Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar An1m3

26 listopada 2020, 21:00

Jak trzy?! Cztery!!

Avatar Rojax

4 czerwca 2020, 21:21

Daj ktoś szablon

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2020, 11:34

Niestety na Google meet nie ma opcji wyciszenie nauczyciela, a bardzo by się przydała.

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2020, 16:37

zawsze możesz wyciszyć kartę

Avatar xXkuba22Xx

23 maja 2020, 17:39

my mielismy na skypie i tam jest opcja wyciszenia uczestnika rozmowy dla wszystkich. A jako że chodzę do szkoły katolickiej, to w jakies tam święto modlilismy się na leckcji wspólnie przez skype (xD) i mój kolega wyciszył podczas modlitwy nauczycielkę, potem mówiła, że wyskoczyła jej wiadomość, że jeden z uczestników rozmowy ją wyciszył, ale to pewnie jakiś błąd przez słaby internet. z kolei raz na lekcje na skypie wbiła dyrektorka, żeby cos tam nam powiedziec, a my nie wiedzielsimy kto to jest i kumpel dwa razy ją wywalił z rozmowy zanim zaczęła cos mówic xdd

Avatar oliwier3

23 maja 2020, 11:23

Czy ja widzę Mika Wazowskiego

Avatar Piotreksulk

23 maja 2020, 00:34

Wsm jezdzcow bylo czterech a nie trzech, wien pan maruda

Avatar Nokia_701

22 maja 2020, 17:19

Ja mam na clickmeting

Avatar
Marowak12

19 maja 2020, 11:42

Ja tylko wyłączony mikrofon i kamerkę, żeby nauczycielka nie słyszała jaki u mnie w domu burdel i nie widziała jaki u mnie w domu burdel, ale posłuchać lekcji zawsze fajnie

Avatar GhostP_

19 maja 2020, 11:34

weź zrób więcej kółek bo nie wiem na czym się skupić dokładnie :/

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2020, 11:36

@GhostP_: mam nadzieje ze pomoglem

Avatar GhostP_

19 maja 2020, 11:36

dzięki nareszcie mogę się śmiać
haha

Avatar AlMalina

19 maja 2020, 11:41

Avatar AlMalina

19 maja 2020, 11:36

Avatar kacperro520

19 maja 2020, 11:35

Ja nie mam tej trzeciej opcji

Avatar Oliwier256

19 maja 2020, 11:34

Ja nigdy nie miałem e-lekcji przez skype,jedynie mamy robić zadania i przesyłać przez Librusa/email

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka