memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 sierpnia 2016, 14:07
Podoba mi się.......... 2 naboje lecą na podłoge......... idiotyczne przeładowanie a nie epickie
Odpisz
29 października 2013, 17:11
jak się ten dodatek nazywa?
5 listopada 2014, 19:43
@loloja: Postal 2 Eternal Damnation z tego co pamiętam. ;x
28 października 2013, 09:40
Bo normalne przeładowanie jest zbyt mainstreamowe
22 października 2013, 16:30
postal ten dodatek co mial byc straszny
27 października 2013, 17:13
@pawelsolo: I jest straszny. ;_;
27 października 2013, 17:00
"Mam jeszcze 6 pocisków ? Ch*j z tym, wystarczy mi jeden !" :D
22 października 2013, 16:09
Ale realistyczne...
27 października 2013, 11:35
a po*** gry mają być realistyczne ?
27 października 2013, 11:37
@Kosmita123: No dobra, ale nie żeby też były max nierealistyczne ;_;
22 października 2013, 16:16
Jaka gra?
22 października 2013, 18:38
Postal:Enternial Damniton (coś takiego)
27 października 2013, 11:31
@Kubek262: nie pomyliłeś się
27 października 2013, 11:06
Udało mu się z tym gifem,ledwie 10 ocen średnie 4 i główna :)
22 października 2013, 17:39
Rojo z tej gry calkiem niedawno nagrywal
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2016, 14:07
Podoba mi się.......... 2 naboje lecą na podłoge......... idiotyczne przeładowanie a nie epickie
Odpisz
29 października 2013, 17:11
jak się ten dodatek nazywa?
Odpisz
5 listopada 2014, 19:43
@loloja: Postal 2 Eternal Damnation z tego co pamiętam. ;x
Odpisz
28 października 2013, 09:40
Bo normalne przeładowanie jest zbyt mainstreamowe
Odpisz
22 października 2013, 16:30
postal ten dodatek co mial byc straszny
Odpisz
27 października 2013, 17:13
@pawelsolo: I jest straszny. ;_;
Odpisz
27 października 2013, 17:00
"Mam jeszcze 6 pocisków ? Ch*j z tym, wystarczy mi jeden !" :D
Odpisz
22 października 2013, 16:09
Ale realistyczne...
Odpisz
27 października 2013, 11:35
a po*** gry mają być realistyczne ?
Odpisz
27 października 2013, 11:37
@Kosmita123: No dobra, ale nie żeby też były max nierealistyczne ;_;
Odpisz
22 października 2013, 16:16
Jaka gra?
Odpisz
22 października 2013, 18:38
Postal:Enternial Damniton (coś takiego)
Odpisz
27 października 2013, 11:31
@Kubek262: nie pomyliłeś się
Odpisz
27 października 2013, 11:06
Udało mu się z tym gifem,ledwie 10 ocen średnie 4 i główna :)
Odpisz
22 października 2013, 17:39
Rojo z tej gry calkiem niedawno nagrywal
Odpisz