Dlaczego ty z nim jeszcze gadasz? Zaraz Ci dom wysadzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Azjatycki mistrz
Należy się za piękne oczy
Chłodno to na pewno nie jest
Gorąco... upał... ciepło mi...
Robi wrażenie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2021, 14:22
UWARZAJ
Odpisz
5 października 2020, 22:49
Ja pozdrawiam także
Odpisz
21 maja 2020, 17:50
Pozdro z losowych
Odpisz
15 maja 2020, 17:10
Ej, bo ja jestem niedorozwinięty. Jak to creeper był świnią?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 17:11
@Wilczy_Wladca: bo kiedyś jak projektowano świnie w minecraft to wystąpił błąd i powstał creeper
Odpisz
15 maja 2020, 17:12
@Wilczy_Wladca: ktoś przy tworzeniu gry podczas robienia modelu świni pomylił długość z wysokością przez co powstał śmieszny stworek którego postanowiono zostawić
Odpisz
15 maja 2020, 17:12
@Wilczy_Wladca: Ten błąd:
Odpisz
15 maja 2020, 17:13
@Wilczy_Wladca: Coś się z modelem świni zje**ło i tułów był pionowo, zamiast poziomo. Twórca minecrafta postanowił że to w sumie może być nowy potwór i świnię naprawił a potem zrobił jeszcze raz taką z pionowym tułowiem i innymi teksturami i tak powstał creeper
Odpisz
15 maja 2020, 17:13
@NorseWarrior: no i ch*j nie zdążyłem
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 17:16
@Portinio: jakie powstał, jak już to notch wpadł na pomysł zrobienia creepera gdy zobaczył ten błąd
Odpisz
15 maja 2020, 17:23
@Portinio: Dzięki wszystkim
Odpisz
17 maja 2020, 11:29
@CupOfWater:
Odpisz
18 maja 2020, 09:30
@Wilczy_Wladca:
O kuźwa elo.
Odpisz
17 maja 2020, 12:51
Przez ten błąd muszę domek sobie zawsze naprawiać bo creeper wybuchnie
Odpisz
17 maja 2020, 19:33
@joice_minecraft: Świat gdyby creepery nigdy nie zostały dodane do minecraft.
Odpisz
17 maja 2020, 19:49
@MajnkraftAlusiek: cyberpunk v2 normalnie
Odpisz
15 maja 2020, 17:07
Co do tytułu: A po co miałby uciekać skoro może mieć kota w domu (w sensie ocelota)
Odpisz
15 maja 2020, 17:09
@AlMalina: albo kota
Odpisz
17 maja 2020, 19:30
@AlMalina: A jak gra w starą wersję, zanim dodano koty?
Odpisz
17 maja 2020, 10:26
Człowieku, tęsknię za starym Minecraft'em. Te popołudnia i wieczory z przyjaciółmi na wersji 1.5.2 i starszych... Ech... Nostalgia. Kiedyś wszystko było prostsze.
Odpisz
17 maja 2020, 10:51
@Endev: W przypadku Minecrafta nie tęsknię tak bardzo za starymi czasami bo nowe wersje są super. Na odwrót mam z Robloxem
Odpisz
17 maja 2020, 11:27
@WHEEY: były tixy które umożliwiały na kupienie fajnych rzeczy i lepsze community
Odpisz
17 maja 2020, 11:27
@Endev: Beta Master Race
Odpisz
17 maja 2020, 17:38
@WHEEY: zgadzam się, najbardziej brakuje mi tixów i tego nie-toksycznego community
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 18:30
@UgabugaMan: Mi oprócz tixów najbardziej brakuje starych gier typu R2D, Murder Madness oraz starego LOGA
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 18:33
@WHEEY: A nie nie Murder Madness coś podobnego. Twisted Murder czy coś takiego
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 19:27
@WHEEY: Nie wiem o co chodzi z tym MINIMALISTYČNYM STyLĘM.
Kiedyś loga były ładne, i było widać, że grafik musiał się napracować, a teraz tylko takie płaskie, bez charakteru, nudne.
Strony internetowe sprzed środkowych lat 2010 wyglądały ładnie, estetycznie, a teraz te MINIMALISTYĆNÉ wyglądają brzydko i nudno, płaskie, i też bez charakteru, i coś takiego też może narysować dziecko w paincie. (I nie, nie jestem boomerem, tylko mówię fakty.)
Odpisz
15 maja 2020, 17:18
Kiedy zobaczyłem minecrafta poczułem taką nostalgię
Odpisz
15 maja 2020, 21:22
@Luis_17: Ja też i chyba sobie zaraz pójdę pograć na moim świecie co chyba z 1gb waży
Odpisz
17 maja 2020, 11:17
mój 4 letni świat waży 4 GB <3
Odpisz
15 maja 2020, 19:23
Powinno być odwrotnie.
Odpisz
15 maja 2020, 21:19
@HerrDoctor: Otóż nie. Chciano najpierw zrobić model świni, ale się im coś popsuło i wyszedł im creeper
Odpisz
15 maja 2020, 17:05
Uważaj kogo nazywasz brzydkim w szkole
Odpisz
15 maja 2020, 17:05
Jest na creativie
Odpisz