Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2024, 20:25
Bardzo lubię obu, ale zwykły sk...ysyn lepszy
Odpisz
19 lipca 2021, 10:57
Iorweth dla mnie lepszy szczerze.
Odpisz
21 listopada 2020, 00:29
Roche
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2020, 16:56
Iorweth. Może i sku*wysyn, ale lepszy niż Vernon.
Odpisz
19 maja 2020, 11:27
@Grayland: Argumenty poproszę...
Odpisz
19 maja 2020, 12:35
@VernonRoche: w grze jednak ścieżka Iorwetha jest o wiele ciekawsza i kończy się o wiele lepiej
Odpisz
3 sierpnia 2020, 10:46
@reedy7: Nie dla wszystkich. Dla mnie lepszą opcją jest np. zjednoczona Temeria i martwy Detmold, a reszta Północy mnie nie interesuje. Nie ma obiektywnie lepszej, czy gorszej strony w tej grze. I tak w następnej części albo będzie wszystko Redanią, albo Temeria lennikiem Cesarstwa, a reszta północy Nilfgaardem.
Dla jednych Iorweth to zwykły bandyta, dla innych chędożony elf, dla jeszcze innych elf, który chce coś zmienić, a dla innych bóstwo.
Dla jednych Roche to bandyta, a nie żołnierz, dla innych rasista, dla jeszcze innych patriota chociaż ch*j, a dla kolejnych zbawca Temerii.
Są też tacy co te dwie postacie są kompletnie obojętne. Nie mają dla nich znaczenia i są tylko drogą do większego celu.
Nie ma złego zakończenia i złej drogi w Wiedźminie 2, więc nie można określić, która strona jest dobra, a która zła.
Osobiście dla mnie Iorweth to bandyta jak każdy inny, który zatracił się w chęci wywalczenia praw elfom, a Roche to patriota chociaż ch*j, dla którego liczy się tylko Temeria, ale jeżeli mu pomożesz, to ci nie odmówi tego samego. Pomimo, że wolę Roche'a, to nie bronię komuś ubóstwiać Iorwetha, każdy ma swoje zdanie.
A co do ścieżek, to kolejna sprawa indywidualna, bo nie każdy lubi dane potwory, Henselta, Stennisa, Saskie, Detmolda, obecność Niebieskich Pasów, odczarowywanie królów, pomaganie w śledztwie, pijaczynę Odrina, itd.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 11:24
@Aoi_Edelstain: no właśnie ja nienawidzę zdejmowania klątwy z Henselta, ale i tak zdania nie zmienię co do ścieżki Iorwetha, ponieważ w ścieżce Roche'a cały jego oddział zostaje zabity, a Ves zgw*łcona, a w ścieżce Iorwetha nie ma tylu smutnych scen, ale kończąc grę każda strona ma swoje plusy.
Odpisz
18 maja 2020, 18:43
Ciekawostka: Iorweth jest postacią kanoniczną, ponieważ raz jeden (ale jednak) pojawił się w sadze. Konkretnie w Chrzcie ognia, kiedy przesłuchiwał pewnego szpiega.
Odpisz
18 maja 2020, 21:53
@Figarus: dla czytających to żadna ciekawostka, na pżykład dla mnie. On wtedy pszesłuchiwał szpiega, który razem z sześciomoa innymi mieli go uprowadzić do Nilfgaardu, lecz Iohrwet to przewidział i kazał swojemu komandu otoczyć miejsce spotkania. Przesłuchanie odbywało się koło mrowiska czerwonych mrówek, a karą za niemówienie było smarowanie głowy miodem, szczególnie oczu i zębów
Odpisz
18 maja 2020, 21:59
@IgiPolski: to napewno iorweth go przesłuchiwał?
Odpisz
18 maja 2020, 23:44
@xXkuba22Xx: To był elf z okropną blizną i bez oka. Było powiedziane, że Iorweth był przywódcą komanda Wiewiórek.
Odpisz
19 maja 2020, 00:07
@Figarus: no a to był chyba jeden z jego komanda. sam iorweth się chyba nie pojawia.
Odpisz
18 maja 2020, 21:53
Nie rozumiem ludzi, któży wybrali Iohrweta. To zwykły sku*wysyn
Odpisz
18 maja 2020, 16:35
Ja i tak nie rozumiem
Odpisz
18 maja 2020, 16:42
@ALKATRAZ: Scena z wiedźmina 2 w której obie postacie się przedstawiają.
Odpisz
18 maja 2020, 17:11
@ALKATRAZ: https://www.youtube.com/watch?v=81vnp-69llU
Odpisz
18 maja 2020, 16:35
Który ch*j musiałby nie pomagać w obronie przed dijkstrą
Odpisz
18 maja 2020, 16:56
@Makos305: *kolega* mu nie pomógł, bo dijkstra umiał rządzić i ten frajer ala' kupiec korzenny spadł i sobie głupi ryj rozwalił. No i wolna północ.
Odpisz
18 maja 2020, 16:13
Niby ścieżka Iorwetha jest ciekawsza, ale Roche jest lepszym kolegą dla Geralta. No i pojawia się w trzecim wieśku.
Odpisz
15 maja 2020, 11:08
Vernon Roche
- Patriota chociaż Ch*j*
Odpisz
15 maja 2020, 07:32
ej jestem nowy powie mi ktoś gdzie się dodaje memy z góry dziękuję za pomoc
Odpisz
15 maja 2020, 07:46
W aplikacji się nie da. Musisz wejść na stronę internetową, zalogować się, wejść w zakładkę "memy", a wtedy nad "Najlepsze", "Nowe" itp. pojawi ci się opcja dodawania.
Odpisz
15 maja 2020, 07:47
@WielkiSpod: dobra dzięki
Odpisz
15 maja 2020, 08:06
@WielkiSpod: da się na telefonie, jak jesteś w dziale memów, otwierasz te trzy kreski w lewym górnym rogu i scrollujesz aż dotrzesz do przycisku "dodaj"
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 08:07
Na telefonie tak, ale nie w aplikacji, tylko na stronie mobilnej
Odpisz
15 maja 2020, 08:07
@WielkiSpod: a, to chyba że
Odpisz
15 maja 2020, 06:31
Warto dodać jeszcze do Roche'a, że patriota chociaż ch*j
Odpisz
15 maja 2020, 04:30
Czy tylko ja przeczytałem to ich głosami
Odpisz
15 maja 2020, 04:05
w sumie to po stronie Iorwetha drugi akt był ciekawszy a po stronie Rochea ciekawszy był 3
Odpisz