Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2020, 08:52
Jak ja nie znoszę morza, serio jak można w tym pływać. Plaża uwalona kolorywymi płachtami i pół nagimi ludźmi prażących się w słońcu. Wrzeszczące bahory i puste dno morza, bez kamieni, wodorostów i krewetek
Dobra, jak o tym myślę to po prostu nie znoszę ludzi
Odpisz
19 maja 2020, 08:53
@Gekonnen: + wszystkie ryby się tam załatwiają
Odpisz
19 maja 2020, 08:54
Gdyby tam były ryby to by jeszcze uszło
Odpisz
19 maja 2020, 08:55
@Gekonnen: Kiedyś lubiłem chodzić na plażę, ale teraz to jakaś masakra. Nie dość, że ci piasek wszędzie włazi to jeszcze ludzie... brr
Odpisz
19 maja 2020, 08:56
Piasek to jeszcze pół biedy ale problemem są dla mnie ci wszyscy Janusze z bachorami
Odpisz
19 maja 2020, 09:02
na walie pojedź, zobacz ile tam ludzi :p
ale nie no gdyby plaża była płatna, są takie to by było lepiej bo do nas przyjeżdżają wieśniaki robią grille, dzieci rozebrane chodzą i w ogóle wku*wiają,dobrze że mamy swój kawałek plaży i tam ludzików nie ma ale i tak slabo człowiek chce odpocząć a tu ktoś z JBLa puszcza jakieś gówno
Odpisz
19 maja 2020, 09:26
Raz na jakiś czas przechodzą też sprzedawcy. *wdech* GOTOWANA KUKURYDZA.
Odpisz
19 maja 2020, 09:31
@Polish_Soldier: wdech "KUKURYDZA W DZIEŃ UPALNY WZMAGA POPĘD SEKSUALNY"
Odpisz
19 maja 2020, 09:33
@starmagedon: u nas w Gdyni jest dziad z ksywką LODY LODY LODYYYY DLA OCHŁODY LODYYY
Odpisz
19 maja 2020, 09:36
@Gekonnen: jak byłam w kolobrzegu to mnie wku*wiali tam było ich z 5, jedna naleśniki drugi lody trzeci Pepsi czwarty czipsy piąty dildosy czy ch*j wie ku*wa jak mewy
Odpisz
19 maja 2020, 10:16
jeszcze ludzie załatwiający się do morza
Odpisz
19 maja 2020, 10:18
@Denom: Do morza wszystko się załatwia.
Odpisz
21 maja 2020, 19:30
@Gekonnen: to jeszcze zależy jakie morze i jaka plaża. W polszy nie uświadczysz takich plaż i wody jak na przykład we Włoszech. Ale z drugiej strony lepiej iść nad polski bałtyk niż nad morze w Rumuni xd, wiem z doświadczenia.
Odpisz
22 maja 2020, 08:54
@Gekonnen: A u nas w Gdańsku mówią: Nieeeee dajcie sieeeeeee prooooosić, bo mi się teko ku*wa nie chce noooooosić
Odpisz
26 lipca 2022, 17:49
@Gekonnen: zgadzam się
Odpisz
14 kwietnia 2021, 14:49
jak to czuje laska z anime:
Odpisz
22 maja 2020, 09:44
Hejka wujek
Odpisz
22 maja 2020, 00:02
Mmmmm stópka
Odpisz
21 maja 2020, 23:42
"O KU*WA O CH*J TATO CO TO JEST AAAAAAAAA"
Odpisz
19 maja 2020, 08:54
Najgorsze uczucie jakiego możesz doświadczyć w morzu.
Odpisz
19 maja 2020, 09:33
Chyba najgorzej jak dopadnie cię biegunka na plaży
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2020, 09:33
o ile pamiętam to chyba w bałutyki pływały kiedyś meduzy, więc gorszym uczuciem od wodorostów byłoby mieć taką w kąpielówkach lub głębiej
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2020, 19:53
@Opossum: w bałtyku pływały meduzy o nazwie chełbia modra.Ten gatynek nie posiada czółków parzących, lecz,, posiadanie " takiej w gaciach to niemiłe przeżycie
Odpisz
21 maja 2020, 21:48
W morzu...a kąpałeś się kiedyś w rzece? Tam to dopiero jest
Odpisz
21 maja 2020, 20:11
i wtedy *zawał.exe*
Odpisz