Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Przypałowo
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2020, 21:02
Ja mam traume przez lato z radiem
Odpisz
18 maja 2020, 21:18
@mikowskyy: ?
Odpisz
18 maja 2020, 22:03
@Last_Chance: Jak byłem mały to na wakacjach u babci 24/7 leciało lato z radiem
Odpisz
18 maja 2020, 22:04
@mikowskyy: i co z tego? U mnie na wsi jedyne co było to telewizor w którym prababcia oglądała TRWAMTV
Odpisz
14 sierpnia 2021, 23:54
@mikowskyy: bo starzy ludzie najczęściej słuchają stacji PR, w latach w których mieli te 20 lat, to były to jedyne stacje jakie wtedy nadawały, przez co emeryci mają najczęściej do tej stacji sentyment
Odpisz
19 maja 2020, 08:29
3 wiedźmin 3 najlepszy
Odpisz
20 maja 2020, 18:20
@DaveAfton: no nie zgodzę się według mnie jedynka jest najlepsza
Odpisz
21 maja 2020, 00:19
@Bezimienny_z_Gothic: ale trójka też fajna
Odpisz
21 maja 2020, 08:45
@Bezimienny_z_Gothic: https://www.youtube.com/watch?v=H6qsJcALHkM
Odpisz
21 maja 2020, 08:47
@DaveAfton: Chłopie ja przecież dobrze wiem że to jest od klocucha chciałem zobaczyć tylko realcje niektorych na to co napiszę ;)
Odpisz
20 sierpnia 2020, 22:19
@DaveAfton: No no i znowu jest bez sensu znowu bez sensu
Odpisz
14 września 2020, 07:31
@DaveAfton: po co dwa razy 3?
Odpisz
20 maja 2020, 16:14
Rządzi tam Kaczyński?
Trójka: Tak.
Wiedźmin: W Novigradzie nie rządziłby krasnolud.
Odpisz
21 maja 2020, 08:35
@Slenderowiec2012: niedoceniony komentarz xdd
Odpisz
21 maja 2020, 08:21
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2020, 22:07
Szkoda że płotka mówi tylko wtedy kiedy Geralt Weźmie Ten wywar...
Odpisz
20 maja 2020, 18:32
Kogo głos podkładał Mann w wieśku III?
Odpisz
20 maja 2020, 18:58
@MCAssassin: Płotki
Odpisz
20 maja 2020, 20:08
@miszcz_yodua: O kurde faktycznie przecież
Odpisz
20 maja 2020, 21:49
@miszcz_yodua: A czy mówi: "Co, zrobili was w konia?"
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2020, 16:45
Bo Wiesiek umie liczyć do 3
Odpisz
20 maja 2020, 16:20
Polskei radio be like:
>Zdziadziali dziennikarze (i łapówkarze) odpierdzielają jakies dizkie akcje
>rząd próbuje przejąć radio i zmienić je na "lepsze"
>Artyści z dupy próbują się podflexować akcją
>Wytwórnie próbują wycofać utwory, mimo że radio ma umowy z Zaiksem
>Media rozdmuchowują akcję i manipulują
>TVP "Komu przeszkadza brak Kazika na liście?"
>Tweeter psiowców: no dobrze że niendźwiuedź dał dyla bo to sbek był. A STARY KAZIKA BYŁ W SB WIĘC KAZIK TO GNÓJ JAK ŚMIAŁ SMAIĆ SIE Z NAJWIEKSZEJ TRAGEDII PO 1410 ROKU ZDRADA TARGOWICA 1111111
>efekt - zdałem sobie sprawę że trójka to zawsze było gówno
Odpisz
19 maja 2020, 11:16
,Polskie radio’ to mówi samo za siebie tylko u nas takie rzeczy kiedy cała europa zyje światową epidemią
Odpisz
26 maja 2020, 16:37
@paugor9: Właśnie uświadomiłam sobie jaki mój tekst był boomerowy
Odpisz
18 maja 2020, 23:05
Wszystko fajnie tylko cena
Odpisz
18 maja 2020, 20:32
Kogo gra WM w Wiedźminie?
Odpisz
18 maja 2020, 20:33
@starmagedon: Płotkę w jakiejś misji o grzybkach w Krew i Wino
Odpisz
18 maja 2020, 20:34
@didujakaskemm: Właśnie edytowałem komentarz kiedy mi odpisałeś
+1 za fatyge
Odpisz
18 maja 2020, 20:36
@didujakaskemm: Misja ,,O czym szepczą grzyby"
Odpisz
18 maja 2020, 20:37
@starmagedon: Misja nazywa się
"O czym szepczą grzyby". Warto obejrzeć dla Wojciecha Manna mówiącego "O ku*wa, Geralt!"
Odpisz
18 maja 2020, 20:38
@Januszcebula6998: Grałem, pamiętam
Odpisz
18 maja 2020, 21:39
@starmagedon: najlepsze było jak wrzasnęła do Geralta "O ku*wa wilki uważaj Geralt"
Odpisz