Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ikony
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2019, 07:56
No dobra.
Ale po co?
Odpisz
23 października 2013, 19:22
Brawo. Niedługo będziemy czytać na telefonach. Ano tak, już to robimy -.-
Odpisz
27 października 2013, 20:28
Będziesz pisał sms'y na telefonie przy pomocy innego telefonu.
Odpisz
27 października 2013, 20:57
Niedługo będą się masturbować telefonami... ano tak już to robimy.
Odpisz
29 stycznia 2018, 19:22
@dawid888: teraz piszemy wiadomości za pomocą zegarków
Odpisz
9 lipca 2015, 15:08
ludzie wszystko zrobią
Odpisz
28 października 2013, 18:23
Żeby zgubić dwie rzeczy naraz.
Odpisz
28 października 2013, 15:23
A na testach mówią "Proszę oddać wszystkie telefony" :D
Odpisz
27 października 2013, 22:24
Ciekawe,jak w ogóle da się takim czymś pisać.Niepotrzebne gadżety.Telefon to telefon,do dzwonienia i ***.
Odpisz
27 października 2013, 21:49
popisałoby całą kieszeń i dookoła ._.
Odpisz
27 października 2013, 21:05
Polecam ołówek... nie tylko dla hipsterów ! ;)
Odpisz
27 października 2013, 20:48
Po*** to komu?
Odpisz
23 października 2013, 21:55
a po co? wole anteny
Odpisz