I żyli długo i szczęśliwie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2020, 12:00
Jedno mnie zastanawia: w jakim języku ten gościu ma YouTube?
Odpisz
13 listopada 2020, 13:04
@Vilmix: Po turecku.
Odpisz
7 listopada 2020, 09:30
Czemu to ma 34 biliony łapek w górę
Odpisz
13 listopada 2020, 13:01
Popatrz na datę napisania komentarzy. To nie polski ani angielski, więc pewnie 34 tysiące.
Odpisz
19 maja 2020, 21:25
Najwyżej dostanę bana
to chyba ten
Odpisz
1 czerwca 2020, 11:32
za co bana? xd
Odpisz
1 czerwca 2020, 11:44
@DeadShoot: Za poakzywanie czyichś kont? Nwm
Odpisz
1 czerwca 2020, 11:56
nie no byczq bez sensu
Odpisz
6 czerwca 2020, 11:10
Lalka B u b u
Odpisz
23 maja 2020, 11:05
Dziewięć lat temu też miałem kolegę w Minecraftcie. Pewnego razu po prostu nie wszedł do gry mimo umówionej godziny. Ślad po nim zaginął.
Odpisz
24 maja 2020, 00:13
Chyba większość ludzi która grała w Minecrafta miała takiego kolegę...ja miałem ich całe mnóstwo
Odpisz
25 maja 2020, 13:13
@arenak1111: Ja mam takiego, ale na szczęście dał mi numer telefonu
Odpisz
20 maja 2020, 18:46
Spojrzałem na lajki w tym komentarzu na dole. Jakim cudem ona ma 34 Miliardy?
Odpisz
22 maja 2020, 07:51
@JejakMemiak: ma 43 tysiące
Odpisz
21 maja 2020, 23:55
Dziwny zbieg okoliczności.
Akurat napisał to pod filmem użytkownika AquaSkye
Odpisz
13 listopada 2020, 13:03
@DeadShoot: Przeczytaj jeszcze raz jego komentarz, ale powoli.
Odpisz
21 maja 2020, 18:44
Nie grałem nigdy w Minecrafta. Mam taki zamiar, ale mam kilka rzeczy do zrobienia, więc konto w mc musi poczekać. Mimo to bardzo często oglądam Minecrafta, i powiem tylko 2 rzeczy:
1. I came here to laugh, not to feel
2. Tak piękna historia spotkaniu po rozłące sprawia, że czuję się rozdarty w środku. Być może jest to spowodowane tym, że na co dzień raczej nie ulegam głębokim emocjom
Odpisz
20 maja 2020, 11:03
Odpisz
20 maja 2020, 11:21
@Kolodziej_1: link pls 🙏🙏🙏
Odpisz
20 maja 2020, 15:28
@plVmbVs: https://m.youtube.com/watch?v=n9KjA471Y3k
Odpisz
19 maja 2020, 21:05
Takie momenty otwierają cię na wspomnienia z przeszłości.
Na tych wszystkich ludzi, których spotkałeś na serwerach.
Na te wszystkie filmy o legendach Minecrafta.
O tych wszystkich animacjach.
O seriach przez już zapomnianych YouTuberów.
Na poradniki ze starszych wersji.
Na strachu przed Herobrine'em.
Na proszeniu rodziców o kupno tej gry.
Na gadaniu o swoim Minecraftowym świecie w szkole, poznanych ciekawostkach, odkopanych rudach.
Takie rzeczy można zapomnieć.
Ale i tak zostają one w tobie na zawsze.
Żadne słowa nie mogą opisać tych uczuć, które czuliśmy, kiedy nasza kochana gra była hejtowana przez wszystkich w latach 2016-2018.
I tego, jak się podnieśliśmy z bedrocka w 2019.
I tego, jak jeden z największych YouTuberów zagłębił się w niego i zaczął go nagrywać.
A najważniejsze:
Tego, jak osiągnął ponad 170 milionów sprzedanych kopii.
Przebijając Tetrisa i wiele innych tytułów.
W tym momencie ma ponad 200 milionów.
Nas, Minecraftowych Braci, nic nie przebije.
Czuję wielką dumę, że mogę być w tym community z wami przez już 7 lat. od chwili pierwszego przeczytaniu tytułu tej gry.
Odpisz
20 maja 2020, 08:39
strach przed Herobrinem w zapomnianych, ja się nadal cykam gdy jestem w kopalni,ten "żart" wywołał u mnie nieodtwarzalne urazy psychiczne
Odpisz
20 maja 2020, 10:10
@OwOcomedy: Ja tam na razie gram na peaceful, bo zawsze bałam się potworów, którymi podobno miał sterować Herobrine.
Nie chcę stracić mojego pieska kolejny raz.
Raz z zaskoczenia podczas podróżowania z nim na normalnym trybie zabił mnie utopiec, i zauważyłam przed śmiercią, że piesio go zaatakował. Miałam centralny strach, bo wiedziałam, że psy nie potrafią nurkować, a tamten utopiec miał TRÓJZĄB.
Cholernie szybko leciałam, przy czym już kilka razy bym zdechła.
Ale dobiegłam go tego miejsca.
Na czas znalazłam jego i porozrzucone przy poprzednim zgonie przedmioty.
A okazało się, że piesek był takim hardkorem, że zabił tego utopca, ale stracił kilka serduszek, mimo tego czuł się dosyć dobrze.
Od tego czasu zamierzam zbudować bezpieczny domek, w którym będę mogła sobie z nim żyć, nie obawiając się o jego zdrowie.
Odpisz
20 maja 2020, 11:40
Ja nadal pamiętam jak patrzyłam jak mój brat grał w minecrafta i nałogowo oglądałam tą grę <3 wreszcie pod koniec 2015 dostałam swoje konto w minecrafcie
Odpisz
20 maja 2020, 14:15
ja mam jednak szczęście
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2020, 20:53
Dam wam trochę dalsze komentarze.
Jak coś screen jest taki długi, bo w Xiaomi można takie długie robić.
Odpisz
19 maja 2020, 21:01
Jesteś wspaniały
Odpisz
19 maja 2020, 21:09
@Malveroyy: Ja tylko przekazuję dalej screenshota.
Ale dziękuję.
Dla mnie też jest to w cholerę wzruszające.
Odpisz
19 maja 2020, 21:10
Racja, takie spotkanie po czasie musiało być emocjonujące
Odpisz
19 maja 2020, 23:36
Ja mam Xiaomi Redmi Note 4, a dalej nie wiem, że tak się da.. powiedz proszę jak to uzyskać..
Odpisz
20 maja 2020, 00:11
@Lueziss: też mam, po zrobieniu screena w prawym górnym rogu pojawia się miniaturka, a pod nią powinna być opcja przewiń.
Odpisz
20 maja 2020, 02:08
@wiemnie: zmieniłeś mój widok na świat
Odpisz
20 maja 2020, 12:55
wku*wia mnie profilowe tego aqua
Odpisz
20 maja 2020, 13:30
@MrSandwichPLYT: A właśnie.
Dużo ostatnio widzę takich profilówek.
Z jakiego filmu/gry/animacji pochodzi owa twarz?
Orientujesz się może?
Odpisz
20 maja 2020, 11:00
pierwszy mem który dzisiaj oglądam i już płaczę ( ཀ ʖ̯ ཀ)
Odpisz
19 maja 2020, 23:46
A co jeśli to nie ona tylko ktoś zrobił nowe konto żeby ją pocieszyć!?
Odpisz
20 maja 2020, 10:11
@Kappyniu: Nie, to jest akurat prawdziwe.
Odpisz
19 maja 2020, 23:36
No to się nieźle porobiło..
Odpisz
18 maja 2020, 12:10
34 B like'ów? Tyle nawet nie ma ludzi we wszechświecie
Odpisz
18 maja 2020, 12:37
@ElonMusk: to byli takie wzruszające że nawet kosmici dali łapkę w górę
Odpisz
18 maja 2020, 13:25
@ElonMusk: To pewnie jak u nas tyś. Tylko że w innym języku
Odpisz
19 maja 2020, 19:27
@Bright32: no dokładnie to jest po turecku
Odpisz
19 maja 2020, 23:13
@Bright32: Po angielsku bilion to miliard
Odpisz
19 maja 2020, 23:18
tak nie wiem co to zmienia ale tak
Odpisz
19 maja 2020, 23:21
@Anonim7362616: W sumie też o tym później pomyślałem
Odpisz
19 maja 2020, 20:50
Widziałam to.
I przypomniałam sobie o moich straconych znajomych.
Filmik nazywa się "sweden by c418 except it's kind of sad and very nostalgic".
A poniżej wstawiam linka:
https://www.youtube.com/watch?v=n9KjA471Y3k
Odpisz