Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar flamefrost20

21 maja 2020, 08:40

Ciekawostka - WC jest jedynym dwuliterowym wyróżnikiem z W na początku, który nie jest wykorzystywany na polskich tablicach rejestracyjnych.

WA - Warszawa Białołęka
WB - Warszawa Bemowo
WD - Warszawa Bielany
WE - Warszawa Mokotów
WF - Warszawa Praga Południe
WG - powiat garwoliński
WH - Warszawa Prawa Północ
WI - Warszawa Śródmieście
WJ - Warszawa Targówek
WK - Warszawa Ursus
WL - powiat legionowski
WM - powiat miński
WN - Warszawa Ursynów
WO - Ostrołęka
WP - Płock
WR - Radom
WS - Siedlce
WT - Warszawa Wawer
WU - Warszawa Ochota
WV - powiat wołomiński (póki co tylko na tablicach zabytkowych)
WW - Warszawa Rembertów, Warszawa Wilanów i Warszawa Włochy
WX - Warszawa Żoliborz i Warszawa Wesoła
WY - Warszawa Wola i pojazdy dla cudzoziemców mieszkających w Warszawie (dawniej też Sulejówek, obecnie w powiecie mińskim)
WZ - powiat warszawski zachodni

Avatar Filip8975

26 maja 2020, 23:25

@flamefrost20: oni mają tyle tablic!? A te ode mnie to pod inne miasto podchodzą

Avatar Chenderella

21 maja 2020, 11:38

Moje inicjały to CO XDDD

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2020, 16:55

@Chenderella: Twoje inicjały to tlenek węgla.

Avatar Chenderella

22 maja 2020, 19:14

widocznie jestem toksyczna

Avatar ANGIELSKIE__SMIESZKI

21 maja 2020, 09:28

Moje inicjały to WC i w podstawówce bałem się, że ktoś odkryje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar PozajmowaliNajlepszeNicki

22 maja 2020, 13:30

@TrueStoryGuy: Nie wiem, czy nazywanie się "Maciek Piepszyński" na Jeja albo podawanie fałszywej daty urodzenia na PornHubie podchodzi pod kłamstwo.
W internecie miliardy ludzi podaje swoje dane, później wykorzystywane przez giganty tj. Google. Pomimo świadomości, że ktoś dysponuje moimi informacjami jestem jednak zwolenniczką przejrzystości.
Po pierwsze- nie da się całkiem ukryć swojej tożsamości. Jeśli korzystasz z rozmaitych usług, rejestrujesz się, tworzysz publiczne posty, a nawet przeglądasz coś w necie, to jednocześnie zgadzasz się, żeby twoje dane zostały przetwarzane.
Poza tym nawet jak to ci sprawia duży dyskomfort, to jeszcze raz- można znaleźć dane MILIARDÓW ludzi, więc taki Jakub Šefrana z Krakowa stanowi tylko maleńką kropkę i nie jest żadnym obiektem zainteresowania.
Gdybyśmy wszyscy podawali wyłącznie fałszywe dane osobiste, to kontakty w sieci byłyby absurdem. Nie wiedzielibyśmy, z kim rozmawiamy, więc niemożliwe by były jakiekolwiek relacje. Wszak w sieci często poszukujemy znajomych, zdarzają się przyjaźnie. W "totalnej konspiracji" nic takiego nie byłoby możliwe. (Niezbędny jest element zaufania, gdyż nie mam żadnej gwarancji, że przesympatyczna Kinga, z którą od lat prowadzę fascynujące rozmowy o muzyce nie jest przypadkiem grubym, obleśnym 50-letnim Wojtkiem)

Avatar loginloginlogin

22 maja 2020, 14:29

@PozajmowaliNajlepszeNicki: Podałem bo była na to rubryka, odwalcie się ode mnie plz

Avatar Nokia_701

21 maja 2020, 18:01

Ja tam bardziej wolę mówić sracz

Avatar jokey

21 maja 2020, 16:10

o ch*j nigdy o tym nie myślałem

Avatar Broski

21 maja 2020, 09:08

Co jest bardzo znamienne, bo wszelkie jego wywozu polityczne i światopoglądowe nadają się tylko do spuszczenia w kiblu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Broski

21 maja 2020, 22:22

Dobra, odpuszczam, z trollem lub z imbecylem się nie wygra.

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2020, 22:23

@Broski: no wlasnie, czyli z tobą wlasnie zrobiles tak zwany samopocisk

Avatar Gryficowa

17 maja 2020, 22:30

Na poprawę humoru "Władca Ciem" z miraculum w skrócie jest "WC" i od tej pory fandom nazywa go kiblem
Nic ciekawego, ale jednak xd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Gryficowa

21 maja 2020, 10:51

@Sernikzrodzynkami: Zgadzam się

Avatar Oliwier256

21 maja 2020, 10:59

@Gryficowa: a nie PastoLektora?

Avatar nesiapaula

21 maja 2020, 10:58

Moje inicjały to PP i jak mówisz to na głos wychodzi Pepe, więc od urodzenia jestem dziobakiem

Avatar Artox

21 maja 2020, 08:22

co to jest WC?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Czescwszystkim

21 maja 2020, 09:56

@Artox: Water Closet*

Avatar Gryficowa

21 maja 2020, 10:44

@Artox: Władca ciem
(Kibelek w kiblu)

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2020, 08:55

Wiesław Cebula

Avatar loginloginlogin

21 maja 2020, 09:58

Wacław Czarnecki

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 21 maja 2020, 09:07

Śmieszne bo kojarzy się z kiblem gdzie robimy kupę i siku

Avatar Czescwszystkim

21 maja 2020, 09:55

@ALKATRAZ: hehehe g0wno

Avatar loginloginlogin

21 maja 2020, 09:56

@Czescwszystkim: Kupa, siku i pierdy- nierozłączne trio

Avatar Murarzowa

17 maja 2020, 22:16

Jestem bardzo powolną osobą

Avatar Pandzianikki

21 maja 2020, 08:34

@Murarzowa: nie tylko ty ;-;

Avatar Toitoi666

17 maja 2020, 20:15

12 letnia ja też

Avatar Erykolo12

17 maja 2020, 14:39

Walter club

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Frustrujące

Jakby trochę nie fair

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka