Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2016, 14:07
Podoba mi się.......... 2 naboje lecą na podłoge......... idiotyczne przeładowanie a nie epickie
Odpisz
29 października 2013, 17:11
jak się ten dodatek nazywa?
Odpisz
5 listopada 2014, 19:43
@loloja: Postal 2 Eternal Damnation z tego co pamiętam. ;x
Odpisz
28 października 2013, 09:40
Bo normalne przeładowanie jest zbyt mainstreamowe
Odpisz
22 października 2013, 16:30
postal ten dodatek co mial byc straszny
Odpisz
27 października 2013, 17:13
@pawelsolo: I jest straszny. ;_;
Odpisz
27 października 2013, 17:00
"Mam jeszcze 6 pocisków ? Ch*j z tym, wystarczy mi jeden !" :D
Odpisz
22 października 2013, 16:09
Ale realistyczne...
Odpisz
27 października 2013, 11:35
a po*** gry mają być realistyczne ?
Odpisz
27 października 2013, 11:37
@Kosmita123: No dobra, ale nie żeby też były max nierealistyczne ;_;
Odpisz
22 października 2013, 16:16
Jaka gra?
Odpisz
22 października 2013, 18:38
Postal:Enternial Damniton (coś takiego)
Odpisz
27 października 2013, 11:31
@Kubek262: nie pomyliłeś się
Odpisz
27 października 2013, 11:06
Udało mu się z tym gifem,ledwie 10 ocen średnie 4 i główna :)
Odpisz
22 października 2013, 17:39
Rojo z tej gry calkiem niedawno nagrywal
Odpisz