Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BubbleGum_14

14 maja 2020, 17:40

Mam te gta 5 i jeszcze premium wersja i bonus 40 zl no epic games postaraliscie sie, nawet serwery wyje**lo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar ViccyArt

17 maja 2020, 01:02

@BubbleGum_14: ja jestem zainteresowana :V

Avatar BubbleGum_14

17 maja 2020, 09:10

@ViccyArt: to pisz priv nick na discordzie

Avatar trazer

16 maja 2020, 21:43

Bo ja już sobie nie odbiorę
GTA za free

Avatar ALKATRAZ

16 maja 2020, 17:42

Bo jesteśmy biedni

Avatar miszczv2

16 maja 2020, 17:40

Avatar NGBTJ

14 maja 2020, 22:45

haha serwery Epik Gejs Stor robią brrrrrr

Avatar Xenon77

14 maja 2020, 20:14

Burning you feel? Well shame..

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2020, 17:55

Czekam na tych matołów, którzy gadali, że nigdy nie wejdą na epica bo UuU FoRtNite StWoRzYli, a teraz będą brać to gta bo za darmo. Pomijam fakt, że pewnie grają w różne gry na silniku Unreal, który jest od Epica.

Avatar QWERTIOX

14 maja 2020, 19:55

np assasyny od unity w górę

Avatar Oloest4

14 maja 2020, 17:45

I tak gówno pobiore ahh internet na wsi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar BilmoBlampkins

14 maja 2020, 18:07

@Oloest4: Właśnie instaluje sobie Fifę 13

Avatar Oloest4

14 maja 2020, 18:21

@Oumsea: ja mam z ziemniaka

Avatar zyl15

14 maja 2020, 17:49

PIE**OL SIE ROCKSTAR, RANO AKURAT JAK GRAĆ NIE MOGŁEM BYŁO 3X ZA BUNKIER, TERAZ JEST 2X, DZIĘKI WIELKIE

Avatar Polalak

14 maja 2020, 17:54

@zyl15: Dlaczego sądzisz, że to ich wina

Avatar siemak

14 maja 2020, 18:06

@zyl15: ekonomia inflacja
libacja na Wall Street takie sprawy

Avatar Luszak

Edytowano - 14 maja 2020, 17:47

Mi aż język zmienił się na jakiś arabski, hiszpański niemiecki i rosyjski kiedy próbowałem walczyć

Avatar Polalak

14 maja 2020, 17:51

@Luszak: mam tak samo

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2020, 17:57

@Luszak: u mnie na francuski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Polalak
Dodane przez: Polalak

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Szybki jak błyskawica

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka