Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2024, 23:37
Czekamy...
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2020, 09:03
Mój komentarz jest dwustronny nie wiem co to zmienia ale spoks
Odpisz
11 czerwca 2020, 02:01
@LOKO30: Jak dwustronny? napisałeś jeden komentarz przez całe jeja i przez jeszcze inną stronę?
Odpisz
1 lutego 2022, 13:07
a ...j wie co autor miał na mysli
Odpisz
2 stycznia 2022, 22:47
Ojoj
Odpisz
30 marca 2021, 00:18
Już tego mema widziałem w poczekalni, na głównej a teraz w losowych
Odpisz
11 czerwca 2020, 13:30
Nadal czekacie? On tu nic nie napisze bo to by było spodziewane a on pisze tak żeby to było niespodziewane
Odpisz
14 czerwca 2020, 20:19
@Oliwier256: Teraz może być niespodziewanie. Ale mnie najbardziej zastanawia dlaczego w tytule nie ma żadnej wiadomości
Odpisz
15 czerwca 2020, 10:01
@AlMalina: może pasował mu tytuł czy coś, nie wiem w sumie
Odpisz
16 czerwca 2020, 17:16
@AlMalina: wiem że data ale może trzeba zgłosić mema i podać powód ,,proszę abyś napisał coś pod tym memem"?
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:02
@Oliwier256: Mnie już ten mem średnio interesuje a ostatnio o nim zapomniałem więc jak chcesz to zgłoś tyle, że admin raczej będzie miał gdzieś tego mema, ponieważ już trochę leży na głównej
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:03
@AlMalina: ok
Odpisz
15 stycznia 2021, 14:43
@Oliwier256: ja cały czas czekam
Odpisz
15 lutego 2021, 13:17
nadal czekasz?
Odpisz
15 marca 2021, 01:39
@Oliwier256: Nadal czekam.
Odpisz
18 sierpnia 2020, 23:30
Nadal nic...
W sumie można było się tego spodziewać
Odpisz
16 listopada 2020, 18:36
@Oliwier256: Chyba się nie doczekamy.
Odpisz
16 listopada 2020, 18:37
to napewno
Nawet zgłosiłem tego mema a powód był taki ,,napisz coś pod tym memem" i nie napisał
Odpisz
16 listopada 2020, 18:39
@Oliwier256: Prędzej dałby ci bana niż coś napisał.
Odpisz
16 listopada 2020, 18:39
mam już na dodawanie memów do 1 grudnia
Odpisz
16 listopada 2020, 18:40
@Oliwier256: Chodziło mi o bana za to zgłoszenie.
Odpisz
16 listopada 2020, 18:41
nie dał mi bana za to zgłoszenie ale je olał
Odpisz
20 maja 2020, 16:07
Bożydar odpowie dokładnie 25.05.2020 o godzinie 17:36
Odpisz
20 maja 2020, 17:37
@Adammro: Czemu?
Odpisz
16 czerwca 2020, 17:16
@Adammro: nie odpowiedział
Odpisz
19 maja 2020, 17:57
Ja mam keczup
Odpisz
21 maja 2020, 08:48
@RobsonMajster: Przypomniała mi się ta dziwna reklama tego ketchupu, w której był śpiewający burger, i śpiewał parafrazę piosenki "hands up", i na końcu było "Heinz, przebój smaku od 1869 roku".
Odpisz
21 maja 2020, 10:49
@MajnkraftAlusiek: czm inni jejacy zamiast przyłączyć się do nas zaczęli robić własne uczty
Odpisz
21 maja 2020, 20:49
@kuba12369: nie wiem
Odpisz
17 maja 2020, 22:43
Teraz Bożydar musi tu coś napisać
Odpisz
17 maja 2020, 22:43
@Antonio331: No to czekamy, o ile się doczekamy
Odpisz
17 maja 2020, 22:44
@AlMalina: Trochę pewnie poczekamy.
Odpisz
17 maja 2020, 22:45
@Polish_Soldier: Pod tamtym memem odpisał Boberek00.
Odpisz
17 maja 2020, 22:45
@Polish_Soldier: To w tym czasie kiedy czekamy to kawki, herbatki?
Odpisz
17 maja 2020, 22:46
@AlMalina: Herbatki jeżeli można. Ciasteczko?
Odpisz
17 maja 2020, 22:46
@Polish_Soldier: A z chęcią ale zostawmy dużo adminowi, bo się obrazi i nie odpisze
Odpisz
17 maja 2020, 22:51
@Polish_Soldier: Mmm ale dobre te ciasto
Odpisz
17 maja 2020, 22:55
@AlMalina: mogę ciastko?
Odpisz
17 maja 2020, 22:56
@AlMalina: Dziękuję. Twoja herbatka również jest wyborna.
Odpisz
17 maja 2020, 22:56
@ideym: Ale tylko jedno
Odpisz
17 maja 2020, 22:56
@AlMalina: dzięki
Odpisz
17 maja 2020, 23:04
@Polish_Soldier: Co powiecie na frytki?
Odpisz
17 maja 2020, 23:05
@AlMalina: ku*wa głodny przez was jestem
Odpisz
17 maja 2020, 23:06
@Damond: To siadaj z nami a nie gadaj. Czekamy na admina
Odpisz
17 maja 2020, 23:06
@AlMalina: Świetny pomysł.
Odpisz
17 maja 2020, 23:09
@Polish_Soldier: Przydałoby się coś do picia. Na szczęście mam Pepsi czteropaka
Odpisz
17 maja 2020, 23:12
@AlMalina: Może jeszcze pierogi?
Odpisz
17 maja 2020, 23:14
@Alfa7: to ja się dołączę. Picia?
Odpisz
17 maja 2020, 23:15
Na ch** ci to?
Odpisz
17 maja 2020, 23:15
OK akurat jestem spragniony.
*Pije i traci przytomność*
Odpisz
17 maja 2020, 23:17
@AlMalina: a, to dla innych.
Odpisz
17 maja 2020, 23:17
@Alfa7:
Odpisz
17 maja 2020, 23:21
@Polish_Soldier: *Budzi się po kilku godzinach*
Ku*wa czemu czuję się jakbym nie miał nerki?
Odpisz
17 maja 2020, 23:21
Ja mam coś lepszego
Odpisz
17 maja 2020, 23:36
@Alfa7: mmm a jakie?
Odpisz
17 maja 2020, 23:36
@AlMalina: ja się dosiądę
Odpisz
17 maja 2020, 23:38
@Rubenfod: Tak i nie zjadaj wszystkiego, bo admin się obrazi na nas
Odpisz
17 maja 2020, 23:38
@AlMalina: ja przyniosłem to
Odpisz
17 maja 2020, 23:38
@ideym: O jak fajnie tylko zostawmy dla admina
Odpisz
17 maja 2020, 23:39
@AlMalina: mam 3 butelki więc na spokojnie
Odpisz
17 maja 2020, 23:49
@ideym: No dobra a co powiecie na kurczaki?
Odpisz
17 maja 2020, 23:49
@AlMalina: z KFC ?
Odpisz
17 maja 2020, 23:49
@ideym: Oczywiście
Odpisz
17 maja 2020, 23:50
@AlMalina: o kurde biorę 6
Odpisz
17 maja 2020, 23:51
@AlMalina: Fajnie, ale ucieszyłbym się bardziej gdybym nerkę odzyskał
Odpisz
17 maja 2020, 23:51
@ideym: Zamówiłem z kilka więc dla admina wszystkiego nie zabraknie. Jesteśmy przygotowani na to aż adminowi zechce się pokazać
Odpisz
17 maja 2020, 23:53
@AlMalina: to fajnie ale ja mam McRoyal'a
Odpisz
17 maja 2020, 23:54
@Alfa7: A to w pokoju Crusadera musi być
Odpisz
17 maja 2020, 23:55
@AlMalina: to obok pokoju mongolskiego śpiewaka
Odpisz
17 maja 2020, 23:55
Masz moją nerkę?
Odpisz
17 maja 2020, 23:57
@Alfa7: crusader w swojej kolekcji ma obok serca trzaszki i ucha ogra
Odpisz
17 maja 2020, 23:59
@ideym: Dobra mam
Odpisz
18 maja 2020, 00:00
@ideym: Czy gdzieś na sali jest chirurg który mi ją włoży do środka?
Odpisz
18 maja 2020, 00:02
@Alfa7: Trzeba zadzwonić na pogotowie
Odpisz
18 maja 2020, 00:10
@AlMalina: spoczko. Bez obaw
Odpisz
18 maja 2020, 00:18
@Rubenfod: Ja przyniosłem hot-doga.
Odpisz
18 maja 2020, 00:36
@DrogaMleczna: Masz jakiś sos?
Odpisz
18 maja 2020, 00:41
@Rubenfod: Tylko taki.
Odpisz
18 maja 2020, 02:25
@DrogaMleczna: mniam
Odpisz
18 maja 2020, 08:21
@DrogaMleczna: ujdzie
Odpisz
18 maja 2020, 08:21
@Antonio331: jednak nie
Odpisz
19 maja 2020, 17:14
@Rubenfod: uwaga, w kuchni są dynamity!
Odpisz
19 maja 2020, 17:15
@Polish_Soldier: a kto przyniesie parufki?
Odpisz
19 maja 2020, 17:16
@Mpawlo: rosjanie
Odpisz
19 maja 2020, 17:19
@gracjan_pl: kremówkę?
Odpisz
19 maja 2020, 17:21
@Polish_Soldier: dziękuje *bieeze ciacho*
Odpisz
19 maja 2020, 17:21
@xX_PENETRATOR_Xx: XD
Odpisz
19 maja 2020, 17:22
@xX_PENETRATOR_Xx: tak poproszę
Odpisz
19 maja 2020, 17:22
też jedną wezmę
Odpisz
19 maja 2020, 17:35
@xX_PENETRATOR_Xx: Cześć, mogę się dosiąść?
Odpisz
19 maja 2020, 17:36
@Wesoly_Jez: jasne
Odpisz
19 maja 2020, 17:36
@Wesoly_Jez: Jasne, czemu nie.
Odpisz
19 maja 2020, 17:36
@AlMalina: Ja mam dla was burrito, bierzcie śmiało
Odpisz
19 maja 2020, 17:36
@Polish_Soldier: Dziękuję wam dobrzy ludzie
Odpisz
19 maja 2020, 17:38
@Wesoly_Jez: Ja was poczęstuję pryncypałkami
Odpisz
19 maja 2020, 17:42
@Wesoly_Jez: O moje ulubione pryncypałki
Odpisz
19 maja 2020, 17:43
@AlMalina: No bo pryncypałki najlepsze
Odpisz
19 maja 2020, 17:53
@gracjan_pl: to zasadzka na admina
Odpisz
19 maja 2020, 17:53
@Wesoly_Jez: ku*wa pryncypałki
Odpisz
19 maja 2020, 17:54
@Asystent_Google: To dobrze czy źle
Odpisz
19 maja 2020, 17:54
@Antonio331: jeśli Admin odpowie na ten wątek wywieszę po całej mojej okolicy ulotki z logiem Jeja
Odpisz
19 maja 2020, 17:55
Ambitny plan
Odpisz
19 maja 2020, 17:57
ja tak samo udokumentuję to i wrzucę pod jakims pogadajcem
Odpisz
19 maja 2020, 17:59
@Antonio331: i jak na złość odpowie pewnie
Odpisz
19 maja 2020, 18:00
ja to z chęcią zrobię
Odpisz
19 maja 2020, 18:01
@Antonio331: ej a jak by tak zamknąć jaja tylko dla obecnych jejaków i byłaby to prestiżowa strona i żeby być nowym członkiem trzeba by dużo zapłacić?
Odpisz
19 maja 2020, 18:02
@Rubenfod: i cyk
Strona upada następnego dnia
Odpisz
19 maja 2020, 18:03
@Rubenfod: Nie, jeja nie będzie drugim joepotwór org
Odpisz
19 maja 2020, 18:05
@Rubenfod: XDDDD
Odpisz
19 maja 2020, 18:09
mogę się dołączyć?
Odpisz
19 maja 2020, 18:10
@kuba12369: proszę bardzo
Odpisz
19 maja 2020, 18:10
@kuba12369: Pewnie
Odpisz
19 maja 2020, 18:10
@Rubenfod: XDDDDDD powiedziałbym coś niemiłego ale jestem zbyt rozbawiony
Odpisz
19 maja 2020, 18:11
@Rubenfod: Po ch**?
Odpisz
19 maja 2020, 18:12
@AlMalina: Właśnie. To miłe spotkanie
Odpisz
19 maja 2020, 18:14
@Wesoly_Jez: macie gyaradosa z orgazmem
Odpisz
19 maja 2020, 18:15
@kuba12369: Co
Odpisz
19 maja 2020, 18:18
@Wesoly_Jez: Mogę się dosiąść? Mam torcik!
Odpisz
19 maja 2020, 18:23
chętnie się do was przyłączę
Odpisz
19 maja 2020, 18:49
proszę
Odpisz
19 maja 2020, 18:58
wygląda wybornie
Odpisz
19 maja 2020, 19:04
@Antonio331: można się dosiąść?
Odpisz
19 maja 2020, 19:05
@Plastikowy_pulpet: Tak
Odpisz
19 maja 2020, 19:09
@Plastikowy_pulpet: jasne
Odpisz
19 maja 2020, 19:10
@Plastikowy_pulpet: przyniosłam pulpety
Odpisz
19 maja 2020, 19:10
@Plastikowy_pulpet: ten mem żyje już trzeci dzień
Odpisz
19 maja 2020, 19:10
@Plastikowy_pulpet: i schabowego
Odpisz
19 maja 2020, 19:11
@Rubenfod: dołączę się, przyniosłam mikrofalówkę to będzie można zagrzać jedzenie
Odpisz
19 maja 2020, 19:11
@Plastikowy_pulpet: mmm
Odpisz
19 maja 2020, 19:12
@migdzik: witaj
Odpisz
19 maja 2020, 19:24
@migdzik: skoro przyniosłaś mikrofalówkę, to lepiej nie przynosić drugiej...
Odpisz
19 maja 2020, 19:44
@Rubenfod: Przepraszam
czy mają Państwo chwilę, aby porozmawiać o Bogu i dobrodziejstwach, jakie na nas zsyła?
Odpisz
19 maja 2020, 19:50
@Mr_Senate: przepraszam, trochę się spóźniłem. Zostało jeszcze coś do jedzenia?
Odpisz
19 maja 2020, 19:51
@AlMalina: Dosiąde się. Macie rosół.
Odpisz
19 maja 2020, 19:57
@mistrzninjapl: wyborny
Odpisz
19 maja 2020, 19:58
@xX_PENETRATOR_Xx: Wiadomooo. Według przepisu babci.
Odpisz
19 maja 2020, 20:24
@xX_PENETRATOR_Xx: to nie wszystko, oprócz burrito mam dla was spaghetti
Odpisz
19 maja 2020, 20:26
@NesquikBoi: MmMmmMm mniam
Odpisz
19 maja 2020, 20:41
@mistrzninjapl: mamy nasz plakat
Odpisz
19 maja 2020, 20:42
@kuba12369: ciekawe ile byłoby komentarzy
Odpisz
19 maja 2020, 22:16
@Antonio331: .
Odpisz
20 maja 2020, 00:33
@URATIV: Przyniosłam faworki
Odpisz
20 maja 2020, 01:04
@LadyGaladriel: cóż za wyborność
Odpisz
20 maja 2020, 07:06
@Wesoly_Jez: O teraz jesteś todorokim
Odpisz
20 maja 2020, 08:54
@LadyGaladriel: a ja coś do popicia
Odpisz
20 maja 2020, 09:03
@MeenziPL: mój ulubiony
Odpisz
20 maja 2020, 09:35
@kuba12369: mniam
Odpisz
20 maja 2020, 10:06
@MeenziPL: ciekawe kiedy admin przyjdzie
Odpisz
20 maja 2020, 10:11
zróbmy mu ołtarz i dajmy ofiarę z dziewicy
Odpisz
20 maja 2020, 10:14
@kuba12369: w takim razie Ziemia się nie nada
Odpisz
20 maja 2020, 10:15
@kuba12369:
Odpisz
20 maja 2020, 10:15
@Antonio331: zamiast kadzideł zapalmy parufki od rosyjskich budowlańców
Odpisz
20 maja 2020, 10:18
@kuba12369:
Odpisz
20 maja 2020, 10:18
@kuba12369:
Odpisz
20 maja 2020, 10:19
@kuba12369:
Odpisz
20 maja 2020, 10:19
@Antonio331: TY GNOJU XDDDD
Odpisz
20 maja 2020, 10:21
Odpisz
20 maja 2020, 10:22
@MeenziPL: zamiast tego obrusa położny plakat
Odpisz
20 maja 2020, 10:24
@kuba12369: ja już odprawiłem cały rytuał, nie widzisz?
Odpisz
20 maja 2020, 10:25
@kuba12369:
Odpisz
20 maja 2020, 10:47
też się zastanawiam czy w ogóle to nastąpi
Odpisz
20 maja 2020, 10:51
:^^
Odpisz
20 maja 2020, 10:53
@Antonio331: i tak cię kocham, tsundere ❤️
Odpisz
20 maja 2020, 10:54
jak to tsundere ja zawsze jestem miły dla wszystkich
Odpisz
20 maja 2020, 11:04
@MeenziPL: parufki jego duszy
Odpisz
20 maja 2020, 11:06
@kuba12369: AMENO!
Odpisz
20 maja 2020, 14:45
@Antonio331: jaka tu się uczta wyprawiła niczym na wigilię klasowej
Odpisz
20 maja 2020, 15:40
@teamsoj: teamsoj tak
Odpisz
21 maja 2020, 08:42
@LadyGaladriel: A ja przyniosłem coś jeszcze!
"Ach, owoce, to łowicz, czekolada, też łowicz, ach ten łowicz łowicz łowicz łowicz, aj niechto, poprostu łowicz, i jego nowy czekodżem."
Odpisz
21 maja 2020, 08:44
@MajnkraftAlusiek: czy mi się wydaje, czy usunięto kolka komentarzy
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2020, 10:25
@gracjan_pl: Mam kiszoną żabę
Odpisz
21 maja 2020, 13:00
Łoo, uwielbiam kiszone żaby
Odpisz
21 maja 2020, 17:56
@Wesoly_Jez: ja wole korniszone
Odpisz
17 maja 2020, 23:36
daj ktoś linka do mema z komentarzem bożego pls
Odpisz
17 maja 2020, 23:36
@adsjds: https://memy.jeja.pl/625852,adobe-flash-konczy-sie-w-grudniu.html#comment_8764618
Odpisz
19 maja 2020, 18:06
@adsjds:
Odpisz
19 maja 2020, 18:11
@ursusowanie: wiemy
Odpisz
19 maja 2020, 19:49
@adsjds: pod profilem alkatraza chyba jest tez
Odpisz
19 maja 2020, 20:43
@xXkuba22Xx: do wszystkich z tego wątku (albo prawie): dobrze że jesteście
Odpisz
20 maja 2020, 13:39
@adsjds: https://memy.jeja.pl/332723,czarny-zab.html
tu niby masz
Odpisz
21 maja 2020, 10:44
@adsjds: możesz sobie teraz do tego komentarza zwalić
Odpisz
17 maja 2020, 22:53
Mi raz Jeja.pl odpowiedziało, więc jestem ponad wami.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 22:56
@d0wek: Oni przeważnie odpowiadają kiedy są akurat aktywni i jeśli komentarz akurat dotyczy czegoś czego o tej stronie nie wiemy
W sumie to chciałbym dowiedzieć się jak przebiega proces przenoszenia mema na główną lub archiwum
Odpisz
17 maja 2020, 23:20
@AlMalina: Chciałem wysłać screena, ale nie mogę kompletnie znaleźć tej odpowiedzi, chociaż zawsze była w moich top strzalkowanych komentarzach.
Odpisz
19 maja 2020, 17:57
@AlMalina:
> Hehe, śmieszny obrazek
> co, Boży, na główną bierzemy?
> Ctrl+x, a potem do folderu Glówna Ctrl+v
Odpisz
19 maja 2020, 17:59
@Smuteczek: Ja się dowiedziałem że proces transformacji mema nie jest taki łatwy także tak proces przenoszenia nie wygląda
Odpisz
19 maja 2020, 18:02
@d0wek: Ja raz się kłóciłem w komentarzach z jeja.pl, więc jestem ponad tobą.
Odpisz
19 maja 2020, 18:40
@Archeologwinternetach: pod jakim memem?
Odpisz
19 maja 2020, 19:49
@d0wek: mi tez kiedys odpowiedzialo, a nawet dostałem prywatną wiadomosc od bożydara
Odpisz
20 maja 2020, 14:08
@xXkuba22Xx: nie kłamcie
Odpisz
20 maja 2020, 20:45
@xXkuba22Xx: Ja kilka razy od niego dostawałem wiadomości prywatne ale nie wiem tylko czy ta jest prawdą czy tylko ściemniają i próbują mnie zmanipulować
Odpisz
20 maja 2020, 20:57
@d0wek: mogę dołączyć? Mam BIGOŁS
Odpisz
21 maja 2020, 10:28
@Erazael: prosz
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2020, 18:44
Pamiętam jak dotykałem kurę która chodziła bez głowy
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2020, 20:35
@ALKATRAZ: no, to były czasy
To ja byłem tą kurą btw
Odpisz
21 maja 2020, 08:43
@ALKATRAZ: Jak się odetnie głowę kurze, to przez jakiś czas jeszcze może chodzić.
Odpisz
20 maja 2020, 18:33
Kuragan.
Odpisz
19 maja 2020, 18:38
przynoszę dary
Odpisz
19 maja 2020, 18:39
@mcs1555: kurde spadła mi
Odpisz
19 maja 2020, 18:39
@mcs1555: spokojnie, nic się nie stało
Odpisz
20 maja 2020, 08:57
@mcs1555:
Odpisz
20 maja 2020, 08:57
@mcs1555: mniam
Odpisz
20 maja 2020, 11:55
@MeenziPL: Przyniosłam batoniki!
Odpisz
20 maja 2020, 12:18
dżemkuję
Odpisz
20 maja 2020, 12:21
poczęstuję się
Odpisz
19 maja 2020, 17:47
jestem kurom
Odpisz
19 maja 2020, 20:36
@Krzyniu: mylisz się
To ja jestem kurom
Odpisz
19 maja 2020, 20:38
@Krzyniu: też jestem kurom
Odpisz
19 maja 2020, 21:53
@AlMalina: wszyscy jejacy są kurami
Odpisz
19 maja 2020, 22:42
@migdzik: Osz ty kuro
Odpisz
20 maja 2020, 00:13
@AlMalina: to ja jestem gołębiem bo sram na wszystko
Odpisz