninja618: hm, emerytury niskie a ptaki na lustrzanki stać

Avatar ninja618

27 października 2013, 22:50

@Atrix: Zarabiają na zdjęciach ;D

Avatar Atrix

28 października 2013, 06:35

@ninja618: z lotu ptaka

Avatar ninja618

28 października 2013, 13:52

@Atrix: I feniksa

Avatar
Konto usunięte

27 października 2013, 22:00

to i to

Avatar amekninja555

27 października 2013, 17:04

Raczej chęć posiedzenia na wielkiej górze. ;_;

Avatar Toralei11786

27 października 2013, 15:24

Odwaga

Avatar
Konto usunięte

27 października 2013, 15:13

główaga

Avatar olka12544

27 października 2013, 14:23

wow

Avatar jacek1s

27 października 2013, 13:44

Moim zdaniem ludzie.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2013, 13:39

ani to, ani to

Avatar
Konto usunięte

27 października 2013, 13:08

odwaga jak siedzą a głupota jak spadają i robią zdjęcie, odwaga

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Rel

Najbardziej realistyczny spośród modów

Powodzenia

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka