Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2020, 15:48
Myślałam, że "2" to "Z"... W sensie, że wiecie ... Pora drzemki ... Spanie... Zzzz. No wiecie
Odpisz
19 maja 2020, 20:08
W Polsce też można takie mieć
Odpisz
19 maja 2020, 16:17
Moj kolega mieszkajacy od 11 lat we Włoszech wypowiedział się tak:
Odpisz
19 maja 2020, 14:45
I'll take ur entire stock
Odpisz
19 maja 2020, 14:41
Kocham to, jak po 9 zaczynają się robić ściśnięte a po 21 jeszcze bardziej
Odpisz
19 maja 2020, 14:37
W różnych okołobiegunowych miejscach na świecie gdzie są noce i dnie polarne używa się takich zegarów
Odpisz
19 maja 2020, 14:05
nie tylko włosi takie mają.. mi się nie podobają, dla mnie są mało czytelne.. w kolekcji 17 bardziej klasycznych dwu- i więcej wskazówkowych zegarków z tarczami 12-godzinnymi (i ew. dodatkowe subtarcze)
Odpisz
19 maja 2020, 14:02
Przecież stare rosyjskie zegarki też mają 24 godziny na tarczy
Odpisz
15 maja 2020, 23:53
Ja mam taki w domu
Odpisz
15 maja 2020, 18:58
Z0ZIZZZ3Z4
Odpisz
15 maja 2020, 17:56
czemu zamiast 2 maja z
Odpisz
15 maja 2020, 18:02
@MemePaladin399: pewnie pokradli 2 i musieli czyms zastapic
Odpisz
15 maja 2020, 18:12
@AjWuu: Na cholerę komuś tyle dwójek z zegara?
Odpisz
15 maja 2020, 18:13
@CupOfWater: może ten ktoś też robi zegary i skończyły mu się dwójki? Ewentualnie ten ktoś mógł potrzebować dwójek do oznaczania drzwi.
Odpisz
15 maja 2020, 18:00
Jak jeszcze taki zegar sam w sobie zrozumiem, tak nie rozumiem ku*wa liczb do góry nogami (liczba 12 i obok)
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 18:08
@Damond: Tu jest nawet małe utrudnienie, ponieważ tutaj mamy liczbę sześć i dziewięć które są blisko. Ta dziewiątka może wprowadzać nas w błąd, bo jest odwrócona do góry nogami
Odpisz
15 maja 2020, 18:08
zamiast 22 23 jest zzz3 to znaczy ze trzeba spac minimum 3 godziny w tym czasie
Odpisz
15 maja 2020, 18:06
a bym se pie**olnal taki w kuchni kolo lodoweczki powiesil by ktos przyszedl to by czul respekt
Odpisz
15 maja 2020, 17:56
Pytanie
Po co to komu? Brzydko to wygląda
Odpisz
15 maja 2020, 17:58
by sprawdzić czas, a po co są zegary?
Odpisz
15 maja 2020, 17:58
bo gdyby ktoś byłby na tyle ślepy by nie rozróżniał nocy od dnia, ale na tyle by widział, czy jest przed południem czy po południu
Odpisz
15 maja 2020, 17:58
@Sergiusz1234: fair enough
Odpisz