Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikowskyy

18 maja 2020, 21:02

Ja mam traume przez lato z radiem

Avatar Last_Chance

18 maja 2020, 21:18

Avatar mikowskyy

18 maja 2020, 22:03

@Last_Chance: Jak byłem mały to na wakacjach u babci 24/7 leciało lato z radiem

Avatar Last_Chance

18 maja 2020, 22:04

@mikowskyy: i co z tego? U mnie na wsi jedyne co było to telewizor w którym prababcia oglądała TRWAMTV

Avatar kuba5028

14 sierpnia 2021, 23:54

@mikowskyy: bo starzy ludzie najczęściej słuchają stacji PR, w latach w których mieli te 20 lat, to były to jedyne stacje jakie wtedy nadawały, przez co emeryci mają najczęściej do tej stacji sentyment

Avatar DaveAfton

19 maja 2020, 08:29

3 wiedźmin 3 najlepszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar GigannPlus

20 sierpnia 2020, 22:19

@DaveAfton: No no i znowu jest bez sensu znowu bez sensu

Avatar
Konto usunięte

14 września 2020, 07:31

@DaveAfton: po co dwa razy 3?

Avatar Slenderowiec2012

20 maja 2020, 16:14

Rządzi tam Kaczyński?

Trójka: Tak.

Wiedźmin: W Novigradzie nie rządziłby krasnolud.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 maja 2020, 08:35

@Slenderowiec2012: niedoceniony komentarz xdd

Avatar Bartuuu_Bert

21 maja 2020, 08:21

Avatar JestemNormikiem

Edytowano - 20 maja 2020, 22:07

Szkoda że płotka mówi tylko wtedy kiedy Geralt Weźmie Ten wywar...

Avatar MCAssassin

20 maja 2020, 18:32

Kogo głos podkładał Mann w wieśku III?

Avatar miszcz_yodua

20 maja 2020, 18:58

@MCAssassin: Płotki

Avatar MCAssassin

20 maja 2020, 20:08

@miszcz_yodua: O kurde faktycznie przecież

Avatar Broski

20 maja 2020, 21:49

@miszcz_yodua: A czy mówi: "Co, zrobili was w konia?"

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 20 maja 2020, 16:45

Bo Wiesiek umie liczyć do 3

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2020, 16:20

Polskei radio be like:
>Zdziadziali dziennikarze (i łapówkarze) odpierdzielają jakies dizkie akcje
>rząd próbuje przejąć radio i zmienić je na "lepsze"
>Artyści z dupy próbują się podflexować akcją
>Wytwórnie próbują wycofać utwory, mimo że radio ma umowy z Zaiksem
>Media rozdmuchowują akcję i manipulują
>TVP "Komu przeszkadza brak Kazika na liście?"
>Tweeter psiowców: no dobrze że niendźwiuedź dał dyla bo to sbek był. A STARY KAZIKA BYŁ W SB WIĘC KAZIK TO GNÓJ JAK ŚMIAŁ SMAIĆ SIE Z NAJWIEKSZEJ TRAGEDII PO 1410 ROKU ZDRADA TARGOWICA 1111111
>efekt - zdałem sobie sprawę że trójka to zawsze było gówno

Avatar paugor9

19 maja 2020, 11:16

,Polskie radio’ to mówi samo za siebie tylko u nas takie rzeczy kiedy cała europa zyje światową epidemią

Avatar paugor9

26 maja 2020, 16:37

@paugor9: Właśnie uświadomiłam sobie jaki mój tekst był boomerowy

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2020, 23:05

Wszystko fajnie tylko cena

Avatar starmagedon

18 maja 2020, 20:32

Kogo gra WM w Wiedźminie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar starmagedon

18 maja 2020, 20:38

@Januszcebula6998: Grałem, pamiętam

Avatar zyl15

18 maja 2020, 21:39

@starmagedon: najlepsze było jak wrzasnęła do Geralta "O ku*wa wilki uważaj Geralt"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Co za przypadek

Przypałowo

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka